האם את לוקחת אותו להיות לך לבעל...?

old friend

New member
טעות

הרבנות מכירה בכל נישואין של זוג יהודים. ההלכה מחייבת גירושין ע"פ ההלכה ולא משנה איך הם התחתנו אם המדינה רשמה שני יהודים כנישואין הם מחוייבים להתגרש ברבנות נכון שאת המריבות והדיונים אפשר לעשות רק בבית דין למשפחה אבל את האקט האחרון של הגירושין - גט - זה ברבנות (והטיפול המכוון שלהם קצת יותר מסורבל)

Snarc

New member
אני תמיד שוכח...

שהגרושה לא יהודיה...לכן יתכן וצודק...מתאר רק את שקרה אצלי.

בשביל חתונה של יהודים

לא צריך רב לא צריך כלום מספיק שתשים לה טבעת על היד ושיהיו שני עדים לזה שתגיד לה "הרי את מקודשת לי ... בלה בלה בלה" מבחינת הרבנות אתם נשואים

Snarc

New member
זה לא שלא מסכים....

רק שאת הבנות שאני מכיר, בלה בלה בלה,,,ממש יעליב,,,

Snarc

New member
זה התחיל נחמד....

עכשיו זה כבר סתם מטופש...התחתנתי בקפריסין, יחד איתי באותו סוף שבוע התחתנו שלושים זוגות,,,בשנה האחרונה התחתנו מעל כמאתים זוגות,,,וזה רק עולה כל שנה,,,הרבה מהם מחשיבים את עצמים יהודים לא פחות ממך...

לידיעתך ../images/Emo141.gif

דמוקרטיה נמדדת לפי חרויות הפרט, לא לפי זה שהרוב קובע.

old friend

New member
דמוקרטיה יהודית

נמדדת רק לפי הרבנים לא לפי רוב ולא לפי חירות הם יחליטו מה טוב לך מה הרוב רוצים מה הם יעשו איפה תתחתן ואיפה תתגרש הם גם יחליטו כמה זה יעלה לנו!!!!

old friend

New member
אין מקום לשיפור ../images/Emo31.gif

הדת לעולם לא תהיה דמוקרטית המדינה כן יכולה להיות רק ע"י הפרדה מלאה של דת ומדינה. מי שרוצה שיעשה ככה, ומי שלא רוצה שלא יכריחו אותו. אני לא רוצה לקנות אף אישה, ולא רוצה רכוש כזה שיהיה רשום בטאבו על שמי. רק בחירה אישית של שנינו - היא רוצה אותי ואני רוצה אותה.

Snarc

New member
לתקופה...

היו לי עובדים בורמזים,,,חברה נחמדים,,,הם ספרו לי שבורמה הינה דמוקרטיה,רק שהרוב בחר בשלטון צבאי,,,מין הומור כזה של אנשים שרגילים שדופקים אותם...

גברת x

New member
זה לא רק

להנשא כך או אחרת, זה גם הזכות החופשית להתגרש, ולהטיר חוזה באופן בלתי תלוי.

michaly43

New member
בסיבוב

בסיבוב השני אנשים פשוט לא מתחתנים לפי המסורת היהודית אלא יש דרכים אחרות גם הסכם ע"י עו"ד הוא טוב ואם בא לכם יש שופט שלום או תסעו לוגאס-מלא חתונות נוסח אלביס פרסלי או סתם כמו בשיטת הסרט נא.... רק מסמך,בעצם מה צריך יותר רק רשיון חתום....

