האם אתם מתכוונים ללכת לסרט הרביעי?

אני לא יודעת מה להגיד לך../images/Emo3.gif

אם אהבתי את הסרטים?, אני חושבת שבתור סרטים אני לא מצליחה לעמוד על טיבם, ובתור עיבוד לספרים אני רואה את זה כיחסית טוב (אבל יחסית. לא יחסית- הם גרועים בהשוואה לספרים), כי היה יכול להיות גרוע הרבה יותר. אני נהנת לראות אותם, כי באמת שהם לא הכי נאמנים למקור, אבל הרבה דברים בתוכם דווקא נחמדים ונותנים זויית ראייה נחמדה גם כן. ואלך גם אלך לראות, דווקא נראה לי שהוא יהיה מוצלח.

oOBAGIRAOo

New member
אמ......

אהבתם את הסרטים? לא, לא ממש. אני פשוט חושבת שבחרו אנשים כ"כ לא מתאימים לדמויות, המראה שלה, בעיקר, כ"כ לא......זה כ"כ לא הדמויות. זה כ"כ הורס את כל מה שדימיינתי ולפעמים אפילו איך שמתואר בספר (מודי לדוגמא-מה הדימיון בין איך שהשחקן שלו נראה בסרט לבין מה שהוא מתואר בספר?). חוץ מזה, הם לא השחקנים הכי טובים שקיימים. היו יכולים לעשות בחירה יותר טובה. ואני לא יכולה להסתכל הרבה על השחקנים של הארי/רון, יש להם מראה מעצבן
(והם עוד דמויות ראשיות
) למה אתם כן/לא הולכים? אני לא הולכת. גם כי אין לי עם מי, וגם כי אני חושבת שזה מיותר. אף אחד מהסרטים לא טוב במיוחד, לכן אני חושבת שגם הוא לא יהיה מי-יודע-מה. והוא תמיד יגיע מתישהו לטלויזיה. אם כבר ראיתם (בבכורה, או בדרך לא קונבנציונלית) - איך התרשמתם? ראיתי חלקים קטנים, שנראו לי חביבים. וגם שמעתי ביקורות-בעד ונגד, אז אני לא יודעת ממש למי להאמין.

mei14

New member
אופס הקישוריםם

http://s6.yousendit.com/d.aspx?id=0T8FWBA9EAVXS1KNTGRD75FJ5N http://Www.Rar.Co.iL/files/eMule-1133643838.gif שניים למיקרה שאחד לא עובד

הייתי בו היום

כמו כל הסרטים הקודמים. לא דומה[!], מתרכז יותר באפקטים מאשר בעלילה, שינויים מעצבנים בסיפור, התרכזות בדברים לא חשובים ואי התרכזות בדברים חשובים, וכו'. אבל יחסית לסתם סרט הוא די בסדר. לפחות הפעם מי שישב לידי לא היה צריך לסבול את ה"אוף איזה סרט גרוע" שכל הזמן מלמלתי כשראיתי את השלישי
באמת אין כ"כ חדש מהסרטים הקודמים. זה די אותו סגנון... פשוט אסור לצפות לדימיון לספר ואז פחות מתאכזבים. הא, ולסוגיה של "דמבלדור צעק על הארי או לא"- הוא לא. כלומר, הוא הרים את הקול, אבל זה סתם היה כי הוא היה מופתע ולחוץ לגלות מה קרה שם.

Mrs Amber Bloom

New member
נכון, הוא באמת לא צעק סתם../images/Emo41.gif

סתם עיוותו את המשמעות, אבל הוא בהחלט התנפל בצורה מפחידה על הארי- מה שלא היה בספר בכלל.

