האם אפשר לצוד שני ציפורים באבן אחת?

סימפתי

New member
האם אפשר לצוד שני ציפורים באבן אחת?

אני חבר חדש שרוצה ללמוד לרקוד. ביישן ולא כל כך יודע איך בדיוק לנסח זאת. אני גרוש ואחד החברים בעבודה, הציע לי ללכת ללמוד ריקודי עם. לטענתו, בכך אני אוכל גם ליהנות מההרקדות, וגם לנסות למצא לי אישה. האם זה בכלל אפשרי? למען האמת, (סליחה), יש בי קצת נקיפת מצפון. אני לא כל כך חש נוח, שאני משתמש בריקוד, כאמצעי מניפולטיבי להכיר בחורה. זה כאילו, שאין לי מניעים טהורים. האם זה בכלל רעיון טוב?

סימפתי

New member
זה הזמר, לא ענית לגופו של עניין?

ל "זה הזמר" היקרה, שלום תודה מקרב לב על תיקון השגיאות בעברית. אך לא השבת לי, לגופו של עניין? אודה לך אם תתני לי משוב ריאליסטי. בחיבה, סימפתי נ.ב. מתוך סקרנות, הסתכלתי בכרטיס האישי שלך וראיתי שם שתי בחורות חמודות עם איזה בחור. מי מהן, זו את? נ.ב. איך זה ששאר חברי הפורום התעלמו לגמרי מבקשתי? האם בגלל שהייתי יותר מדי דוגרי? או שעשיתי משהו לא טוב? גם כך יש לי כבר רגשי נחיתות. אני לא חש בנוח שמתעלמים ממני. מה את מציעה לי לעשות?

אז אני אענה לך.

ראשית ברוך בואך ואקווה שתרגיש אצלנו טוב ו"בבית". ואתה הרי כותב שחברך אמר לך ש"בהרקדות תוכל גם ליהנות וגם למצוא בת זוג" ואתה, יש לך נקיפות מצפון על כך שתיהנה... מה אתה מזוכיסט? אתה צריך למצוא בת זוג במקום בו אתה סובל? ובכלל, מה זה מניעים טהורים? מה לא טהור בלחפש בת זוג לחיים במקום בו אתה נהנה (וסביר להניח שגם היא נהנית כמוך שכן היא לא באה כדי לסבול...). אתה הרי מצהיר שאתה גרוש ומדוע שתשאר במעמד זה עד סוף חייך? בחייך...

lilhope

New member
מאחר ואני במצב דומה במקצת

אחרי גיל מסויים קשה הכיר אנשים חדשים. לא כולם עובדים במקום שבו יש היצע, לא כולם נפגשים במסגרת העבודה עם אנשים מתאימים. עברנו את גיל ההיכרויות בחוף הים או בדיסקוטקים (ואגב, לשיטתך גם לזה ניתן לקרוא מניפולציה). אז הולכים לרקוד. ריקודי עם ממלאים, אותי לפחות, בשמחת חיים. אז נכון שעדיין לא התמזל מזלי למצוא בן זוג קבוע (לריקוד או ליותר מכך) ונותרתי מספר פעמים כפרח קיר, אבל שמחת החיים הזו מקרינה החוצה, הפעילות הפיזית מעבר ליתרונות הגלומים בה כפעילות פיזית, מאפשרת לצאת לפגוש אנשים עם עניין משותף, להכיר אנשים ונשים באוירה נעימה ולדעתי גם מעשירה את האדם עצמו. ואם בכל הכייף הזה גם מצליחים בן זוג לחיים שיהיה גם בן זוג לריקוד - רק הרווחת פעמיים. בהצלחה לך (וגם לי...
)

לילוש 2

New member
סימפתי ערב טוב

נכון זו זכותך לבא לרקד להנות ואולי גם להכיר בת זוג מתאימה לחיים אבל אני כנשואה ועוד רבות רבות כמוני לא מצליחות למצא בן זוג קבוע בגלל הסיבה שכל כך הרבה גרושים גרושות באים לחפש את מזלם דווקא בריקודי עם מה חסר ארועים ומסיבות לגרושים ? אני מקבלת המון מחמאות בריקודים ואחרי שמתברר שאני נשואה זה פשוט נגמר "לא רוקד עם נשואות"" או באתי לחפש בת זוג"את רוקדת נפלא אבל... אלו התשובות. ואני לא מעט הופכת לפרח קיר. יהרגו אותי הגרושים\שות אבל זו עובדה. מקווה שסיפקתי לך תשובה. שנה טובה לך .

