האם אתם מתכוונים ללכת לסרט הרביעי?

D o o S h a

New member
זו רק תמונה גרועה..../images/Emo10.gif

אני חושבת בדיוק ההפך..../images/Emo47.gif../images/Emo105.gif

*קוראת סמוייה כבר כמה זמן אבל פשוט הייתי חייבת להגיב
* ראיתי את הסרט כבר 3 פעמים ע"י.. ביצוע מעשים אסורים
.. ולדעתי הוא הכי יפה עד עכשיו! (
לסרט למטה...) באמת חבל שהם לא עשו את המכשולים שבמבוך אבל המבוך החי שיש בסרט שמשתנה כל הזמן ו"אוכל" את המתמודדים הוא ממש מגניב ומפחיד. והאמת שאני גם לי ציפיתי שיעשו את הפסינקס- זה יותר לספר, שהקורא יכול לעצור, לחשוב בעצמו, לקרוא את הפתרון ולחזור לקרוא איך הכל מתחבר נכון בחידה עצמה... בסרט זה סתם היה תקוע כזה באמצע המתח:S מודי אכן לא נראה כמו מודי שבספר אבל בואו לא נהייה קטנוניים
הקטע עם וולדמורט ממש ארוך, בדיוק כמו שצריך ולא ויתרו על הנאום (בניגוד לסרט השלישי ששינ פרקים שלמים של הסבר נשכרו ובסרט לא היה הסבר
). לא יכלו להכניס את כל הכתבות של ריטה סקיטר מחוסר זמן. שעתיים וחצי זה די והותר לסרט.. דווקא קרום היה הרבה יותר מדי יפה.. אמור להיות לו אף ארוך וחד גבה והשחקן פי אלף יפה. והארי, לפי דעתי, נראה באמבטיה... *
* וראיתי את זה עם בנות דודות שלי (שהכיתות ד'-ו') והן לא קראו את הספר ודווקא כן הבינו. בקיצור [אם לא הבנתם את זה עד עכשיו..] אני אהבתי את הסרט

Pr0NgS

New member
אכן, זה די דומה למה שאני חשבתי../images/Emo45.gif

ודרך אגב: עוד 19 ימים כל הסמויים חוזרים אלינו לפורום?

פלאפאל

New member
../images/Emo69.gifאת?! קוראת סמויה?!

או שזה ממש ממש מוזר, או שיש לך כינוי זהה לרעות אחרת. ואני מפקפקת באפשרות השניה.

Mrs Amber Bloom

New member
חזרתי מהסרט../images/Emo13.gif../images/Emo41.gif

היה נחמד... את אליפות העולם הם עשו באופן מרהיב למדי. בתור ברט- זה מאוד נחמד (אפקטים וכאלה) לפי דעתי, אבל בהשוואה לספר.. השמיטו המון פרטים.

G e o r g i a

New member
אבל לא הראו שום קווידיץ'!

זה מה שסיפרו לי. התכוונת שעשו את כל מה שמסיס באופן מרהיב, נכון?

Mrs Amber Bloom

New member
לא הראו את המשחק עצמו../images/Emo41.gif

אבל האיצטדיון, הפתיחה, האווירה... זה היה מרהיב.

../images/Emo82.gif אני כן מתכוונת ללכת

אומנם לא ממש אהבתי את הסרטים הקודמים, הספרים פי מיליון יותר שווים, אבל אני בכל זאת מעדיפה לראות בעצמי... הם לא הורסים לי את הספרים, כי הסרטים כל כך שונים מאיך שדימיינתי את הכל בעצמי, יכול להיות שבגלל זה אני לא ממש מתה עליהם, וגם כי יש כל כך הרבה דברים שחסרים, כולל דברים שבלי להגיד אותם הכל נהיה כל כך לא הגיוני, למשל בסרט השלישי אפילו לא סיפרו שלופין, סיריוס, ג'יימס ופיטר הם הקונדסאים!! ולא הסבירו בגרוש שהפטרונוס של הארי לובש צורת אייל בגלל שאבא שלו היה אנימגוס שהשתנה לאייל....

N o A 1 1

New member
ראיתי תסרט אתמול..

והוא ממש נחמד..הרבה יותר טוב מהקודמים...החסירו כמובן כמה קטעים אבל בעיקרון היה ממש יפה..

00SONIA00

New member
הייתי אתמול!

