האם יש הגנה מפיטורין בטיפול - לגבר?

האם יש הגנה מפיטורין בטיפול - לגבר?

שלום רב, כן - אני הקורא השקט: הבעל. זה שמציץ מדי פעם או שומע אודותיכן מאישתי... אשמח לתשובת יודעי דבר בנושא הבא שאני מניח שקרוב ללב כל מי שבפורום זה. נתקלתי בהודעה זו בפורום זה בה מפרטת עו"ד דליה שמולביץ את זכויות הנשים בדיני עבודה לגבי פיטורין בתקופת טיפולי פוריות: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=180&msgid=44386723 "...הגבלת פיטורים: הכי חשוב מהכל – וכדאי שכולכן תדענה: א י ן X א י ן לפטר עובדת המצויה בטיפולי פוריות זה לא משנה כמה זמן עבדתן לפני תחילת הטיפולים. גם אם עבדתן יום אחד – כל עוד ידעתם את המעסיק כי אתן מצויות בטיפול – אסור לפטר אותכן ללא אישור המפקחת על עבודת נשים במשרד העבודה. האיסור על הפיטורים נמשך גם 150 ימים לאחר תום ההעדרות שלכן או בטרם חלפו שנתיים מתחילת הטיפול. למעשה – בכל נושא הפיטורים – החוק דואג בצורה מאוד יפה לעובדות המצויות בטיפול. " שאלתי: 1. האם ההגנה קיימת גם לגבר? (במיוחד אם גם הוא חלק מהטיפול) 2. אם קיימת - האם צריך לקבל אישור גם עבור גברים מ-"הממונה על עבודת נשים במשרד העבודה" או שמא מגורם אחר? תודה מראש

3קטנה

New member
ההגנה היא מפיטורין בשל היעדרויות

לצורך הטיפולים, ולא הגנה גורפת מפני פיטורין. אין לי מושג בעניין ההגנה מפיטורין של הגבר- שווה לבדוק בפורום דיני עבודה. בהצלחה

SHARONAG2

New member
הפסקת עבודה או פיטורין בזמן טיפולי

שלום רב, קראתי את מה שכתבת לגבי פיטורין, זה מעניין אותי, מכיוון שפוטרתי בשבוע שעבר אשמח אם תוכל לשלוח לי את המאמר של שמולביץ' בלינק על מנת שאוכל לקרוא אותו בעיון. תודה, שרונה

למעלה