האיזור הדרום מערבי בחדר

Rails

New member
האיזור הדרום מערבי בחדר

שלום , אני בת 20, לאחרונה קוראת המון חומר על פנג שואי ולוקחת ממנו המון השראה! אני כבר בתהליכים מתקדמים של ניקין החדר שלי מחפצים ישנים ללא שימוש, נעליים תיקים בגדים וניירת, ואפילו רהיטים. אין ספק שאני מרגישה הרבה יותר טוב! וכעת אני צריכה התייעצות לגבי המשך התהליך : החדר שלי צבוע בכתום אפרסק בהיר, דלת כניסה מצד מערב, חלון בצפון ויציאה לגג במערב. המיטה שלי מוצמדת לפינה הצפון-מזרחית של החדר. שולחן בפינה הצפון מערבית. על כל קיר מערב ארון (וגם בפינה הדרום מערבית) ובפינה הדרום מזרחית ספרייה עם ספרים, דברי טואלט וכו'. יש לי חדר גדול יחסית לחדר שינה. על הקיר שתי תמונות שהן אותו הדבר בגדלים שונים, של שקיעה בצבעי כתום עזים ששוקעת מעל ים (מאוד רומנטי) עם שני ברבורים שטים בים אחד ליד השני. התמונה הגדולה (מטר על 80, משהו כזה) תלוי מעל המיטה, קיר מזרחי, והקטנה (40 על 30 בערך) מעל השולחן בקיר הצפוני. הבעיה שלי היא שבפינה הדרום מערבית יש לי ארון! :( הוא לאורך הקיר המערבי והוא צמוד לפינה הדרום מערבית. אני יודעת שזו הפינה שצריך לטפח בשביל נושא האהבה בחיי, ואני לא יודעת מה אפשר לעשות כשיש ארון שנמצא שם.... יש לי חבר מזה שנה ו-3, הקשר בינינו טוב (שנינו בצבא כך שמתראים בסופי שבוע) אבל אני בהחלט אשמח לטפח את האיזור הזה. על הספרייה בפינה הדרום מזרחית יש לי תמונה של שנינו יחד וברכה ממוסגרת שקיבלתי ממנו. אני מאוד מאוד אשמח לדעת - מה אפשר לעשות בפינה הזאת כשיש שם ארון?? תודה רבה!!!

mihal54

New member
מיטה

קודם כל תזיזי את המיטה כך שתהיה גישה משני צדדים.

דרום מערב

שלום לך, נפלאה שאת קוראת ומרחיבה ידיעותייך בנושא, ניפוי חפצים ישנים בהחלט מומלץ מאוד ומשפיע עלינו ועל החדר ברמה האנרגטית. ארון בדרום מערב אינו מצב בעייתי במיוחד, ארון אינו מחסן או שירותים, בהחלט אפשרי לצור שם הפעלות שונות - את יכולה להוסיף מובייל של רוז קוורץ באיזור זה, את יכולה לצור אותו בעצמך ולהוסיף שם סיבולים של לב, דגים וכו'. את יכולה להוסיף על דלת הארון תמונה המסמלת זוגיות או גלויה סנטימטנלית. בנוסף משום שמדובר בחדר השינה שלך וזהו איזור המסמל זוגיות ומערכות יחסים את יכולה להשתמש באיזורים נוספים בחדר ולא רק בדרום מערב, אם יש שידה בסמוך למיטה או על הספרייה, כך תוכלי להוסיף ייצוג לזוגיות אותה אותה את מבקשת. בהצלחה, אושרה הד סיני

למעלה