האם הפרה של המשכיר?

Saraswati15

New member
האם הפרה של המשכיר?

הי אנחנו שוכרים בית במושב, לפני כחצי שנה התגלעו חילוקי דיעות עם בעל הבית - הסכמנו להשאר עוד חצי שנה בידיעה שתבנה גדר ויבנו מאחור בנחלה (כתוב גם בחוזה המקורי וגם במייל בו חידשנו), הבעיות העיקריות היו הגעות חוזרות ונשנות ללא הודעה מראש בשישי ובשבת ובסתם ימים ועבודה שנעשתה בסככה נטושה שלא ידענו עליה והפריעה לנו מאוד. בעל הבית הסכים לחכות עד שנצא (בעוד 10 ימים) אבל בחודש האחרון הם כמעט כל יום וסופש מגיעים לשטח, בודקים, מביאים אנשים, מפריעים, מתכננים קדימה, בונים גדר בשלבים ומקשים מאוד על חיינו בשבועות האחרונים. את הגזם והעבודות מערימים במקומות החניה שלנו ואין לנו היכן לחנות, משתמשים בחשמל שלנו בלי להודיע ומתחילים ב7 בבוקר ברעשים ואנשים מסתובבים מתחת לחלון, משתמשים במים ובחשמל (שאנו משלמים), במקרה גיליתי את זה כי הם לא טרחו אפילו להודיע לי או לצלם את המונה.
השיא היה כשביום העצמאות אירחנו אנשים ומשאית הגיעה בלי תיאום לשפוך עפר כשהודענו להם מראש שאנחנו מבקשים הודעה מראש על כל פעולה ועדיין הגיעה המשאית וזה היה מאוד לא נעים.
האם כל זה נחשב הפרה/ פגיעה בפרטיות / הטרדת שוכר בהתחשב שחתמנו שיודעים על הבניה? אני עובדת מהבית ובכל הימים הללו נאלצתי לנסוע לעיר ולעבוד שם. ידענו על בנית הגדר אבל יש תוצרים נלווים לכך כפי שכתבתי שמתווספים לבניה עצמה שמבחינתנו ממש מפריעים ולמרות שעוד 10 ימים אנחנו עפים הגיעו מים עד נפש, אין שום התחשבות בזכויותנו כלל.
תודה
המיואשים
אם צריך אצלם את הסעיף בחוזה שלנו

קלייטון.ש

Well-known member
נגיד שזו הפרה, מה אתם רוצים?

לא את ביטול חוזה השכירות שהרי הוא כבר הסתיים ואתם כבר עוזבים. אז מה כן?

Saraswati15

New member
להבין האם

הנושא הזה בר תביעה בתביעות קטנות
אנחנו ממש ממש נדפקנו כי לא רצינו לעבור בית ואני כבר שבועות עובדת מחוץ לבית ולא בבית בגלל זה. מה גם שתחושת הפרטיות שהיא סופר חשובה לי אישית נפגעת כשמסתובבים לי זרים גמורים בחצר בכל מיני שעות וחותכים ברזלים וכו
לא נעים. זה גם לא שבעל הבית איתם. הם פשוט שם. לבעלי הבית פשוט לא אכפת ולא היו מוכנים לחכות שבועיים עד שנמצא וזה מה שמרגיז

בשביל לדעת אם תזכו

צריך מגדת עתידות. אבא שלי תמיד אומר אחרי שנים של ניסיון בבתי משפט שלבית משפט אתה רק יודע איך אתה נכנס לא איך אתה יוצא.

קלייטון.ש

Well-known member
זו שאלה לפורום משפטי

אבל נראה שהנזק היחיד שנגרם לכם הוא נזק רגשי, שאתם כועסים ונעלבים ולא נעים לכם. וזאת לזמן מוגבל שאתם כבר רואים את הסוף שלו וידעתם את הסוף שלו מלכתחילה. אז אני לא יודע כמה אפשר לקבל על דברים כאלה פיצוי.

Saraswati15

New member
אנחנו גמורים

מאיזור המלחמה בחוץ, החתולים שלנו ברחו
כל יום אני מגלה איזה נזק לעציצים או במרפסת שם יש לנו פינת ישיבה
ובעיקר אני יוצאת מאוד מוקדם, ב6.30 בבוקר וחוזרת ב8 בערב כדי לא לראות או לשמוע אותם. אני אנסה בפורום המשפטי, כי זה באמת ובתמים גורם לנו לבלגן ולעוגמת נפש
תודה בכל מקרה

למעלה