האם את לוקחת אותו להיות לך לבעל...?

michaly43

New member
לא דינה, יש יהודי רפרורמי, ויש

קונסרבטיבי ויש אורתודוכסי.... ואת לא חייבת ללכת לרבנות באמריקה.................... יש הפרדה בין דת למדינה............. הבנת?????????????????????

מיקי41

New member
עם תגיעי

לרבנות עם מאהב תהיי אסורה על בעלך ועל המאהב ועם יוולד לך ילד מהמאהב הוא יהיה ממזר כי ככה החליטו כבוד הרבנים

blonda3

New member
לא מדוייק.....

אם שרון תגיע עם המאהב, ובעלה יגיד שהוא סולח לה ורוצה אותה, והיא תהיה בהריון מהמאהב, ועדיין נשואה לבעלה שלא רצה לתת לה גט אז.... (שזה מה שאמר לשרון העו"ד...) בעלה יהיה האבא של התינוק, הילד לא יהיה ממזר, ובעלה אם הם יפרדו יצטרך לשלם מזונות לילד.... איך זה? מדינת הלכה.... דואגת לטובת הילדים.... (כביכול....) אז כדי שלא יגיעו למצב שכזה כדאי ששרון תנסה לשכנע את בעלה להתגרש ממנה בצורה מכובדת.

ש ר ו ן M

New member
חחחחחחחחח../images/Emo6.gif איך סיבכת הכל

מי דיבר על ילד? אמרתי סה"כ שלא משנה מה אשה תעשה ועד איזה גובה היא תקפוץ היא לא זו שמחליטה האם ישארו נשואים או לא!!!!

../images/Emo124.gifבואו נסכים ששרון לא תכנס להר

בזמן הקרוב...... לא מבעלה ולא ממישהו אחר. זה לא ממש הזמן להריונות..... ממזר זה חתיכת סיפור בדת היהודית, לא רצוי להגיע לזה. נינה

מוסכם../images/Emo70.gif

שרון, את לא נכנסת להריון

יאיר32

New member
מאחר

ויש כבר כל כך הרבה דמויות בסיפור הזה את, הרב, הבעל, המאהב, התינוק, הביביסיטר אז להוסיף פה גם רופא וניידת שח"ל זה ממש לא בעייה

מתי יוצא הסרט ../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif

והכי חשוב מי ילוהק לתפקידים הראשיים

boaz10

New member
אני יכול להיות המאהבת ??

אמרו לי שמיני ובלונד ממש מתאים לי... אה... זה מאהב ? - לא מעניין.

להיפך, נהפוך הוא, אדרבא ואדרבא...

תחשוב על זה בעז אם יגלו שיש לה מאהבת רחמנא לצלן, מלח מים, שום בצל,
אתה יודע איזו הצלחה תהיה?? זה יהיה שובר קופות

boaz10

New member
מנסה לחשוב...

בשביל להיות המאהב שלך אני צריך: 1. לרצות 2. שאת תרצי 3. שהיא תסכים 4. שהוא יסכים שלחברה שלו יהיה מאהב 5. שהוא יסכים שהמאהב שלו יהיה המאהב של מישהי אחרת 6. למצוא זמן שאת לא איתו 7. למצוא זמן שאני לא איתה 8. למצוא זמן שהוא לא איתי 9. שישאר לכולם עוד כוח בשביל משהו 10. קונדומים אווווףףףףף, ובסוף גם עוד צריך חשק...

boaz10

New member
ממש ממש לא נכון

הילד יהיה ממזר לחלוטין ! בעלה לא יהיה האבא שלו ולא ישלם את מזונותיו. כל ילד שנולד מאחד איסורי גילוי עריות, שאשיה נשואה כלולה באיסורים אלו, הוא ממזר. פשוט וקל.

נכון מאד... אבל....

אם יש איזשהו ספק, אז: רוב הבעילות אחרי הבעל... (יענו... רוב הסיכויים שהילד של הבעל...)

boaz10

New member
נאיביים ...

אני רוצה לראות אישה שיש לה מאהב ורוב ה "בעילות" הן של הבעל...

למעלה