האוטובוסים החדשים של תח"צ ב"ש

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member

שעדיין חונים להם אי שם במושב שדה עוזיה מחכים שהממשלה תתן את התקציב לשחרר אותם. תהנו עד כמה שאפשר, פורסם בעיתון "כל הנגב" מקבוצת ידיעות אחרונות 13/6/03

ה דרומי

New member
כול הכבוד שבוע אני מחפש את

שעדיין חונים להם אי שם במושב שדה עוזיה מחכים שהממשלה תתן את התקציב לשחרר אותם. תהנו עד כמה שאפשר, פורסם בעיתון "כל הנגב" מקבוצת ידיעות אחרונות 13/6/03
כול הכבוד שבוע אני מחפש את
הכתבה הזו באינטרנט ומה שדורשים מעירית באר שבע זה לשלם את הביטוח של האוטובוסים. וגם לא משחרים אותם בגלל ואולי ששיך לרצון להפריט את התחב"צ בבאר שבע

seffic

New member
אלו אותם דגמי VOLVO שקווים רכשה?

אלו אותם דגמי VOLVO שקווים רכשה?

ארזS

New member
איזה אוטובוסים יפים

איזה אוטובוסים יפים
כדאי להגיע לבאר שבע רק בשביל לעשות בהם סיבוב... סתם... אני לא משוגע על הראש לעשות דבר כזה , אבל הם באמת יפים. ונדמה לי שזאת פעם ראשונה שבבאר שבע לא מזמינים את אותם האוטובוסים כמו ב"דן"...

וואו, תודה רבה איש האש!

וואו, תודה רבה איש האש!
האוטובוסים ממש יפים! מעניין איך הם בפנים ואיך הם נוסעים.

ofer3333niv

New member
הם יפיפיים

וואו, תודה רבה איש האש!
הם יפיפיים
הם ממש בולטים לעין אבל בארופה הם כישלון חרוץ כאן נדמה לי החליפו מנוע לחזק יותר ההבדל הוא במחיר בגלל זה הם להיט חם חוץ מזה שהמשווק היה לו אינטרס חזק כי הוא הולך כנראה על המכרז שם?

במבט חוזר בתמונה:

וואו, תודה רבה איש האש!
במבט חוזר בתמונה:
המרכב של Hispano מספרד. לא ידעתי מאיפה המרכב הזה מוכר לי עד שנזכרתי שהייתה פרשומת לנוקיה לפני כמה חודשים או שנה שבסופה הופיע אוטובוס זהה לזה שבתמונה (אפילו באותו צבע), רק שהוא היה בעל שילדה של מ.א.ן, משום שהסמל של מ.א.ן עיטר את אחורי האוטובוס... חוץ מזה, נדמה לי שמישהו אמר שהדגם של המכונות הללו הוא Volvo B7L.

מצב
הנושא נעול.
למעלה