האם אני יכול להישאר בקנדה ליותר מחצי שנה???

LLCOOLJ888

New member
האם אני יכול להישאר בקנדה ליותר מחצי שנה???

היי, אני נחתתי בקנדה בנובמבר עם ויזת עבודה ל4 חודשים עד סוף מרץ ושלחתי בקשה להארכה לויזת תייר ל6 חודשים. עברו יותר מחודשיים ועדיין לא קיבלתי תשובה (הבנתי שזה לוקח בין חודשיים ל3). אני עדיין מחכה לתשובה ואני חוקי כל עוד הגשתי בקשה בזמן למרות שאין לי תשובה. אבל מה שמעסיק אותי יותר מכל, זה חבר שאמר לי שאם אני נמצא יותר מחצי שנה, יהיה לי בעיה לחזור לפה. האם זה נכון? יהיה לי בעיה לחזור לקנדה גם אם אני נמצא פה חוקי וגם אם יאריכו לי את הויזה (או שלא) בגלל שאני נמצא יותר מ6 חודשים? אשמח לקבל תשובה ממי שבאמת מעודכן במצב כמו שלי. תודה

מה שעשית גורר תמרור אזהרה ליד שמך. חבל על

המשחק ששיחקת. באת לעבוד ל4 חודשים? היית אמור לכבד את תנאי הויזה ולא לבקש הארכה כזו. ברי ברור לנו וגם יהיה ברור לפקידי ההגירה שאתה מעוניין להתיישב בקנדה. וכשתמצא את הדרך הראוייה לעשות זאת, תהיה הדחייה של בקשתך המשונה ברקורד כענן מעל לראשך. אתה אכן חוקי עד שתקבל את התשובה (שתהיי שלילית כי ממילא כבא עברו למעלה מ 6 חודשים) אם אתה רוצה לחזור לכאן מומלץ שתבטל את הבקשה ותעזוב מייד, אולי זה יישפר את האינטגריטי שלך מול הרשויות.

אני חולק על עמיתי המלומד

אם יש פרוצדורה של הארכה, זכותו להשתמש בה.

גם פיליפינים שמגיעים לעבוד כמטפלים במשק בית בעצם מתכוונים אח"כ לקפוץ על עגלת ה-CEC.

גם מי שמגיע בתור PR ברור שהוא אח"כ יבקש אזרחות.

אין פה שום דבר אסור או לא תקין. במדינה דמוקרטית כל מה שלא אסור הוא מותר.

chubbychubby

New member
בקנדה הכל לוקח הרבה זמן, הם לא ממהרים

פשוט תפנה אליהם ותברר מה קורה עם הבקשה שלך, מקסימום יגידו אין אישור, אז תצא מקנדה ותחזור שוב.

LLCOOLJ888

New member
סבבה תודה אני אדבר איתם

מקווה שלא יעשו לי בעיות לחזור. ושלא ידאגו, אני ממש לא רוצה להגר למדינה הזאת, קר פה רצח!! איך אנשים מסוגלים לחיות בקור כזה אני לא מבין.. קפאתי בחורף האחרון!! ועוד אמרו שהיה חורף "חם"...

למעלה