האם זה בסדר?

האם זה בסדר?

מרוב בלבול של עצות, אני כבר לא יודעת האם זה בסדר - בתי בת השנה נרדמת אך ורק במיטה של ההורים, בנוכחות אחד מאתנו. לאחר שהיא נרדמת אנו מעבירים אותה למיטתה. בד"כ היא ישנה עד השנה 02:00 (לפעמים עד 12:00), ואז היא מתעוררת. לעתים ניתן להרדים אותה בשתיית מיים מבקבוק ו/או מוצץ, אולם הרבה פעמים היא פשוט לא מפסיקה לבכות עד שהיא לא מגיעה אלינו למיטה. גם אז היא לעתים מתעוררת לשתיית מיים או למוצץ ונרדמת מייד. את האמת - לי לא מפריע שהיא חצי לילה אתנו במיטה וגם לבעלי לא. אם מבחינתנו זה בסדר, נראה לך שעדיין צריך להתעקש אתה על המשך שינה במיטה שלה? אודה לתשובה מהירה.

0nurit

New member
איזה מוזר

אותה בעיה כמו שלנו בני בן שנה ושבעה חודשים וכך הוא מגיל שנה תראי שאלתי בהמשך מדהים....

בסדר

אם הילדה ישנה בצורה סבירה, נעזרת בשינה משותפת אתכם והדבר מקובל עליכם אני לא רואה סיבה כלשהי להתעקש על המשך השינה במיטה שלה. בשלב כזה או אחר, מאוחר יותר או כשהיא תרצה להפסיק לישון במיטתכם או שאתם תחליטו שהגיע הזמן להפסיק זאת (כשיגיע צו גיוס... - סתם בצחוק) תוכלו לעשות זאת בתהליך קצר. אני לא רואה מקום לדאגה. אם השינה המשותפת הופכת למטרד, או שהלילות שלה הופכים לקשים יותר בעקבות העניין אז יש לבחון גמילה מדפוס זה.

למעלה