האושר הוא דרך-לא גורל, כדאי לקרוא

zipihersko

New member
האושר הוא דרך-לא גורל, כדאי לקרוא

תרדוד כאילו שאף אחד לא רואה אותך אנו משכנעים את עצמנו שחיינו יהיו טובים יותר,אחרי שנתחתן, אחרי שיהיו לנו ילדים. אנו מתוסכלים כי הילדים אינם מספיק גדולים, ושנהיה מאושרים יותר שיגדלו אחר כך אנחנו מתוסכלים כי הם מתבגרים וקשה איתם, אנו בטוחים שנהיה מאושרים לאחר שיעברו את השלב הזה. אנחנו אומרים לעצמנו שחיינו יהיו טובים יותר ויהיו מושלמים כשבן/בת הזוג שלנו יצליח יותר, כשתהיה לנו מכונית טובה יותר או בית גדול יותר,כשנוכל ליסוע לנופש כשנהיה בפנסיה. האמת היא שאין זמן טוב יותר להיות מאושרים-מעכשיו. אם לא עכשיו אז מתי? החיים תמיד מלאים באתגרים ומכשולים עדיף לקבל זאת ולהחליט להיות מאושרים בכל מקרה. מישהו פעם אמר:``משך הרבה זמן היה נדמה לי שהחיים האמיתיים היו אמורים להתחיל עוד מעט, אך תמיד היה מכשול אחד, בעיה שעלי להתמודד איתה, פקס לא פתור, חוב שצריך לשלם, אז החיים היו אמורים להתחיל עד שהבנתי שהמכשולים האלה הם החיים שלי`` הפרספקטיבה הזאת עזרה לי להבין שאין דרך לאושר, האושר הוא דרך לכך, יהיה טוב אם תשמור כל רגע טוב שיש לך לבד או עם מישהו מספיק מיוחד ששווה לבלות את זמנך איתו, כי תזכור הזמן לא מחכה לאף אחד. לכן,תפסיק לחכות עד סוף הלימודים, עד שתרד במשקל,עד שתתחתן,עד שהילדים שלך יעזבו את הבית,עד שתתגרש, עד יום שישי בערב או יום ראשון בבוקר, עד הקיץ,עד הסתיו,עד החורף,או עד האביב,או את שתמות,כדי להחליט שין זמן טוב יותר להיות מאושר. האושר הוא דרך-לא גורל. תעבוד כאילו אתה לא זקוק לכסף תאהב כאילו אף פעם לא פגעו בך ותרקוד כאילו שאף אחד לא רואה (המקור בא מהר` קרליבך אבל מישהו אחר עיבד את זה) מה דעתכם? אני אהבתיייייייייייייייייייי זה מקסים וכל כך נכון לימונית

סלולרית

New member
לימונית..

זה ממש קטע יפה רק שהביאו אותו לפני חודשיים בערך ושוב לפני שבוע.. אבל בכ``ז יפה...

zipihersko

New member
אוי

לא ידעתי שזה היה כבר, פה, אז מי שלא קרה מוזמן לקרוא, היום קיבלתי את זה באימל, וכל כך הלהבתי וחשבתי שזה יפה אז ישבתי לי וכתבתי לכם

ה-תמ-ים

New member
לימונית, אל תקחי ללב

זה קרה, זה קורה וזה יקרה בעתיד. ככה זה עם ההודעות שמקבלים באימייל, או בכלל עם הודעות לא מקוריות. סביר, בדר``כ להניח שמישהו מחברי הפורום כבר קיבל את זה פעם, וכנראה כבר פירסם את זה בפורום פעם. אז מה? אם נראה לך שיש לך הודעה שישמחו לקבל כאן (וכל הודעה מתקבלת בשמחה, נראה לי), ואת לא זוכרת או לא בטוחה אם פרסמו את זה או לא, אז תוסיפי את ההודעה, וזה ממש לא משנה אם פרסמו את זה פעם. אם את לא זוכרת את ההודעה, סביר להניח שיש עוד כאלה שלא מכירים, ולטובתם כדאי להוסיף. יום טוב לך ולכווולם

zipihersko

New member
לא לוקחת ללב

אהבתי כל כך את הקטע, והציעו לי לכתוב אותו פה , אז כתבתי לא חשבתי אם שמו או לא שמו, לא חשבתי על זה בכלל מי שקרה קרא, מי שלא קרה, יקרא אם ירצה יום טובבבבבבבב

zipihersko

New member
דרך אגב

המילה הראשונה, היא תרקוד, טעות שלי... כדאי מאד לקרוא, ההפסד שלכם לימונית

לימו

אם תמי מרוצה מזה שאת מפרסמת הודעה שוב נו אז זה כבר טוב... בכל אופן זה לא לגמרי נכון- היו הודעות דומות- לא לגמרי אותו דבר, ואני יודעת כי אני הקלדתי אחת מהן... בכל אופן תודה על הקטע מהמצפה לגאולה וונדר

למעלה