האם חדשות מתקבלות פה ????

ה-שונית

New member
רק אם

הן לא חרמניות (מאלה יש לנו מספיק)... שונית (שבד``כ מעדיפה דווקא חדשים)

ה-שונית

New member
אז``ש

אני מעדיפה להשאיר אותך תמימה וחסודה שונית (שלא מוכנה לשמש כמורת נבוכים)

*קסנדרה

New member
נו טוב תמימה.... חסודה.... מילא

שונית בהזדמנות תני לי לפחות להציץ ??? אני מבטיחה לא לגלות קסנדרה

ariegur

New member
שונית !!!!! את לא תקבעי מי מתקבלת

לכאן !!!! קסנדרה - אל תקשיבי לה . אריה (בכלל לא חרמן)

ברור...

רק קודם את צריכה לעבור מבחן קטן (גדול...) שעלייך לעבור, אצלי. תא``י (הממונה על אגף הבחינות)

softy

New member
ברוכה הבאה קסנדרה !!!

למי שלא מכיר זוהי קסנדרה ברוכת הכישורים והכישרונות אשר שולחת ידה בכתיבה תמה ומפליגה את מחוזות מופלאים של פרוזה ושירה. כן זוהי קסנדרה מנהלת פורום ספרות ושירה. שגם אני נמנה עם כותביו וחבר מעריציו. קסנדרה פתחי כרטיס חבר אצל המנהל התורן אין צורך בתמונות, אנחנו יודעים כבר איך להשיג אותן לבד. סופטי בקרוב אגיע רחוק.

שרון-ב-

New member
קסנדרה קסנדרה ????

ההיא ? הזאת ? וואוו זכורה מימים ימימה לכבוד הוא לנו גברת שרון מחכה לשירים פה מדי פעם

ariegur

New member
כאחד שקצת מכיר את שרון,

וידוע לכולם ששרון היא טיפוס מאופק, הריני לפרש את מה ששרון רצתה להגיד - ``מחכה לשירי סקס יפים כל פעם`` ארפרשן

שרון-ב-

New member
``קצת`` זה דבר יחסי

תודה לך מר פרשן, מקווה שבמיטה (או הספה) תדע לפרש אותי טוב יותר (ולפעול בהתאם) שאחרת מצבינו עגום... לא סיפרו לך שסקס זה שם כיסוי ל``לעשות אהבה`` ? לשרון יש פה אם כי הוא עסוק עכשיו בלהוציא לך את העוקץ שב יפה לא לזוז !!

*קסנדרה

New member
שרון זו אני הקסנדרה הזו, הזו

שרון חביבה אם יסכימו כולם אשורר גם כאן, בשמחה!!! קסנדרה

שרון-ב-

New member
קסנדרה !!!!!

בוקר טוב :) תשמעי..קראתי אותך פה וקראתי וקראתי.... יש לך את זה גברת !!!!! שרון ``כן כן יש לך אישור לשירים כשבא לך!!`` שיהיה יום נהדר

ariegur

New member
קסנדרה הזו ,

שוחחנו פעם או פעמיים, ואני חושב שהיא אישה מעניינת מאוד. סופטי, קשה לי להבין איך היא נעשתה מנהלת פורום .... אריה (במצב רוח עוקצני)

שרון-ב-

New member
אז תתקרב שפן

בעדינות עם השיניים אוציא לך אותו שרון חושבת שלשפנים יש גם יתרונות

למעלה