האהא ~! גמלי מותר לפתוח שרשור

Envious

New member
האהא ~! גמלי מותר לפתוח שרשור

אוקיי !~ אז.. איך הייתם משפרים את הסוף של הסדרה ? :]

Jifannit

New member
אבלאבל גריפינדור חמוט! ;;

סלית'רין שקסע, גריפינדור חמוט ושקסע. :p

טיפלקס

New member
כע!!! ^.^

אני וחברה שלי הפכנו את זה ל"ואז בא קוהקו והרג את כולם"
ד"א זו קייט המתוקה-ממחשב של חברה. הויה לכולם!

Stinki Winki

New member
כולם מתים.

D: או לפחות נארקו>< או אפילו רק קיקיו היה יותר טוב!!!

בJדJה

New member
ככה:

אחרי שנאראקו לקח מקוהאקו את הרסיס נשארו 2 רסיסים אחרונים של קוגה,אינו והחבורה התקדמו לנאראקו בעוד שהוא רודף אחרי קוגה,החבורה מגיעה ,אינו משתמש בקאזה נו קיזו (ומתחיל לקלל אותו עם השטויות בן בלייעל
)קוגה רץ לקגומה והאקודשי עוצר אותו עושה לו איזה מתקפה וגונב את הריסיסים ,נותן אותם לנאראקו ומשלים את האבן נאראקו עמד להפוך את האבן לאנרגיה רעה(או משהו כזה
)ואז חץ טהור נורה כן כן זה היה החץ של קיקיו איך לא? מפילה את האבן ומטהרת אותה, בנתיים אינו סאנגו מירוקו וקוגה קון(המסכן שלי)נלחמים עם נאראקו..(מה קגומה עשתה?נקרעה לה הנעל לא?אז כמובן היא ישבה בצד צעקה "אינויאשההההה"כל דקה וחיכתה שכבר יחטפו אותה או ירו לכיוון שלה כדי שאינו יציל אותה ותראה מופתעת
) *הלב של נאראקו נמצא אצל הזה עם האלומות אור
שכחתי את שמו* סוף סוף חוטפים את קגומה מי אם לא זה עם האלומות אור(
) **כמובן תמיד בסדרות מספרים את הכל לזה שהם חטפו לפני שהם הולכים להרוג אותו** הוא אמר לה"הלב של נאראקו אצלי בתוך"כלי החרס"(חח) וכמה שהחברים שלך ינסו הם בחיים לא יצליחו להרוג את נאראקו!"ורגע לפני שהוא בא להרוג אותה אינו בא"קאזה נו קיזו!" קגומה:אינויאשהההה הלב של נאראקו מוחבא בתוך "כלי החרס"שלו! אינויאשה:"נני?"ואז כולם באים.. קוגה:את בסדר? קגומה:כן^_^!. אינו:הלב של נארא אצלו! ואז בלה בלה הורגים אותו.. כל היצירות של נארא מושמדות חוץ מקאגורה הלב שלו הוחזר והיא חיה באושר עם סאשי:) קוהאקו באופן מפתיע לא מת וחזר להיות עם אחותו. קיקיו השמידה את האבן. קגומה קנתה נעל. קוגה קון ממשיך להציק לאינו ולחזר אחרי קגומה והוא עדיין מאוכזב מזה שאין לו יותר את הרסיסים.. הקאזנה נעלמה!
וכולם חיים באושר עד עצם היום הזה אה וכמובן יש סרטים... עכשיו אני לא יודעת מה עדיף שהם יפרדו או שהם עדיין ימשיכו להיות ביחד?כל החבורה?
לא משנה
איזה תסריט עשיתי! נו מה זה נובע משיעמום!! ומה אל תגידו שהסוף שלי לא יפה יותר משל הסדרה

DarkBrownLynx

New member
../images/Emo57.gif אני רואה שבאמת עושים סדר XD

אבל ההודעה שלי היתה בסדר חוץ מהקטע עם הלחץ החברתי!

SasuNaru

New member
למה מחקו את ההודעה שלי? >:

זה היה הסוף האהוב עלי >:
מותר לי לפנטז לא?

ג'אקן אוכל את כולם!

כן! ג'אקן יאכל את אינויאשה,קאגומה,מירוקו,סאנגו,קיקיו,קוגה,גינטה,האקוקו,איאמה,טווווטוווסאי, מיוגה, נאראקו, קאגורה, קאנה, האקדושי, הזה עם הכדים, את קוהאקו, ויקנח במוריומארו. אבל סאשומארו יכריח אותו לפלוט את קאגורה. והם חיו באושר עד התךקף הרעב הבא של ג'אקן- שבו הוא אכל את כל הסט+ כמה דמויות שתעו לשם (סיריוס לא נפל מעבר לפרגוד! זה תירוץ! ג'אקן אכל אותו!) *מרביצה לעצמי* כן בטח! מי אתצ שתגידי את הסוף? אני את! לא נכון! אני אני! אני את@! שתקי! את תשתקי כי אני את! לאמשנה- וויתרתי יא קרצייה. אם את מקללת אותי את מקללת עת עצמך. פשוט סתמי. הו! המיצתפוחים הגביר את הפיצול שלי!

למעלה