האלופה ז"ל 2009-2006.

האלופה ז"ל 2009-2006.

תמו לה 3 עונות של האלופה. האלופה לא תחזור לעונה רביעית. זה הזמן להיפרד, מהסידרה שהתמכרנו עלייה ב2006 עם אוסקר, סיגי, טובה, מילי, מיטל, גו'זף, ריטה, ושאר הדמיות האהובות. בעונה השנייה, עם גו'ש, קארין, עעל, דורי, אריק, איציק, סמדר וכו'. בעונה השלישית, הגיבורים האהובים משלושת העונות חוזרים ומפתיעים בעונת מסעירת חושים, ליאן, סער, תום, דריה. העונה השלישית נגמרה, וזה הזמן לסכם שלוש עונות. העונה האוהבה: ציפיתי בעונה: דמות אהובה: דמות שנואה: דמות שאיתה אתם מזדהיים: זיכרון נוסטלגי שעולה לכם: הייתם רוצים עונה רביעית?: איך אתם הייתם מסיימים את העונה: מה דעתכם על העונה השלישית: מה דעתכם על כל התהופוכות שעשתה האלופה? (החלפת תסריטים שינתה את מהלך העלילה במהלך שלוש העונות) סיכום כפרי בחירתכם, הוציאו כל מה שעולה לכם: כתבו סיפור עלילה קצרצר על העונה הרביעית, מה אתם הייתם עושים: זהו, שלוש עונות נגמרו, ואיתה גם סיפורים שלמים, בגידות, רציחות, מוות, אהבות, עצב, כעס, הכל..הכל בשלוש עונות, נגמר. אז..נתראה בסידרה הבאה של הוט ודרסט שתחליף את האלופה .

אחלה סקר-מנסה לענות../images/Emo13.gif

העונה האהובה: הראשונה בעיקר ציפיתי בעונה: כולן דמות אהובה: גיא לואל התותח, ג'לל-יוסף סוויד,טובה, סיגי, מיטל אוגנסיאן דמות שנואה: שוקי דמות שאיתה אתם מזדהיים: אפשר להזדהות עם מישהו שם? הכל קיצוני:) זיכרון נוסטלגי שעולה לכם: הייתם רוצים עונה רביעית?: לא אכפת לי- אבל לא נראה לי שיש כבר מה לחדש/להמציא/לאתגר- עשו כבר הכל איך אתם הייתם מסיימים את העונה: אני בעד סופים טובים וסגורים אבל זה לא מענין....סוף באמת מוצלח זה כזה שחושבים עליו כמה ימים. מה דעתכם על העונה השלישית: הזויה מה דעתכם על כל התהופוכות שעשתה האלופה? (החלפת תסריטים שינתה את מהלך העלילה במהלך שלוש העונות)-הממממ...זה לא היה בריא לסדרה- היו הרבה פערים אבל לא נראה לי שזה בגלל ההחלפה של התסריטאים- הרי לא העלימו מהם את התסריטים הקודמים
- אולי הם סמכו על השכחה של הצופה-אבל מסתבר שצופי האלופה קצת פחות שכחנים ממה שהם חשבו/קיוו סיכום כפרי בחירתכם, הוציאו כל מה שעולה לכם: נחמד נחמד, היה כל כך נחמד...
כתבו סיפור עלילה קצרצר על העונה הרביעית, מה אתם הייתם עושים: מלחמת קסאמים- כל השחקנים ביחד בתוך ממ"ד

עונה ועוד איך ../images/Emo13.gif

העונה האהובה: השנייה ציפיתי בעונה: בעונה השנייה והשלישית, הראשונה לא עניינה אותי למען האמת. דמות אהובה: תום שלייפר וסבא שלו השחקן ז"ל היה נהדר במשחק שלו :( כאוסקר שלייפר. דמות שנואה: סער פדידה דמות שאיתה אתם מזדהיים: עם תום שלייפר, הוא תמיד היה דמות מאוד נחמדה וכל הזמן פגעו בו או שהרגו את האנשים שקרובים אליו וחבל. זיכרון נוסטלגי שעולה לכם: סיגי עובדת אצל טובה בפרקים הראשונים של העונה הראשונה
הייתם רוצים עונה רביעית?: כן, בלי סער פדידה זה עדיף
איך אתם הייתם מסיימים את העונה: אני הייתי מעדיפה סוף סגור וחתום עם כל העלילות וזה כולל את העלילה הפתוחה של הרמן, יפית ועובד. מה דעתכם על העונה השלישית: נהדרת, סוף כל סוף יש סדרה מעניינת בארץ הזאת
מה דעתכם על כל התהופוכות שעשתה האלופה? (החלפת תסריטים שינתה את מהלך העלילה במהלך שלוש העונות)- לדעתי סדרה שנמשכת מספר עונות לא יכולה להמשיך עם אותה עלילה כל הזמן וצריך קצת לשנות
סיכום כפרי בחירתכם, הוציאו כל מה שעולה לכם: התחיל משעמם עם הרגשה שיותר מדיי עוסקים בכדורגל ועלילה דיי לעוסה עם מיטל וסער פדידה, אבל המשיך נהדר ואף מעבר לכך
כתבו סיפור עלילה קצרצר על העונה הרביעית- סער פדידה קם לתחייה אחריי שכבר קברו אותו ומסתבר שכמו אבא שלו הוא גם שיחק אותה מת, הוא בורח לארגנטינה ומשחק שם כדורגל וכעבור שנתיים הוא חוזר לארץ ושם תום שלייפר הוא מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, וסער חוזר על מנת לעצור את תום מלגרום לפירוקה של הכח ירושלים, ורואים איך הרמן אכל את האצבעות של יפית ועובד ועוד דברים משוגעים מפרי הדמיון ההזוי שלי