אוקיי אחרי שראיתי אותו ../images/Emo26.gif

למי שלא קרא את הספר אין סיכוי להבין אותו. אין הרגשה של רצף כרונולוגי שכולל הסברים, שתבין בכלל מה רוצים ממך. זה פשוט- אוקיי עכשיו המשימה הראשונה, עכשיו המשימה השניה ועכשיו השלישית והאחרונה. בלי בין לבין, בלי להתייחס לזמן בכלל... אבל זאת מגבלה אחת מיני רבות שיש לסרטים. יחסית לקודמים הוא היה בסדר גמור- אחרי השלישי אמרתי לעצמי שאין סיכוי שאני ממשיכה ללכת לסרטים, אבל כמו תמיד הסקרנות הכריעה אותי. חבל שמתעלמים מאלרג"ה זה דווקא היה קטע שממש אהבתי
. הקטעים של המשימות היו ממש יפים, כל השאר פחות, במיוחד בבית הקברות שזה אמור להיות שיא העלילה ה-מפגש עם וולדמורט , ובמקום זה זה "סתם" כזה... זהו :)

ועוד משהו שנזכרתי בו עכשיו...

חסר מאודדדד כל הקטע של ה"התרה"- כרגע גילינו שעין הזעם מודי שהכרנו היה בן אדם אחר שהתחזה אליו, מה עם ההסבר? היה חסר מאוד

MiziMeow

New member
קודם כל אני חדשה,ואחרי שראיתי ת'סרט

אין ספק שמי שלא ראה את הסרט לא יבין כלום, אבל בכל זאת לדעתי אי אפשר שלא להנות. ההיתי בסרט עם חברה שלא קראה את הספר ולפחות חצי מהסרט עבר עליי בהסברים
כיף לראות את כל הדברים שדימיינת על המסך.. והסרט הזה הכי דומה לספר (למרות שאין סיכוי להכניס לסרט של שעתיים ו40 דקות ספר כל כך ארוך). הסרט באמת הכי טוב בסדרה.
מישהו ראה את הטרום בכורה בקולנוע פאר?

amitush26

New member
../images/Emo187.gifהנה הביקורת שלי מפורום הסרט.

וזה עוד לא הכל. היי. חזרתי עכשיו מהטרום בכורה של הסרט הרביעי, ואין לי מילים! סרט מדהים, אפקטים מופלאים... רק... שמי שלא קרא את הספר לא יבין בגרוש. -נתחיל מזה שבכלל לא הודיעו שהשנה לא יהיה קווידיץ' -טוב שלא עשו את הרצועת עין של אלאסטור [עין הזעם] מודי יותר בולטת -דובי היה זה שנתן להארי את השיקוי הזה שנותן לך להיות מתחת למים, ולא נוויל [כמו בסרט] -דילגו על כל הסכנות שנמצאות במבוך הסופי... סתם עושים שכאילו המבוך נסגר עליהם. לא פירטו על הספינקס, העכבישים, החלק שהם מתהפכים בו... כלום. -אני מתערבת שמי שלא קרא את הספר לא הבין בכלל זה הקטע של ההגיגית. -ולבסוף, בכלל לא הסבירו על הקשת הזאת שנוצרתה בין הארי לוולדי וההורים שלו יצאו ממנה... הארי שאל את דמבלדור מה זה והוא אמר לו את השם של זה כאילו תוך כדי הרהור ואז הוא אמר לו משהו כמו "הרי שנינו יודעים שאף כישוף לא מקים את המתים לתחייה, נכון, הארי?" ומה אמורים אלה שלא קראו את הספר להבין מזה?! זה רק מבלבל אותם יותר! -אה, והכי גרוע!!! נכון שברטי קראוץ' מת באיזשהו שלב? [האבא] אז זהו! שסתם רואים אותו מת!!! אף אחד לא מסביר על הקללת אימפריוס שהוטלה עליו ועל למה הוא מת ומי הרג אותו... פשוט רואים אותו מת!!! זה היה הקטע שהכי עצבן אותי. אם אתם לא מסבירים, למה בכלל אתם שמים את זה? כדי לבלבל עוד יותר את הצופים ולהראות להם שמשתלם להם לקרוא את הספרים אחרת הם לא יבינו כלום? -אממ, ואני הייתי מכניסה את הסרט לקטגוריית אימה [אם הוא עדיין לא שם]. הסוף שלו מפחיד בטירוף. בקיצור, אני לא יכולה לומר שהסרט היה גרוע, כי הוא היה מדהים! אבל מי שלא קרא את הספר- סורי, אבל אין לכם טעם ללכת. עמיתוש.