בניגוד לשלושת הראשונים את זה ממש ממש אהבתי! היו בו כמה דברים שמאד התאכזבתי מהם [כמו למשל זה שוולדמורט דיבר בקול שמאד הזכיר לי את הקול של דמבלדור ולא היה גבוהה וקר ומפחיד כמו שהוא מתואר..] אבל היו גם כמה קטעים שאהבתי! נגיד כשסדריק מת אני ממש בכיתי! זה העביר לי את ההרגשה הזאת שוולדמורט חזר..אפילו כקראתי את הספר זה לא העביר לי את ההרגשה הזאת ככה! ברור שהספר הרבה הרבה הרבה יותר טוב! אין מה להשוות בכלל! אבל ביחס לסרטים האחרים זה יצא טוב! הבמאי החדש הרבה יותר טוב מהקודמים לדעתי.. ודניאל רדקליף נהייה ממש יפה!! מאדמאד! בקיצור זה הסרט הכי טוב מבין ה-4..אני ממליצה!

TTomGirLL

New member
../images/Emo45.gif

אהבתם את הסרטים? מסרט לסרט זה משתפר למה אתם כן/לא הולכים? כן הלכתי..כי זה מסקרן אם כבר ראיתם (בבכורה, או בדרך לא קונבנציונלית) - איך התרשמתם? אני ממש אהבתי..זה נכון שחסרים המון קטעים..וגם די חשובים..אבל בכל זאת

אממ.. אז ככה:

קודם כל את הספרים אני אוהבת יותר בגלל המון המון סיבות!! בסרטים משנים את העלילה לפעמים, גם השחקנים לא אותו דבר כמו בספר, וגם לא מבינים דברים וזה.. חומזה מה שאני אוהבת בספר הארי פוטר ובספרים בכלל שאת הדמויות, המקומות החפצים ועוד אני יכולה לדמיין איך שהם נראים..
אבל אני הולכת לסרט כי זה ממש מפתה

black robe

New member
המממ...../images/Emo63.gif

אהבתם את הסרטים?
אי אפשר להגיד שאהבתי אותם כלכך, כי הסרטים לפי דעתי הורסים את הספרים ואת הדמיון של האנשים. אבל הסרט השלישי הוא בהחלט הסרט האהוב עליי מבין השלושה (עדיין לא ראיתי את הרביעי, אז אני לא יכולה להגיד בוודאות, אבל לפי מה ששמעתי, הבמאי החסיר עשרים אלף חלקים חשובים מהסרט, שמי שלא קרא את הספר, לא יבין מה רוצים ממנו
) אבל הסרטים הראשון והשני, היו יותר מדי...לא יודעת, כאלה, שמחים וקופצניים, אבל הסרט השלישי היה יותר אפל ויותר מותח.
למה אתם כן/לא הולכים?
כמובן שאני אלך לסרט, למרות שהבמאי החסיר הרבה קטעים מעניינים... זה תמיד כיף לראות הארי פוטר, ועוד בקולנוע
אם כבר ראיתם (בבכורה, או בדרך לא קונבנציונלית) - איך התרשמתם?
לא, עדיין לא ראיתי, אבל לפי מה ששמעתי, התרשמתי לטובה ולרעה... חלק אמרו שהחסירו הרבה מאוד קטעים ושזה הרס לגמרי את הסרט... וחלק אמרו שלמרות שהחסירו קטעים, היה מאוד יפה

../images/Emo45.gif אני מתכוון ללכת...

ממש התאכזבתי מהסרטים.. אבל מהשלישי מאוד נהניתי, למרות שבצפיות חוזרות הוא סרט חלש ביותר. אני פשוט לא יכול לא ללכת לסרט הזה, הרי הוא בכל זאת הארי פוטר. מקווה שיהיה טוב

ToryMaster

New member
אוהו

אז בואו נסכים, שאם חייבים כאן דיונים על הסרט, עושים אותם בשרשור אוףטופיק [חברתי]. ועדיין, זה פורום הספר, הזכות למחוק או לשרשר הודעות שלא שייכות - שמורה למנהלות. [ופל, מישהו?]

The Walrus

New member
אני די אהבתי את הסרטים

כן אין כמו הספרים אבל זה נותן זווית שונה, לא חושבים? ודי לרדת על איך שמודי נראה - תסתכלו על הצדדים הטובים. ושאני אומר ה"צדדים הטובים" אני מתכוון לשחקן אחד בודד - אלן ריקמן. כי הוא משחק את סנייפ ממש טוב וכל הסרט חיכיתי ליותר קטעים איתו. אני הולך כי אני אוהב את הסרטים ונהנה מהם. היום ראיתי את הסרט הרביעי וממש אהבתי אותו. נכון, החסירו קטעים ולא הסבירו מי הרג את קראוץ' סניור (שזה ממש עצבן אותי), ומייקל גמבון הוא פשוט לא דמבלדור, אבל חוץ מזה היה ממש כיף. את הבית קברות עשו מעולה ו-וולדמורט הוא פשוט מעולה! חוץ מהעיניים האדומות שכל כך חסרות... הקרב ביניהם מרשים מאוד. בקיצור, אני לא מבין מה הבעיה שלכם עם הסרטים. אבל בכל זאת - אין כמו הספרים.

למעלה