עונה D:

העונה האוהבה: 1.
ציפיתי בעונה: 1, 2, 3..כולם D:
דמות אהובה: ממ, טובה , למרות שהרסו אותה העונה.
דמות שנואה: ממ, הרצל.
דמות שאיתה אתם מזדהיים: לא יודע ת'אמת XD
זיכרון נוסטלגי שעולה לכם: הפרומו של העונה הראשונה, "כולם ישחקו מלוכלך"
הייתם רוצים עונה רביעית?: כע.
איך אתם הייתם מסיימים את העונה: אממ, הסוף מעולה, חבל שהרסו את הפתח לעונה הבאה, כלומר, גם אם היו רוצים עונה באה (למרות שאין), אי אפשר לעשות כי סער מת.., חומצזה, לדעתי במהלך הפרק כבר רצינו והרגשנו שדמות אחת תמות, היה צריך מוות לדעתי D:
מה דעתכם על העונה השלישית: חצי פרקים מפגרים ומשעממים, לקראת הסוף נראה עליה.
מה דעתכם על כל התהופוכות שעשתה האלופה? (החלפת תסריטים שינתה את מהלך העלילה במהלך שלוש העונות) לדעתי רק עשה לה רע, למרות שהסוף היה אגדי.
סיכום כפרי בחירתכם, הוציאו כל מה שעולה לכם: היה גאוני להחזיר את יעל וסיגי בפרק סיום !!! פשוט צמרמורות ופלאשבקים לשני העונות הקודמות !!!
!!!
כתבו סיפור עלילה קצרצר על העונה הרביעית, מה אתם הייתם עושים: מממ, שמיטל תחזור, מילי, סיגי וכל דמיות העונה הראשונה יחזרו :(

pinkdor

New member
עונה גם! והתשובות שלי, חבל על הזמן :)

העונה האוהבה: הראשונה!!!! ציפיתי בעונה: כולם דמות אהובה: טובה ומילי מעונה 1 דמות שנואה: כמעט כולם ב-3 אבל נבחר באב הצעקני והבן שלו המכוער שמשחק כדורגל. אני לא זוכר שמות כי תמיד הייתי מעביר בקטע שלהם. החלטה תסריטאית גרועה. דמות שאיתה אתם מזדהים: דריה, כי אף אחת לא באמת רוצה אותי :) זיכרון נוסטלגי שעולה לכם: עונה 1!! טובה, מילי וסיגי במספרה!! כל רגע שעה מלהיב!!! הייתם רוצים עונה רביעית?: חס וחלילה. שאלוהים יעזור לנו איך אתם הייתם מסיימים את העונה: עם סוף קצת יותר מותח ודרמתי ועם סוף סגור לסיפור עובד, הרמן ויפית. מה דעתכם על העונה השלישית: מותחת ומסריחה. מה דעתכם על כל התהופוכות שעשתה האלופה? (החלפת תסריטים שינתה את מהלך העלילה במהלך שלוש העונות) העונה השניה הייתה נוראית מתחילתה ועד סופה. העונה השלישית הייתה מותחת עם שינוי קיצוני לטובה אבל לא מחוברת למציאות עם כמה טעויות נוראיות מצד התסריטאים. סיכום כפרי בחירתכם, הוציאו כל מה שעולה לכם: העונה הראשונה הייתה צריכה להיות הראשונה והאחרונה של הסדרה הזאת. חבל להרוס משהו כל כך יפה... כתבו סיפור עלילה קצרצר על העונה הרביעית, מה אתם הייתם עושים: רק עונה של 10 דקות בו נראה את הרמן אוכל את עובד ויפית לארוחת צהריים.

עונה רביעית?

"האלופה 4? לא ולא בהוט לא מעוניינים בעונה רביעית של "האלופה" בעקבות תחושת מיצוי אחרי 3 עונות. בדרסט הפקות, לעומת זאת, דווקא היו שמחים לעונה נוספת. " מקור : Mako מה איתכם, רוצים עונה רביעית?

תמיד אפשר להמשיך

ואני מאמינה שכל עוד זה יהיה גם בVOD אני אמשיך לצפות אבל הפוקוס יהיה חייב לעבור לדמויות אחרות המשכיות כי הסיפור של ליאן תום סער כבר מוצה לגמריייייייייייייי אולי להמשיך את הסיפור עם טוטה, לינור והמשפחות בשני הצדדים (התגובות גם במשפחה שלו) לפתח עוד את הדמות של זהבה ושיעזבו את רובי וחגית בשקט- מגיע להם חיים שקטים
מצד שני, זה כמעט כמו לייצר סדרה אחרת לגמרי

למעלה