האם אני אישה נבגדת?

ter207c

New member
האם אני אישה נבגדת?

שנה טובה לכולם. אלה הם הנישואין השניים שלי. ללא ילדים, כרגע אני בחודש החמישי להריוני. הבעל הראשון - חגג והשאיר צלקות. הבעל הזה - כל פעם שעוברת מישהי לידו הוא סוקר אותה מלמעלה למטה. בוחן כל מה שזז. מדבר עם חברות לעבודה בקודים של כן ולא. וכל פעם מתלונן על החוסר אמון שאני מפגינה כלפיו. אני טיפוס ששונא בגידות ושקרים, אני מאד אמיתית, מדברת גלויות ומשתפת את בן זוגי בכל פרט ופרט. אצלו במשפחה - אני חברה טובה של האחות והיא בקשר עם גבר נשוי מבלי שאף אחד יודע, האחות השניה - ראיתי אותה במו עיני עושה משהו שלא הולם אישה נשואה. ובכלל במשפחה שלו לא משתפים ושומרים בבטן כל דבר. מה אני עושה? כרגע שאני צריכה להיות בשמירת הריון בבית, ולא לרדת מהמיטה, אני כולי רותחת מעצבים. רק יש לציין, שהוא בעל מקסים שמפנק והכל, פשוט עם עין גדולה שחבל על הזמן. וזה הורס אותי. מחכה לתגובות.

אולי כן ואולי לא../images/Emo4.gif

למה את מעסיקה את עצמך במקום לדבר עם בעלך. לדבר לא מתוך קנאה, לא מתוך אובססיה, אלא, מתוך חברות ורצון להשקיט את הרגשת חוסר הנוחות וחוסר האמון שאת חיבה בה. נסי לשתף אותו, הוא הרי מקסים, מפנק והכל... ועין גדולה <אני מקווה ששתיהן גדולות באותה המידה> זה רק טבעי. לגבי משפחתו, זה כבר סיפור אחר.... קודם, תרגיעי את עצמך

seymore butts

New member
מזל טוב, גילית שבעלך הוא גבר הטרוסקסואלי

תיכף תגידי שגם לאונן מול סרטי פורנו זו בגידה. בעלך הוא גבר הטרוסקסואלי, וכאלה אנחנו - אוהבים להסתכל על נשים, גם אם הן לא שלנו. מה זו הרכושנות הזו? נניח לרגע שהוא אכן שכב עם נשים אחרות - האם זה באמת כל כך נורא ? עלה בדעתך שיש אנשים שגזירת המונוגמיה בלתי ניתנת למילוי עבורם, עם כל הרצון הטוב ? אולי עדיף בעל "נאמן" אבל עם חסרונות אחרים, כמו נטיה כפייתית להימורים, חיבה יתרה לאלכוהול, שימוש באלימות מילולית ו/או פיזית כלפייך וכלפי הילדים וכולי ? או שמא היית מעדיפה בעל "נאמן", שלא מסתכל לצדדים, אבל שיהיה כמוך - קנאי שבודק על כל גבר שנקרה בדרככם איך הסתכלת עליו, ומקפיד להקשיב לך בכל פעם שאת משוחחת בטלפון עם גבר מהעבודה ? מה דעתך להציע לו לצרף אליכם צלע שלישית לניסיון, יכול להיות בשלב ראשון גבר - היית מגלה עד כמה זה מטופש להגביל את עצמך לבן זוג אחד למשך כל החיים ?

trainspotter

New member
לא לי נראה שאת קנאית לגביו טיפה

אבל את יודעת שבקנאות הזאת את יכולה להביא לתוצאה הפוכה שלא יחחלת לזה שיכול לגרום שיבגוד בך .כאילו את נותנת לו אור ירוק

ליקה5

New member
בקצב הזה......בטוח

את קצת אובססבית יקירתי שופטת , מבקרת , גם את אחיותיו....משפחתו לא הייתי יכולה לחיות עם טיפוס כמוך......זה חונק על מה את רותחת מעצבים...? על זה שהוא מסתכל..? את נורמאלית..? הוא גבר....כל גבר בריא ולא מסורס מסתכל

haze73

New member
את כניראה טראומטית בעקבות נישואייך הקודמים

הגיעה השעה שתפרגני לבעלך , שבמלוא פיך את מודה שהוא בעל מקסים מפנק , אוהב וכולי. אני מלא התרשמות שאת אכן חסרת אמונה , חסרת יכולת פירגון - ומאד צר לי על כך. חוסר הביטחון שלך ליד בעלך הוא מפחיד ואובססיבי, שבסופו של דבר עלול ליצור אצל בעלך כמיהה לחופש שתגרום את ההיפך ממה שאת מנסה ליצור. לא ברור לי הקשר בין מעשיהן של האחיות לבעלך. האם את טוענת שיש פגם גנטי במשפחתו שגורם לבני המשפחה למוסר נמוך ? שנה טובה, ושימרי על עצמך.

מי שעם עין גדולה פה

הוא את תפסיקי להיסתכל עליו בזכוכית מגדלת אם הוא ירצה לבגוד הוא יבגוד יחסים צריכים להיות מאהבה לא מפחד של עזיבה או בגידה תפסיקי לפחד ותהני ממה שיש לך אם את מחפשת את הבגידה ממש חזק, את תימצאי אותה אם הוא בגד בך או לא

apple34

New member
לא הייתי מציעה לך לשאול כאן

שאלות מסוג זה, אלא בפורומים שמתמחים בייעוץ. אנשים כאן רובם זה לחם בשבילם, יגרמו לך להרגיש יותר חרא "כן היא קנאית, אובססיבית והבעיה היא בך!" אני בדר"כ קוראת סמויה ולא מגיבה כאן. מה את מצפה שיענו לך כאן? יש כאן אנשים שמתנהגים בדיוק כמו בעלך ויותר גרוע. ברור שהם יהיו בצד שלו. "קנאית ואובססיבית"- נורא קל להאשים את הקורבן. אם גבר או אישה מתנהגים באופן חשאי, גורמים לך להרגיש שיש הרבה מתחת לפני השטח, גורמים לך לחוסר ביטחון בחוסר הפתיחות שלהם, אז יש מקום לדאגה. את בהריון ורגישה יותר וזה לא מוסיף. גבר צריך להיות תומך במיוחד בתקופה זו ולתת הרגשה שאת אהובה ובטוחה איתו וכנראה שהוא לא נותן לך את ההרגשה הזאת. יתכן ואת מדמיינת ויתכן ולא, אבל זה משהו שתוכלי לדעת רק בשיחה גלויה איתו. להסתכל על נשים זה טוב ויפה וכל אדם נורמאלי מסתכל, אבל יחד עם זאת גם לתת לבת הזוג תחושה שהיא הכי יפה ונחשקת בעולם.

למעלה