האח הגדול

elana5554

Member
ערב טוב
אני לא צופה של האח הגדול בדרך כלל,כי אני רואה את התהליך שחלק מהם חווה, ולי אישית קשה מאוד, לראות אנשים נקרעים, ומנסים לחבר את עצמם, זה טוב לטיפול, לא לתכנית בידור יומית, תפס אותי קטע חזק מאוד,
של גאקו בחור שזכה בתכנית כוכב נולד, עם צביקה הדר, ובשל חוסר סבלנות? התרגשות מהזכיה? נאמרו ממנו מילים לא הכי נעימות, לקהל שבחר בו, ותקופה די ארוכה כעסו עליו, והחרימו את המוסיקה, שלו ועוד, זה לא היה נכון לעשות, כי אם היה לו ניהול טוב מייד הכל יכול היה להסתדר, אבל יש אנשים שמתי שהכל כבר טוב, ומסתדר, הם מכניסים גול עצמי, שאלו אותי, אני המומחית לגולים עצמיים,
אחריי יום עמוס, החליטו כמה חברים וחברות בבית האח, לפנק עצמם, התקלחו התלבשו, ויצאו, כל פעם שיצא משהו לבוש פרגנו , על הלוק, והלוק והלוק, זאקו באמת אדם רגיש, התפרץ ואמר לבחור כל זמן שאתם יוצאים מלובשים, ומבריקים, ביש שלכם, אני רואה מה אין לי, ודמעות בעניו, תחילה הוא כבש אותי , והתיישבתי לצפות, מייד הבנתי שהמטרה השיגה את שלה , כל הבית מדבר עליו, הוא בלי כולם נהיה המרכז של הבית, ואני מאמינה שיהיו חנויות מותגים שישלחו לו , מספיק בגדים, סליחה בזה שאין לך, אז מה? אני לא צריך להתלבש, או לפרגן לחברים?
אולי הם לא חשו בטוב, וזה היה רעיון נהדר להתקלח, להתלבש, להתבשם ולהקל על עצמם, הממה,? לגאקו אין אז כולם צריכים להיות עת הפנים, יאלה רחמים עצמיים לא בבית סיפרינו, ומי שיפול ברשת הזו, הוא לכד אותו, אני בן אדם עם טוב לב, שאם משהו צריך משהו, אתן ואשאיר את עצמי בלי, אבל האיש לא בחל בכלום, ולא ניסה לראות כלום, רק את עצמו, זה טורף מסוכן, עכשו אני ישים עין עליו
אילנה פונטיאק
אני לא מתקנת כלום כתבתי במהירות, ואני יודעת שאם אעבור על הכתיבה, לא אשלח אותה, אז ביוש,

למעלה