סימפתי

New member
לילוש, Lilhope וירון אתם ממש נפלאים

לאנשי הפורום הנפלאים שלקחו מזמנם והשיבו לשאלתי, אני כולי אסיר תודה. ממש , אני מסיר את הכובע שלי עם קידה מלכותית... אני במיוחד אוהב את חברת הפורום, לילוש 2 המתוקה והתומכת. ולחברת הפורום- LILHOPE שהואילה לשתף אותנו בחוויות האישיות שלה, ולהפגין תובנה אנושית, אמפתיה וסימפטיה לכותב. וכמובן, כמובן, למר ירון מיישר, שתמיד, תמיד מוצא מילה טובה, כדי לעודד. אני ממש רוצה לחבק ולנשק את כולכם. אני כל כך גאה להצטרף לפורום הזה... נ.ב. אני גם רוצה בהזדמנות זאת, להודות לחברת הפורום החמודה "זה הזמר" על תיקון השגיאות שלי בעברית. איזה אדיוט אני! ואחרון אחרון חביב, חן חן לחברת הפורום, עם חוש ההומור הטוב, "דבקה רמות" שהואילה בטובה (ההומריסטי) לתקן את המטפורה שלי, ולהזכיר לי, שמאז דוד המלך, כבר לא צדים באבנים.... אלא בפרחים... לכול חברי הפורום, חיבוק חם ממני. ושנה טובה. לכולם.

זה הזמר

New member
סימפתי היקר

ראשית, אתה לא אדיוט - כולנו טועים. לגבי שאלתך המקורית - אפשר להכיר אנשים בכל מקום שמסתובבים אנשים - עבודה, סופר, מכון כושר, ריקודים... אני חושבת שלאנשים נוח יותר להכיר בהרקדות כי יש תחום עניין משותף נושא שיחה משותף ומקסימום אם לא הולך תמיד אפשר לרקוד בסיבוב הבא עם מישהי אחרת. את כל החברים הכי טובים שלי הכרתי בהרקדות וכמובן שאני מכירה המון זוגות שהכירו בהרקדות. אל תרגיש לא נוח שאתה מחפש בת זוג לחיים בהרקדות כל עוד זה נעשה בחן ועם חיוך לאף אחת אין בעיה עם זה. ואולי תיפול על מי שמחפשת בן זוג לחיים? דרך אגב, לא כתבת מאיפה אתה ובן כמה אתה - אולי נוכל להמליץ לך על הרקדות שיתאימו לך מבחינת מיקום גיאוגרפי, רמה וחתך גילאים. נ.ב רואים שאתה לא רוקד
הבחור בתמונה הוא דודו ברזילי (שאני רוקדת אצלו 3 פעמים בשבוע) הבחורה המתוקה עם הגופיה היא טולה טלטולה (חברת פורום חדשה) ואני מצד שמאל שיהיה
ושנה טובה!

מירב 72

New member
שונאאאאת רוקדים שמאבדים בי ענין

לאחר שמגלים שאני לא בת זוג בפוטנציה! משפיל.

../images/Emo62.gifללילוש ולמירב

זה בהחלט לגיטימי מצד מי שמחפש בת זוג ליותר מאשר ריקודי זוגות גרידא, להמשיך הלאה אם התברר לו שהוא מבזבז את זמנו.
זה לא אומר שאתן רוקדות פחות טוב, זה רק אומר שאתן והוא לא באותו מקום בחיים, ברגע נתון....
תתפלאו, אבל יש גם הרבה נשואים שרוצים רק לרקוד ולהשאר נשואים לנשותיהם ה"אזרחיות" - בני זוג אלה הם המאגר הפוטנציאלי של הנשים הנשואות - מה רע בכך? גם ביניהם יש רבים וטובים שיודעים לרקוד וכיף לרקוד איתם.
ואגב, גם בחורות פנויות "נוטשות" בני זוג נשואים לטובת בני זוג פנויים...... לגיטימי - כל עוד הכל נעשה מתוך כבוד הדדי והבנה !! מאלת לכולכם שנה טובה וחג שמח

לילוש 2

New member
פרפר צהוב20

אני התכוונתי בכתיבתי לסימפתי שבהחלט יבא לרקד אבל למה לחפש בני/נות זוג רק ברקודי עם כי במילא ההציע של גברים הוא נמוך בהרבה מהנשים ולפו"פים יש ארועים נוספים למקרה הנ"ל. פעם באת לרקוד ריקודי עם נטו ולהנות. היום אני עושה טוטו יהיה בן זוג או לא יהיה ? לאמר את האמת לפעמים אם אני קצת עייפה ולא מספיק זוהרת באותו ערב אני מעדיפה להשאר בבית ולא להיות פרח קיר אבל עם הרבה כעס על המצב שנוצר בשנים האחרונות שלא היה כך לפני כן. אני מאוד רוצה להמשיך לרקד.שתהייה לך שנה מתוקה והרבה ריקודים ואני מקווה שיש לך בן זוג קבוע.

למעלה