wissenly

New member
../images/Emo13.gif

אהבתם את הסרטים?כן, הם דווקא מאוד יפים ומעניינים! למה אתם כן/לא הולכים? כי זה מעניין ויפה! אם כבר ראיתם (בבכורה, או בדרך לא קונבנציונלית) - איך התרשמתם? ראיתי בטרום בכורה, והסרט פשוט מצוין! התאכזבתי משני דברים חשובים: 1. אין אלרג"ה ואין את דובי ווינקי בכלל 2. הם הרסו את המשימה השלישית אבל חוץ מזה הוא מאוד חביב...

omer116911

New member
אני הזדעזעתי מהסרט! O:

(שאלום אני חדש! =]) הוא היה כייפי והכל אבל הוא היה מעוות. אני אצטט את ההודעה שלי מפורום הסרט, אני חושב שהיא מספיק אומרת מה אני חושב על הסרט. XD "אתם יכולים לבעוט בי אם תירצו אבל הוא היה מאכזב. O: כאילו, אני לא בטוח שמי שלא קרא את הספר יכול לראות למה זה לא היה משהו, אבל זה לא היה משהו. O: -כל הפרטים הממש חשובים בספר נמחקו! וחלק תומצתו בצורה מוזרה ולא ברורה בכלל. - מה נסגר עם כל הסצינה של משחק הקווידיץ'?! רגע אחד הארי בבית רגע שני הוא במגרש, רגע שלישי אוכלי המוות תוקפים.. הסצינה הייתה מתומצתת ומאכזבת! -ובנוגע לסעיף הקודם, בסצינת אוכלי המוות שבה "הארי בורח מאוכלי מוות עם רון והרמיוני, ומגלה שגמדונת הבית של אדון קראוץ' חשודה בגילוי האות האפל, ובדרך מגלה שמאלפוי הוא אוכל מוות" זה הפך ל" הארי מחליט להתחיל לנמנם בפתאונמיות והוא מתעורר ומגלה שקראוץ' מגלה את האות האפל". -ושוב פעם בנוגע לסעיף הקודם, בגלל שהם כל כך תימצתו את הסצינה הזו הם פספסו את כל הפואנטה שאוכלי המוות בעצם לא כל כך אמיצים ובעצם כשהתגלה האות האפל הם ברחו על חייהם. זהם דו פרצופיים. - איפה סיריוס? בכל הספר הוא היה דמות מאוד מאוד מאוד מאוד מרכזית בסיפור, פתאום פניו נעלמו והוא הופיע רק בתוך האח בחדר של הארי. -איפה אלרג"ה? יודעים מה? עזבו אותכם אלרג"ה, איפה דובי ווינקי וכל שאר גמדוני הבית שהיו אמורים להשתתף בסרט? נוויל הוא לא זה שהביא להארי את עצות הזימזים, זה היה דובי. מודי רצה שנוויל יביא לו אותם, אבל זה לא קרה, אז מודי רמז לדובי בעדינות שהוא צריך להביא להארי עצות זימזים! -הסצינה של מותו של קראוץ' הייתה מגוכחת, הם הראו אותו מת אבל אפילו לא הסבירו למה, ולא דיברו על זה מעבר, זה היה סתם "-הופס- אדון קראוץ' מת!" -איפה הווידוי החשוב של ברטי קראוץ' ג'וניור? כל הפואנטה של הספר, שחושבים שקרקרוף או סנייפ או קראוץ' האב הם אלה שרוצים להרוג את הארי כל הספר ואז בסוף מגלים שזה בכלל היה הבן של מר קראוץ' שהתחפש למודי. כל הווידוי איתו לא היה קיים. - איפה הוויכוח של פאדג' עם דמבלדור? שפאדג' מכחיש כל קשר לזה שוולדמורט עלה מחדש והורג את קראוץ' שהוא ההוכחה היחידה? החלק הזה הוא הבסיס לכל הספר החמישי. -ובכלל איפה לודו בגמן? שר הספורט? שהיה סיפור שלו עם מאפיית הגובלינים והכסף שהוא חייב לפרד וג'ורג'? -איפה פרופסור טרילוני שכל חודש ניבאה שהארי ימות מחדש? -איפה הדארסלים והלשון המתנפחת של דאדלי? - איפה הריב שהיה למדאם מקסים עם האגריד בזמן שהוא גילה לה שהוא חצי ענק? איפה הסיפור שכל עולם הקוסמים רצה להרוג את האגריד כשגילו שהוא חצי ענק? איפה החלק שבו ריטה סקיטר מתגלה כאנימגוסית והרמיוני לוכדת אותה בצנצנת כנקמה? -ראיתם את הצורה שבה סדריק מת, ואת החזרה של וולדמורט? זה היה 3 וחצי שניות וזה היה לא מספיק אמין. -ראיתם את המונולוג שדמבלדור מתחיל כזה: "סדריק היה ילד אמיץ.. הו כן, תזכרו אותו!" ובכלל בקושי ראו את האישיות של סדריק בסרט? -הם ניפחו את החלקים הכי פחות חשובים בסרט, כמו הנשף, יותר מהחלקים של עלייתו מחדש של וולדמורט, ותחילת הימים האפלים, לעזאזל. -איפה הסקרוטים פוצי התחת, והיצורים הקסומים והמכשולים הרבים במבוך? והאמת היא שאני יכול להמשיך ככה המון. בכל מקרה, אני לא יכול להגיד שלא נהנתי מהסרט, אבל זו הבעיה, שהוא היה קומדיית נעורים מצחיקה וסתמית יותר מסרט פאנטזיה אפל. אני לא יודע מה דעתכם, אבל לי הייתה הרגשה שהם פשוט עיוותו את העלילה הרבה מעבר למה שמותר כשמעבירים ספר לגירסא קולנועית. יש מצב שזה בגלל שהחליפו תסריטאי ובמאי.. אבל אענה אערף."

