האם גם לי יש מקום פה?

שושי @:-)

New member
האם גם לי יש מקום פה?

אני נשואה 9 נים ומנסה מאז להכנס להריון וללדת. עוברת הפריות מבחנה ועד היום עברתי 12 הפלות בטרימסטר הראשון כולם. לחלק מן העוברים היה דופק, ואצל חלק פספסנו. לא מצליחה להכנס להריון שוב. לא מצליחה להתגבר על האובדן. וריק לי בלב, בנפש ובבית שושי

New member
ובניגוד לשם המחייך שלי

אני רחוקה מלחייך כבר תקופה מאוד ארוכה. מה שגורם לכאב להחמיר זה שהרופאים לא יודעים את סיבת ההפלות. שושי

New member
רוצה ולא רוצה

את יודעת, רוצה מאוד להיות שייכת ולא רוצה, הלוואי ובכלל לא הייתי במצב הזה שמצריך את הצטרפותי
שושי

נ ו ע ם

New member
בקטע הזה...

מי כמוני יודע... גם אני רוצה ולא רוצה! אבל מסיבות אחרות לחלוטין... נועם.

ליאת11

New member
שושי יקרה...

יודעת ש... בוודאי והיית מעדיפה מקום אחר.. אך תחשבי ש..כאן במקום הזה תוכלי לפרוק את הכאבים.. תסכולים.. את כל הרגשות שמבפנים מאיימות... וכאן במקום הזה...תמיד תמצאי את היד המלטפת.. את החיבוק העוטף ובעיקר את התמיכה! מי יתן ויגיע היום וגם את תחבקי ילד! מכל הלב

נחבק גם אותך שושי אהובה

הפורום הזה הוא בית קשה אומנם, אבל בית לאנשים כמונו שחוו אובדנים קשים של הריונות. לא קל פה עם הסיפורים הקשים וההתמודדות, אבל ניתנת פה כתף רחבה והרבה תמיכה וחום. מאחלת לך כרגיל, שתעופי מפה מהר מהר ושהחיוך יחזור לפנייך היפות כל כך אוהבת מאוד זוהרה

שושית נישמתי ../images/Emo24.gif

יודעת שהחיבוק אמנם הוא עם פרצוף מחייך, אבל לא כך הכוונה היא. רוצה לחבק חיבוק חם ואוהב גם אם לא מחייך.... המקום והבית הם קשים מאוד. כמעט תמיד כשאני קוראת כאן - אני בוכה
ואם מחפשת איך להוציא כאב או סיבה טובה לבכות, נכנסת לכאן.... ואז בוכה.... המון
החיים הם קשים ןהמציאות עגומה. אנחנו רואים זאת בחיי היומיום הקשים שיש לנו במדינה. אני יודעת מה היה ועדיין אין/יש לך ואת יודעת גם לגבי. מצטערת שאין לי מילים מנחמות כרגע, או מביעות תיקווה, כי גם אני כאן. שולחת לך את אהבתי מרחוק יפה שלי. אני כאן וגם בטלפון - תמיד
סאני.

למעלה