*יערית

New member
שם המשחק../images/Emo103.gif=חיים../images/Emo70.gif

לא באה לנפח שרירים ולומר לך"יקירתי אל דאגה תני בו קצת אמון ותראי שהוא יסכים בסופו של דבר" כי כבר הוכח איתו אחרת...והבן אדם משנה את דעתו בכל פעם זה מן התעללות ואובססיה ורכושנות שהוא מנסה להפעיל על חייך! אני אומרת לכי על פי המשחק שלו! במידה והוא אחרי חצי שנה כפי שאמרת לי יתחרט ברבות ויאמר לך לא!החיים שלך אמורים להשתנות..את צריכה לשנות טאקטיקה, את צריכה להיות חכמה בכמה צעדים ממנו בכדי לזכות בתחנונים שלו לגט ממך! ואת זה קשה לי לפרט כאן..לא שפעלתי כך בחיים...אבל תמיד טענתי שלכל "קרצייה" יש את התרסיס המיוחד לקטול אותו! לשבת ולחשוש מהלא שלו בטח לא יועיל לך...חתמתם על הסכם וזה הרבה מבחינתך לשלב זה....אחר כך צריך לראות לאן זה הולך ואם ניתקלים בבעיה אז "הורגים" עוד תורכי תרתי משמע!
מה שאת צריכה זה לקבל הרבה הרבה אמון בעצמך שאת חייך את לא נותנת לאף אחד לנהל לך...מכאן זה מתחיל ושם זה נגמר! אוהבת אותך

deena

New member
החזרת אותי לחופה שלי.

וכמה הייתי גאה כשהתעקשתי על שינויים בסדרים ושהרב התיר. התעקשתי שההורים שלי, שניהם מלווים אותי לחופה. לא אמא שלו ואמא שלי. התעקשתי להיות נוכחת בכתיבת התנאים (מי יזרוק אותי הצידה בזמן שחותמים לי על חוזה?) התעקשתי לעמוד בזמן ששמו לי את ההילה על הפנים ולא לשבת לקבל את פני החתן המיועד בכניעה. את כל מה שביקשתי והיה לי חשוב, שוחחתי עליו עם הרב לפני החופה. הרב שהשיא אותי, הכיר אותי מילדות, (ומאוד התנגד לחתונה שעמדה להתבצע) וגם ידע עם מי יש לו עסק, ומצא פתרונות הלכתיים לכל דבר שביקשתי - כולל להשיא אותי ביום שהיה אסור לספרדי להתחתן אבל לאשכנזיה - כן. כמה הייתי מגוחכת בגאווה הזו שגרמתי להלכה להתקפל לדרישות האידיוטיות שלי. כמה הייתי צריכה להזיע כדי לגרום להלכה לאפשר לי לברוח מהחוזה ההוא, שהאבא שלי חתם עליו בזמנו, בשמי? כן, זה לא הוגן. כן, זה מרגיז. והעו''ד שאמר לך שזה לא משנה אם יש לך גבר אחר והצהרת על זה ברבנות? תתפטרי ממנו מהר - שלא ייצג אותך בשום אופן.

דנדי1

New member
../images/Emo5.gif../images/Emo4.gif

אמאלה..... אני צריך קצת הסברים... כי יצאתי קצת מבולבל מהשרשור הזה.... 1. אני בא איתך לרבנות ואז אהיה אסור עלייך... אבל תקבלי גט 2. את בהריון ממני...אבל או שהוא יהיה ממזר או שאטילה ישלם עליו מזונות.... 3. המאהב שלי רוצה להיות גם המאהב שלך בתנאי שאהובתו תרצה... ושישאר לו כח, חשק וקונדומים.... 4. את רוצה להתחתן בנישואים אזרחיים אבל נתגרש ברבנות או באמריקה... 5. בחתונה את תעני על כל השאלות ואת תחתמי על הכתובה ביחד עם אמא שלי ואני אשב בצד ואחכה... 6. איך הגענו לזה בכלל? איך אני לא יודע שאת בהריון? איך בכלל את נכנסת להריון אם עד החתונה לא עושים כלום??????????? בלבלי אותי על תעשי לי חשבון בלבלי אותי עד שלא אוכל לנשום בלבלי אותי כמו שבלבלת אותו בלבלי אותי בלבלי

blonda3

New member
חחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

דנדי אתה גדולללללללללל

למעלה