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

ניסחת בדיוק את מה שאני חושבת בצורה מעולה! מובן שאי אפשר לדחוס את כלללל פרטי העלילה לתוך הסרט, אבל יש דברים שפשוט חשובים להמשך! וכן, הם יותר חשובים מהנשף, עם כל הכבוד שאני רוכשת אליו. איפה הוידוי של קראוץ'?

כנראה שלא../images/Emo4.gif

כשזה יגיע לקולנוע, אני לא אוכל ללכת לקולנוע. ואח"כ מי יודע מתי אוכל כן לצאת לקולנוע. (סיבות שלא קשורות בכלל לסרט עצמו). אז... כנראה אחכה שזה יצא בוידאו או בDVD ואז אראה את זה. את כל הסרטים הקודמים ראיתי בקולנוע, כל פעם חשבתי איזה בזבוז של 35 ש"ח, אבל מצד שני זה כבר הפך למסורת לצאת לקולנוע לראות את סרטי הארי פוטר על המסך הגדול. לא ממש בזבוז, בעצם, רק שהיתה אכזבה מהסרט. אפילו שידעתי מראש, שהסרט לעולם לא יוכל להיות כמו הספר. אני אפילו קצת מצטערת שלא יצא לי הפעם לראות את זה בקולנוע

רולדההה

New member
זה סרט טוב. ../images/Emo98.gif

ממש טוב. כלומר, סצנה רודפת סצנה, והחסירו המון דברים. אבל זה סרט טוב. הוא מצחי, מותח ובעיקר גורם לך להזדהות עם הדמויות. אז נכון שלא ציפיתם, ונכון שאתה לם רוצים ללכת, אבל תנו לו צ'אנס. בחיים לא חשבתי שאגיד זאת, אבל הארי פוטר הרביעי הוא סרט גדול.

למעלה