האם זה הגיוני להתעורר עם תוצאה של 65 במד הסוכר?

האם זה הגיוני להתעורר עם תוצאה של 65 במד הסוכר?

בוקר טוב .
מזה כמה ימים שבדיקת הבוקר שלי מראה תוצאה שמתחת ל 75 . לא שהוא מאוד אמין (כבר הזכרתי זאת בעבר ששתי בדיקות רציפות מניבות תוצאות שונות). אבל בכל זאת מגמה. בשלושת הימים האחרונים הוא מתחת ל 70 והיום כאמור 65 .
רק מחר אני עושה בדיקת A1C (למעשה כבר עשיתי לפני פסח והמרפאה או המעבדה איבדו את הבדיקה בדרך כך שנאלצת לחזור על הבדיקה),
מה שמעניין שאין שום תחושה של חולשה, סחרחורת, רעידות או כל אינדיקציה אחרת שהסוכר נמוך מדי.
רק ב 6 למאי יש לי תור לאנדוקרינולוג ונראה אם ירצה להקטין את המינון של התרופות (ג'נואט), שאני מקבלת.
אחרי 11 חודשים וירידה של 48 ק"ג, הגעתי סופסוף ל BMI תקין ומקווה שגם ה תוצאה בבדיקה תהיה תקינה.

ירידה במשקל

כל אחד שיורד 48 ק"ג יגיע לתוצאות יותר טובות.

יורדים במשקל כי מפסיקים להכניס לפה דברים ללא חשבון ומחשבה.

כן היא בעקבות דיאטה רגילה שמותאמת לסוכרת

לדעתי היא דלה מעט לנער מתבגר אבל אפשר את העקרונות להתאים לו. אני מבוגרת ושבעת דיאטות כך שחילוף החומרים שלי די "דפוק" סליחה על הביטוי כמו כן עם עודף שומנים בדם.
ארוחת בוקר שלי מכילה כ 20 גר' ברנפלקס ללא סוכר.
100 מ"ל יוגורט דל שומן או נטול שומן לגמרי .
קפה עם 1/4 כוס חלב דל שומן.
ארוחת עשר מנת פרי
ארוחת צהריים:
מנת חלבון דל שומן (צלי חזה הודו או פרוסת חזה עוף או בקר מנתח ללא שומן).
כוס (ח"פ) של פחממה = 2 מנות.. (אורז בסמטי לבן, מג'דרה דלת שומן, שעועית לבנה מבושלת או פסטה מקמח מלא).
המון ירקות טריים או מבושלים. או מרק ירקות דל שומן עם ירקות ממשפחת המצליבים בעיקר. (כרוב, כרובית, קולורבי, לפת וכו' עם תוספת ירקות שורש מעטים) ועם שפע פטריות.
ארוחת 4 מנת פרי וכוס קפה עם 1/4 כוס חלב דל שומן.
ארוחת ערב:
סלט ירקות גדול בתוספת קוטג' 1% (3 כפות) או טונה במים או בשמן מסוננת) לפעמים תבשיל ירקות עם ביצה (זה נקרא לצ'ו מעין שקשוקה בנוסח הונגרי).
לחמניה קטנה מקמחים מלאים תוצרת בית ושקולה (= ל 2 מנות פחממות).
ארוחת לילה: מנה אחת של פחממות (1/2 לחמניה קטנה, קערית מרק ירקות או משהו דומה).
שתיה המון מים ומשקאות דיאט.
כל יום דיווש של 40 דקות על אופני כושר. אני עושה זאת כ 9 חודשים. את תהליך הירידה התחלתי לפני כ 11 חודש אבל בהתחלה לא הקפדתי על התאמה לסוכרת.

דעתי

אם אין לך סימנים של סוכר נמוך, הגוף התרל לערכים, אבל חייבים להמשיך לעקוב שלא ירד עוד.

אם את אצל אנדוקרינולוג, תני לו להחליט.

סביר שהוא יתן לך גנואט במינון יותר נמוך.

אין ספק שאכילה נכונה וירידה במשקל, עושים את זה

בהצלחה

תומרונתם

New member
מנהל
לאור מה שכתבת - בטח הגיוני...

ירדת במשקל מאוד, תוך כדי פעילות גופנית. הגוף שלך צריך פחות עזרה בניצול האינסולין שהוא מייצר, ואפילו אם לא, רק העובדה שמשקל הגוף שלך כל כך יותר נמוך מביא לתוצאה הזו עם אותו מינון תרופה.
כיוון שהירידה בערכים משמעותית ועקבית, הייתי מתקשרת למשרד האנדוקרינולוג ומתארת לאחות את המצב, ושואלת טלפונית אם הוא ממליץ על הורדה במינון. את לא רוצה להמשיך לרדת בערכי הסוכר יותר מזה, זה לא בריא.

תומרונתם

New member
מנהל
וגם...וואו!!! כל הכבוד

oritta17

New member
אני לא סומכת על הגלוקומטר שמזייף לא פעם,,וקניתי אחד נוסף,,,

היום בשבע בבוקר מדדתי ,,לא תאמינו ,,הגלוקומטר הראה 25 ,(כן,עשרים וחמש),
(מישהו בכלל יכול לחיות ולנשום,ולחשוב עדיין ,ברמה נמוכה שכזו ?)

מיד הבנתי שהמכשיר מזייף,מכיוון שהרגשתי הכללית הייתה טובה מאוד,
(ללא סחרחורות וללא רעד או טשטוש והזעה, מצב שאופייני מאוד ב-היפו),

ואז, מדדתי בגלוקומטר של חברה אחרת,(שקניתי לשעת חירום), והוא מדד 120,

ליתר ביטחון חזרתי למדוד שוב בגלוקומטר הראשון , והפעם הוא הראה 116,
שזו רמה סבירה עבורי ,בבוקר בצום.
בקיצור,כבר למדתי לקחת כול מדידה של הגלוקומטר , בעירבון מוגבל.
ולפעמים מאוד כדאי לחזור מיד על הבדיקה, ולרוב בבדקה החוזרת,גם רואים תוצאה אחרת.

למעלה