האם זה בסדר?

אלונהב

New member
האם זה בסדר?

אריאל אוטוטו בת 3 חודשים ובשבוע וחצי האחרונים היא חזרה למצוץ את האצבע שלה בצורה מדהימה... אני יודעת שחבל ושנתקעים עם זה ואני מנסה לתת לה מוצץ אבל כלום לא עוזר לעת עתה... בכל מקרה, ישנם מצבים שהיא שמה אצבע בפה, משחקת עם השיער בעזרת היד השניה וממלמלת עם המשחקים שמולה או אפילו רק מסתכלת עליהם ולא סופרת אותי... זה קצת מעליב, לא? למה היא מעדיפה אותם עלינו? כדאי לי להציק לה או שאשאיר אותה לפיהבחירות שלה?

בטח שזה בסדר!

זה שלב של גילוי עצמי והם מגלים שיש להם בכלל ידיים! הגילוי הזה הוא אוראלי (בעזרת הפה) ולכן הם מכניסים לפה כל דבר- כולל את הידיים. לא לדחוף מוצץ במקום זה! זה לא נובע ממקום של הרגעה אלא ממקום של גילוי אז לאפשר לה. לגבי הצעצועים- זה נהדר שהיא מתעניינת בסביבה ובגירויים מסביב- היא לא אמורה להתעניין בך כל היום וזה בכלל לא מעליב- נהפוך הוא זה מקסים בעיניי. פשוט תאפשרי לה, נשמע שאת קצת לחוצה שהיא לא תישקר אלייך מספיק וממש ממש אין סיבה0 הם מאוד קשורים אלינו בכל מקרה ולתמיד (עד גיל ההתבגרות כמובן
)

אלונהב

New member
את מקסימה

זה ברור לי שהיא מגלה את הידיים והגוף שלה בכללותו, אבל פתאום חסר ליהרצון שלה להיות אצלי- כשאני מניחה אתה עם המשחקים, היא פשוט איתם, אני לא נספרת.... ואיך אמא שלי אמרת- וחכי שהיא תרצה רק את אבא ולא אותך בכלל...

הדבר הכי יפה בגילאים האלה

הוא הסקרנות שלהם. וזה ממש יפה לראות שהיא מעדיפה את הצעצועים כי היא ממש סקרנית, יהיו ימים שתגידי שהלואי והיא תרצה צעצועים ולא אותך רק לכמה דקות
ומה ז"א תרצה רק את אבא? אני לא מסכימה
חחחח

למעלה