האזנה ישירה: שירי ושמעון בהופעה במוסיקה היום

אורון V1

New member
האזנה ישירה: שירי ושמעון בהופעה במוסיקה היום

המופע המשותף הגיע אתמול שוב לאולפני התחנה הצבאית, הפעם להופעה חיה בתכנית מוסיקה היום של יואב קוטנר. תוכלו להאזין להופעה בקישור המצורף. האזנה נעימה

אורון V1

New member
../images/Emo207.gifעדכוני מכירות והאזנות

שירי ושמעון נכנסו למקום הארבע-עשר במצעד המכירות של אתר מוסיקה נטו עם אלבום ההופעה החיה. ובמצעד ההשמעות של רשת ג' "עד סוף העולם" מדורג במקום התשיעי.

אורון V1

New member
../images/Emo244.gif"עד סוף העולם" ב"מקום בצמרת" של רשת ג'

הסינגל האחרון מהמופע המשותף הצליח לעבור את הפינה לשיפוטכם וכעת הוא עומד להיכנס למצעד עצמו, כדי לדרג כנסו לקישור הבא: http://www.iba.org.il/midrag-gimel/voting/candidatesList.asp שירים מומלצים לבחירה בנוסף ל"עד סוף העולם": בעז שרעבי - את יפה אריק איינשטיין - צליל מכוון דן תורן ו-מאור כהן - החופש לא חוזר ו-רוני ידידיה ופיטר רוט - שמועות שבת שלום

אורון V1

New member
../images/Emo207.gif5 שאלות עם שירי

הבלוג xo של אקסנט פירסם ראיון קצר עם זמרת הפורום: "1. מה את עושה בימים אלו "בימים אלו אני בעיצומו של מסע הופעות עם שמעון בוסקילה, אנחנו מתכוננים ונרגשים מאד לקראת קיסריה. הדיסק מהמופע המשותף יצא לחנויות אז אנחנו בסבב תחנות רדיו. בנוסף אני עובדת בטירוף על הדיסק השלישי שלי, בוא נגיד שלוח הזמנים שלי מאוד צפוף אבל אין לי תלונות". 2. מה הכי מרגש אותך "ואי, המון דברים מרגשים אותי, אבל אני חושבת שמה שהכי מרגש אותי הן שתי האחייניות שלי והאחיין החדש שזה עתה נולד. זה פשוט פלא, אני מאוהבת". 3. מה הדבר הכי סקסי בעיניך "אין יותר סקסי מגבר מאוהב. זה כזה סקסי, גבר דואג, שרואים בעיניים שלו שהוא מאוהב". 4. הטיפ הכי חשוב שקיבלת בחייך "הטיפ הכי חשוב שקיבלתי היה מאבא שלי – 'תמיד תאמיני בעצמך ואל תפחדי, אני מאחורייך'. הטיפ הזה עזר לי מאד בחיים". 5. מה התכניות שלך לסופ"ש "סוף סוף הוא פנוי, נראה לי שאסע להורים להירגע קצת, לנוח"."

mamat2

New member
עובדת בטירוף על הדיסק השלישי!!!!!!!!!!!!

כמה זמן?!! כבר 3 וחצי שנים! שרית חדד משחררת אלבום כל שנה...

למעלה