האם זהו "ניצול" מיני?

האם זהו "ניצול" מיני?../images/Emo88.gif

בעקבות שאלה במסר שקיבלתי היום (על תקן ד"ר רות...): נגיד שהמון, אבל המון זמן לא חוויתם ריגוש, לא הכרתם מישהו/מישהי ש"עושים" לכם את זה וזה מעלה בכם געגועים לאקס... מצד שני, אתם יודעים שכל טלפון או SMS אליו/אליה מקפיץ לו את הלב, שלא לדבר על פגישה סוערת שאמנם הוא נהנה בדיוק כמוכם אבל נשאר שוב עם לב שבור ומתגעגע...אפילו מפתח ציפיות לחדש ימיכם כקדם...ואילו אתם רק סיפקתם את הצרכים שלכם ומבחינתכם שוב דבר לא השתנה. הייתם מתקשרים? יוזמים פגישה? או שמניחים לזה?

בשיא הכנות-לא מתקשר

אין מצב שרק צד אחד יהיה עם לב שבור, כשנפרדים כואב לשני הצדדים, אז למה לפתוח, לה ולי, את הפצעים? זה יכאב יותר...

לא ניצול מיני אבל

ניצול רגשי. לא ניצול מיני כי שני הצדדים נהנים. יחד עם זאת, לפגוע באדם מדעת רק כדי לספק יצר עצמי, נשמע מאד רע! וכעת יבוא חכמולוג וישאל האם זה לא בדיוק מה שאני עושה לזוגתי בכך שאני בוגד בה (או לפחות מנסה) - אז זהו שלא. כאן אני דווקא מנסה להגן עליה מהפגיעה, קרי הידיעה.

נושא בעייתי

אני לא פוסל מפגש עם האקס או עם ידיד לסיפוק יצרים א-ב-ל צריך ליידע אותו מראש שזאת הכוונה ולקבל את הסכמתו, אחרת זהו ניצול ומשחק ברגשות.

dandan33

New member
אם

אם לא נשאר קשר פתוח , ערוץ כלשהו לדיבור , לעולם לא הייתי חוזר לאחור. רק לב שבור זה משאיר. ואם הוא שבור כבר , אז בטח שזה לא מה שיתקנו. וחגית....רות לא מואביה???

על סמך הניסיון שלי

יצרתי קשר אבל זה נגמר מהר מידי.זה לא היה זה. כנראה שכשצריך לסיים אז מסיימים.

Nino72

New member
המממ הייתי מבהיר לה שלא מדובר

"בחזרה" ומשאיר את הכדור לה...רוצה? אחלה..לא רוצה? אני מבין...

אני - אם בא לי על האקס

לא דופקת חשבון. מתקשרת והוא בא כמו גדול, כאב לב או לא...

ואני אף פעם לא מביטה אחורה, לא

בזעם ולא בערגה? הרי נקבע שהוא "אקס" נכון?אז כל עוד אני לא רואה איש זקן על חמור לבן, לא מאמינה בתחיית המתים

eranoz2

New member
אוףףף עם השוחרת הזו...תמיד היא

אומרת מה שאני מתכוון...

eranoz2

New member
חגית, תחסכי ממני ת'קריצה, כי ממש

לא ירדתי...לסוף דעתך....

חגיתי,את היתקלקלת...

היתחלת במסרים הימשכת לע"פ יומנו קצר,מעניין מה יוולד בהמשכו

למעלה