האיש עם המראה

vella

New member
האיש עם המראה

ריגש אותי מאד לקרא את אשר כתב בניואת המצוקות כפי שהוא תאר.החרדות של בעלי מהיותו מאוים ע"י האיש "מהמראה" הכניסו את כולנו לחרדה גדולה. מזה שלושה ימים התחלנו לתת לו רספרידל 1מ"מ ליום.מתוך תפילה שהתרופה תעזור. כמו כן הסרנו את המראה המאיימת ונכסה את שאר המראות. שאלתי למומחים:האם ניתן לתת רספרידל בנוסף לציפרמיל שבעלי מקבל? התנתקתי מכם לתקופה ארוכה בגלל בעיות אחרות במשפחה. אך הביטחון שיש למי לפנות בשעת צרה מחזק. ולה

נילי41

New member
וולה יקרה,../images/Emo140.gif

גם אותי בנך ריגש מאוד בתארו את המצוקות שלכם ושל בעלך החולה. האם הריספרדל עזר? תוך כמה ימים אפשר להרגיש בשינוי. אנחנו התחלנו לתת ריספרדל במינון ממש זעום 0.250 מיליגרם ליום וכעבור מספר ימים הרגשנו שינוי לטובה. אצל בעלי לא היתה בעיה של חרדה עדיין אלא בעיות תפקוד והפרעות שינה. מאז העלנו קצת את המינון כאשר הפרעות השינה החלו לחזור אבל אנחנו עדיין במינון מאוד נמוך של 0.350 מיליגרם ביום, כך שנראה לי ש-1 מיליגרם ליום זה מינון ממש טוב ולבטח ישפיע על בעלך לטובה. בקשר לתרופה הנוספת ציפרמיל שהוא מקבל איני מכירה אותה ומה שבטוח זה שצריך להתייעץ עם הרופא המטפל בכל שינוי או תוספת של תרופות. אני מאחלת לך ולבנך וכמובן לבעלך היקר ימים של רוגע ושקט, והלוואי ש"האיש מהמראה" לא ישוב ויטריד אתכם יותר לעולם.

וולה , יש לך בן יקר

וולה יקרה , אכן חשבתי לעצמי מה עובר עלייך ועל בן זוגך בזמנים אלה. אני מבינה שהמצב לא פשוט אך את אישה אמיצה ועצמאית ויודעת מה צריך לעשות. אני מקווה ששינוי התרופה יעזור כמן גם כיסוי המראות והוא יחזור להיות עליז ורגוע כמן קודם. שולחת לך חיבוק ענק ושיהיה שבוע טוב , טובה

אסתרס

New member
רוב החולים מקבלים את התרופות שהזכרת

גם במינונים יותר גדולוים ובהשפעה טובה כמובן לפי המקרה

למעלה