האלבומים של קווין

7INBAR7

New member
האלבומים של קווין ../images/Emo220.gif

*תופים* בפעם הראשונה, אני גאה לפתוח את הפינה החדשה בפורום- האלבומים של קווין!
והפעם, האלבום הראשון ביותר: קווין1
אתם מוזמנים לענות: מכיר/ה את האלבום: יש לי את האלבום: אוהב/ת לא אוהב/ת (ולמה): שירים מועדפים: עובדות שידועות לכם על האלבום (יכולות להיות מצחיקות או רציניות): כל דבר שתרצו להוסיף ;] go for it

VC820

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo45.gifנחמד מאוד

יוזמה מבורכת ! מעניין לשמוע מכל אחד על האלבומים מנקודת מבט אישית. מכיר/ה את האלבום: נראה לי..
יש לי את האלבום: תקליט + CD אוהב/ת לא אוהב/ת (ולמה): אוהב את השירים ,מכאן התחיל הכל. קצת מזכירים את לד זפלין, אבל קווין מעולים וייחודים בדרכם שלהם. שירים מועדפים: Doing All Right ,Great King Rat ,Liar ,jesus

MichalEe

New member
לך? לאחד מחברי הפורום?

רגע! (אחרי 5 דקות) מצאתי שמחר יש יומולדת ללואיזה - הבת של בריאן. התכוונת אליה?

Teo Toriatt

New member
טוב עבר היומולדת - התשובה

התשובה הנכונה: Great King Rat - שיר מספר שלוש באלבום Queen השורות הראשונות של השיר: Great King Rat just died today Born on the twenty first of May אתמול היה ה 21 במאי, יום ההולדת של Great King Rat

dar dahan

Member
תורי תורי תורי אהא ../images/Emo13.gif

אני יש לציין נמצא בתקופת הקווין שכשאני נמצא בתקופה הזאת רק אותם אני מסוגל לשמוע. מכיר את האלבום: ועוד איך
יש את האלבום: כן ועוד איך אבל רק בCD הלוואי שהיה לי בתקליט
אוהב מאוד ולמה אממ כי הוא אלבום חמוד עם שפע מוזיקלי ואלבום מדהים בלחנים
שירים מעודפים: Keep Yourself Alive, liar, My Fairy King, Great King Rat. אממ לפי מה שהבנתי אחד מהשירים נכתב על ידי טים סטמפל והוקלט על ידי חברי הלהקה כאות לעבודותו של טים כשהלהקה נקראה סמיילי. אגב בקרטידים של האלבום אפשר לראות את ג'ון דיקון כ'דיקון ג'ון' כי הוא היה הכי צעיר והצטרף מאוחר ללהקה, הוא לא ממש אהב את זה ומאוחר יותר באלבומים האחרים שינו את זה

MichalEe

New member
לענות או לא לענות - זאת השאלה!

טוב, ברור שלענות! מכיר/ה את האלבום:אכן, אכן כן :) יש לי את האלבום: גם לשאלה הזו התשובה חיובית. אוהב/ת לא אוהב/ת (ולמה): אוהבת אבל עדיין לומדת להכיר את האלבום. הוא מעניין וראשוני. שירים מועדפים: כולם! אבל אם אני חייבת לבחור אז Liar ו-Jesus Liar זה חתיכת שיר! עובדות שידועות לכם על האלבום (יכולות להיות מצחיקות או רציניות): כרגע לא עולה לי משהו. כל דבר שתרצו להוסיף ;] כששמעתי את האלבום בפעם הראשונה והגעתי ל-Seven Seas of Rhye התפלאתי, כי חשבתי שזה השיר המלא. פשוט ישבתי באוטו עם הבעה מפגרת של "מה?" במשך איזה חמש דקות. אין מה לעשות, הקליטה שלי איטית...

khammel

New member
את לא לבד ../images/Emo6.gif

פעם ראשונה ששמעתי את האלבום, גם אני לא הבנתי מה נהייה עם 7SoR ובאותה תקופה גם לא היה אינטרנט לבדוק
חוץ מזה, אני שמחה לראות שאני לא היחידה שאוהבת את Jesus. תמיד מרגיש לי מוזר לאהוב אותו, כי הטקסט... נו... נוצרי כזה, אבל יש לו מנגינה מדבקת להחריד.

