האם זה רעיון טוב?

מצב
הנושא נעול.

job130

New member
האם זה רעיון טוב?

האם זה רעיון טוב?
פקדון לכמה שנים בבנק עם נקודת יציאה פעם בחודש (כזו שמפקידים חודשית) של פריים מינוס 1.7 היה קשה להשיג עד לפני כמה חודשים. אם כך אולי שווה לעשות זאת היום כאשר יש את האפשרות, ולחכות כמה שנים עד שהריבית תעלה וזו תהיה תוכנית משתלמת. אז היום להפקיד 100 שח בחודש כדי "לשמור" את התוכנית וברגע שהריבית תהיה מספיק אטרקטיבית קיבלנו תוכנית סולידית מעולה, ונוכל להפקיד את השאר. מה דעתכם?

חגי

New member
רע מאד

האם זה רעיון טוב?
פקדון לכמה שנים בבנק עם נקודת יציאה פעם בחודש (כזו שמפקידים חודשית) של פריים מינוס 1.7 היה קשה להשיג עד לפני כמה חודשים. אם כך אולי שווה לעשות זאת היום כאשר יש את האפשרות, ולחכות כמה שנים עד שהריבית תעלה וזו תהיה תוכנית משתלמת. אז היום להפקיד 100 שח בחודש כדי "לשמור" את התוכנית וברגע שהריבית תהיה מספיק אטרקטיבית קיבלנו תוכנית סולידית מעולה, ונוכל להפקיד את השאר. מה דעתכם?
רע מאד
פקדון בבנק זה אומר שאתה מפקיר את כספך לסיכוני הבנק ומצד שני אתה לא מקבל שום פרמייה על כך. עדיך לרכוש כבר אגח של הבנק לטווח שנתיים.

extra98

New member
לא משהו

האם זה רעיון טוב?
לא משהו
אל תתפלא שהריבית תעלה ישנו לך את המרווח ופתאום הפריים יהפך למינוס 2 אחוז, ככה בשקט בלי להגיד לך. המשק הישראלי נכנס לתקופת אינפלציה. תגן על הכסף שלך בצמודי מדד. מר ביבי מעלה מעמ ומכסים - וזה מעלה את המדד. פישר מדפיס מזומנים כאילו אין מחר. התוצאה היא אינפלציה.

job130

New member
אני לא חושב שזה אפשרי

לא משהו
אל תתפלא שהריבית תעלה ישנו לך את המרווח ופתאום הפריים יהפך למינוס 2 אחוז, ככה בשקט בלי להגיד לך. המשק הישראלי נכנס לתקופת אינפלציה. תגן על הכסף שלך בצמודי מדד. מר ביבי מעלה מעמ ומכסים - וזה מעלה את המדד. פישר מדפיס מזומנים כאילו אין מחר. התוצאה היא אינפלציה.
אני לא חושב שזה אפשרי
לשנות את המרווח פתאום, אחרי שכבר קניתי את המוצר. כמו שכשמישהו קנה את המוצר בפריים מינוס 5 המרווח לא השתנה עד היום

extra98

New member
מניסיון שלי

אני לא חושב שזה אפשרי
לשנות את המרווח פתאום, אחרי שכבר קניתי את המוצר. כמו שכשמישהו קנה את המוצר בפריים מינוס 5 המרווח לא השתנה עד היום
מניסיון שלי
אני יכול להגיד לך שהמרווח בשקט בלי להודיע משתנה שהריבית עולה ויורדת

job130

New member
אבל אתה חותם על פקדון מסוים

מניסיון שלי
אני יכול להגיד לך שהמרווח בשקט בלי להודיע משתנה שהריבית עולה ויורדת
אבל אתה חותם על פקדון מסוים
לפי זה גם המרווח אמור להשתנות בכיוון השני, מה שלא קורה

מצב
הנושא נעול.
למעלה