האוטובוסים של קווים

• פותח הנושא 0415
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

0415

New member
האוטובוסים של קווים

האוטובוסים של קווים
האוטובוסים של חברת קווים הם מתוצרת וולוו ולפי מה שהבנתי המרכב תוצרת ספרד. ראיתי את אחד האוטובוסים שלהם רק לאחרונה ושמעתי את רעש המנוע והוא נשמע ממש כמו מנוע של חברת מאן מהסוג מנועים הישנים יותר. מישהו יודע אם זה באמת מנוע של חברת מאן??

האוטובוסים של קוים

האוטובוסים של קווים
האוטובוסים של חברת קווים הם מתוצרת וולוו ולפי מה שהבנתי המרכב תוצרת ספרד. ראיתי את אחד האוטובוסים שלהם רק לאחרונה ושמעתי את רעש המנוע והוא נשמע ממש כמו מנוע של חברת מאן מהסוג מנועים הישנים יותר. מישהו יודע אם זה באמת מנוע של חברת מאן??
האוטובוסים של קוים
הם VOLVO B7L בהרכבה של מרכבים קיסריה ישראל (אחד השותפים בקוים היא חברת מאיר יבואנית VOLVO)פרטים נוספים תוכל למצוא באתר שלהם

יש קשר לספרד...

האוטובוסים של קוים
הם VOLVO B7L בהרכבה של מרכבים קיסריה ישראל (אחד השותפים בקוים היא חברת מאיר יבואנית VOLVO)פרטים נוספים תוכל למצוא באתר שלהם
יש קשר לספרד...
התכנון, לפי הכתבה שפורסמה לפני מספר ימים, היה מיועד לחברה ספרדית ומרכבים קנו אותו

יש להם גם כמה אוטובוסים ספרדיים

האוטובוסים של קוים
יש לפחות שני אוטובוסים (באחד מהם נסעתי והעליתי תמונות לפורום) לקווים שנקנו בהרכבה ספרדית של Hispano. מדובר כנראה באבות טיפוס עבור מרכבים.

צחקן

New member
אחד מהם נמצא באחד הקווים .... .

יש לפחות שני אוטובוסים (באחד מהם נסעתי והעליתי תמונות לפורום) לקווים שנקנו בהרכבה ספרדית של Hispano. מדובר כנראה באבות טיפוס עבור מרכבים.
ב"ה שמגיעים לת"מ ת"א? או שיש שלושה ? (2 פנימיים ועוד 1 בין ערוני גוש דן).

tzvika pick

New member
כן. יצא לי לראות כבר כמה פעמים 68

כן. יצא לי לראות כבר כמה פעמים 68
עם מרכב היספאנו מקורי. בדרך כלל בשעות הבוקר המוקדמות.

mister K

New member
Hispano מקורי בקו 68

Hispano מקורי בקו 68
שתי המכונות של "קווים" בעלות המרכב המקורי של Hispano עובדות על קו 68. מספריהן: 99-689-50 (פנימי: 128) שבה נסע אנדי ו-99-692-50 (פנימי: 131) שבה נסעתי אני.

צחקן

New member
אולי היו 4 ?

Hispano מקורי בקו 68
שתי המכונות של "קווים" בעלות המרכב המקורי של Hispano עובדות על קו 68. מספריהן: 99-689-50 (פנימי: 128) שבה נסע אנדי ו-99-692-50 (פנימי: 131) שבה נסעתי אני.
אולי היו 4 ?
ב"ה כי בין 28 ל 131 (כולל 128 ו131) יש 4 מספריפם פנימים . אז אולי יש 4 ?.

mister K

New member
129 ו-130

אולי היו 4 ?
ב"ה כי בין 28 ל 131 (כולל 128 ו131) יש 4 מספריפם פנימים . אז אולי יש 4 ?.
129 ו-130
לא. 99-691-50 (130) היא בעלת מרכב ישראלי של "מרכבים". באשר ל-99-690-50 (129) אני לא יודע מאחר וטרם נתקלתי במכונה הזו.

צחקן

New member
אני אבדוק.

129 ו-130
לא. 99-691-50 (130) היא בעלת מרכב ישראלי של "מרכבים". באשר ל-99-690-50 (129) אני לא יודע מאחר וטרם נתקלתי במכונה הזו.
אני אבדוק.
ב"ה יש סיכויים שהי בפ"ת נדמה לי . אבל אני צריך לבדוק !!!.

ברוך השם מהטירונות יא אחי ../images/Emo24.gif

Hispano מקורי בקו 68
ברוך השם מהטירונות יא אחי

מצב
הנושא נעול.
למעלה