MichalEe

New member
כן

השאלה היא האם את רוצה לשמוע אותה עכשיו או כשתשמעי את האלבום. בכל מקרה - את כבר לא תהיי כל-כך מופתעת. ו-Jesus זה שיר מצויין. ברגע ששמעתי אותו ממש אהבתי אותו. לא יודעת, זו גם המנגינה, אבל הקול של פרדי מאוד בולט ומיוחד בו. לא יודעת למה, השיר הזכיר לי את המחזמר יוסף וכותונת הפסים

Teo Toriatt

New member
אז ככה

מכיר/ה את האלבום: כן. יש לי את האלבום: כן, גרסה אמריקאית Remastered אוהב/ת לא אוהב/ת (ולמה): כן, כי הוא של Queen. ובפירוט רחב יותר, זה אלבום ראשון, עם צליל מאוד ראשוני ועדיין לא מהוקצע וכבר אפשר לשמוע את סימני ההיכר מהשיר הראשון של הרבה גיטרות במקביל, חילופי סגנונות, הקול של פרדי... למרות ההשפעות הלד זפליניות הוא מאוד ברור כאלבום Queen. שירים מועדפים: My Fairy King, Keep Yourself Alive, Liar עובדות שידועות לכם על האלבום (יכולות להיות מצחיקות או רציניות): לקח להם הרבה זמן לשכנע אנשים שאין סינטיסייזרים באלבום בכלל. היו כמה ביקורות בעיתון שאמרו שהצליל של הסינטי מודגש מדי.... כל דבר שתרצו להוסיף ;] - שלמרות השרשור הוא על Queen I - שם האלבום הוא כמובן Queen.

7INBAR7

New member
עונה לעצמי :]

מכיר/ה את האלבום: אכן יש לי את האלבום: לא... (מקווה שיהיה בעתיד הקרוב) אוהב/ת לא אוהב/ת (ולמה): אוהבת! בגלל הקול המדהים של פרדי ובגלל הסגנון הקוויני ביותר. שירים מועדפים:The night comes down
, Liar, Son and doughter עובדות שידועות לי: -אני יודעת שהאלבום הוקלט בשעות מאוחרות בלילה כשהסטודיו לא היה תפוס ע"י להקות "מקצועיות" יותר. -שמעתי פעם את בריאן מדבר על זה שפרדי אימץ את השם "מרקיורי" אחרי כתיבת השיר My fairy king. בשיר יש שורה שאומרת "oh mother mercury", ואחרי כתיבת השיר פרדי אמר להם שהאמא בשיר היא אמא שלו, ושהוא הולך להיות "מרקיורי". הם לא האמינו שהוא רציני, אבל ברור שהוא היה...

MichalEe

New member
ישנה גם השורה

from Mars to Mercury בשיר Liar. זה קשור לנושא (אני מרגישה ממש סתומה עכשיו)?

7INBAR7

New member
חחח

בראיון שראיתי בריאן לא הזכיר את השורה מliar, אבל נראלי סביר להניח שאם פרדי בדיוק החליט על השם הזה כשהם עשו את האלבום אז זה צריך להיות קשור איכשהו...

khammel

New member
הממ... מה יש לי לומר על האלבום הזה?

מכיר/ה את האלבום: ברור יש לי את האלבום: בגרסה האמריקאית של 20 שנות קווין אוהב/ת לא אוהב/ת (ולמה): איך אפשר לא לאהוב את My Fairy King איך? האמת, האלבום לא אחיד ויש בו שירים שיכולתי לחיות בלעדיהם, אבל משהו בראשוניות שלו ובקוויניות המיוחדת שלו עושה לי את זה. אז מה אם הלהקה נשמעת כמו להקת חיקוי ללד זפלין.
שירים מועדפים: My Fairy King, Great King Rat, Liar עובדות שידועות לכם על האלבום (יכולות להיות מצחיקות או רציניות): The Night Come Down לא הוקלט באולפני טרידנט

dvirtz

New member
מכיר/ה את האלבום: ודאי

יש לי את האלבום: תקליט ודיסק אוהב/ת לא אוהב/ת (ולמה): אוהב כמו את כל האלבומים שירים מועדפים: Modern Times Rock And Roll, Great King Rat עובדות שידועות לכם על האלבום (יכולות להיות מצחיקות או רציניות): מבקר בעיתון אחד חשב שהסולן ב-modern times זה פרדי שמנסה לחקות את רוברט פלאנט כל דבר שתרצו להוסיף: אלבום שתמיד מדלגים עליו ברשימת האלבומים הטובים ולא בצדק

galb1212

New member
אני!

מכיר/ה את האלבום: כן יש לי את האלבום: כן אוהב/ת לא אוהב/ת (ולמה): אוהב, אמנם הסאונד לא מגובש כמו כמעט כל אלבום ראשון של להקה, אבל יש שם כמה הברקות. שירים מועדפים: liar, my fairy king, keep yourself alive עובדות שידועות לכם על האלבום (יכולות להיות מצחיקות או רציניות): נתנו להם לעבוד עליו רק בלילות! כל דבר שתרצו להוסיף:האלבום הזה הוא סוג של הקדמה למאסטרפיס קווין 2

7INBAR7

New member
מסכימה

חח אמנם עדיין אין לי את האלבום אבל התחושה שאני מקבלת מהשירים שאני מכירה זה באמת כמו סוג של הקדמה לקווין2

למעלה