ד"ר יעקב רונן (חולון) עצבן אותי

talmom

New member
ד"ר יעקב רונן (חולון) עצבן אותי ../images/Emo46.gif

יש רופאים שחסכון וטובת קופת החולים לנגד עיניהם ובעדיפות על טובת החולה...נראה לי שזה אחד המקרים. מצ"ב מס' דוגמאות: לפני מס' שבועות, קצת לאחר סקירה שניה, לא הרגשתי את תנועות העובר וביקשתי ממנו בדיקת אולטרסאונד. הוא סרב בנימוק שזו לא בדיקה שהקופה נותנת, ואם משהו לא בסדר הוא יהיה חשוף לתביעות. הייתי בשוק! כל מה שביקשתי זה לראות את העובר זז ולא סקירה או שום דבר מעבר לזה... אח"כ ביקשתי ממנו שיפקסס לי הפנייה לבדיקת העמסת סוכר. זו בדיקה שגרתית לשלב ההריון שבו אני נמצאת, והיות והכל בסדר ואני מרגישה טוב, לא ראיתי צורך לבזבז את זמנו וזמני בביקור ובדיקה. שוב, הוא סרב היות ו"אין הוא נוהג לפקסס הפניות" ...סתם קיבעון. אח"כ ביקשתי ממנו הפניה לבדיקת B-12 והוא כמובן שוב סרב, כי "זה לא בסל של הקופה (
). לאחר שבכ"ז השגתי את ההפניה מרופא אחר הסתבר שיש לי חוסר רציני. בזאת החלטתי לעזוב אותו...

talmom

New member
שבוע 27, וקופ"ח מאוחדת

אבל בלי קשר אני חושבת שהגישה של הרופא הזה בעייתית מבחינת טובת החולה. לא ביקשתי דברים מיוחדים ואו יקרים, והנטייה שלו תמיד היתה לסרב. לכן עזבתי אותו ולא הייתי שולחת אליו את חברותיי...

shno

New member
אנחנו במכבי ומחפשים בנרות

רופא (עדיף רופאה אבך אין) נורמלי ונעים הליכות בחולון. לאחרונה שמענו על ד"ר רכשטיין (הרופא המנהלי אפילו) אף אבוי, הוא מקבל רק בבוקר (למובטלים בלבד?....). אם יש למישהו המלצה על רופא או רופאה באזור חולון-בת-ים-ראשון שהם גם נחמדים וגם מקצועיים נקבל בברכה...

hilarose

New member
אני מטופלת ברשלאצ.. אצל ד"ר

גרינברג. נחמדה מאוד ומסבירת פנים.. לפעמים מחכים שם בתור הרבה אבל שווה לפני כן הייתי מטופלת עד בתחילתו של ההיריון אצל ד"ר כסיף שלא היה נחמד בכלל.. ממליצה בחום היא מקבלת בראשלצ בקרית גנים- במרכז המסחרי שם. וביא של מכבי ועוד קופ"ח אחרות וגם רופאה בוולפסון

shno

New member
תודה רבה נשמע מצוין

כיון שאנחנו כנראה גם נלד בוולפסון בכלל נשמע טוב! נבדוק אותה.

ממליצה בחום על ד"ר זאב מור

הוא יושב בז'בוטינסקי ראשל"צ ושעות הקבלה שלו מאוד נוחות בנוסף הוא רופא באסף הרופא ראשון לציון, ז'בוטינסקי 65 03-9699980 03-9699301

ממליצה בחום על דר' גרינברג

הייתי אצל רופא אחר שהיה מגעיל ולא הסביר כלום, ואז בהמלצה של מישהי מהפורום עברתי אליה. נתחיל במזכירות המקסימות שלה שבודקות כל פעם משקל ולחץ דם, אח"כ היא מסבירה מאוד ועדינה, וממליצה על דברים, יש לה חדר קבלה ועוד חדר בדיקות, כך שההרגשה היא של רופא פרטי מאוד ממליצה - נירית גרינברג בראשון מערב אין טעם להשאר אצל מישהו שלא עוזר בהצלחה

shno

New member
מודים, מודים, מודים

לקראת תחילת רבעון חדש בהחלט נשקול לנסות אותה. על ברוק בחולון בהחלט שמענו (גם מקבל קרוב אלינו), רק שכבר בקרנו אצלו פחת אחת והוא מעט אנטיפאת- מקצועי כנראה, אבל אנטיפאת. כבר לא כ"כ יודעים אם הדרישות שלנו מוגזמות או שלא...

מה עם הרופא שלי ד"ר זאב רוזנשטיין?

הוא מקבל באזור, בקניון הזה שצמוד לשיפודי אלברט. הוא רופא נהדר, סימפטי, בראש טוב ובאיזי ונותן חופשי בדיקות כשצריך
. ד"א גם הייתי אצל ד"ר ברוק ולא היה נורא כ"כ, אבל ממש לא התחברתי אליו, הייתי אצל ד"ר מיימון ולא התלהבתי - מיימון לא סימפטי כ"כ וקשה מאד לתקשר איתו, כשמגיעים אליו יש הרגשה שמשוחחים עם מאובן מלפני מיליוני שנה.

shalhevet2

New member
ממליצה על ד"ר ברוק בחולון

מקבל במכבי. נראה קצת קשוח אבל הוא מקסים. לא אדיש מידי אבל יודע להרגיע. מומלץ בחום

limorune

New member
טוב שעזבת הגישה שלו ממש גרועה

ממתי לא נותנים בדיקת B12 לעזזל? ובכלל כל מי שיש לה חשש ורוצה אולטראסאונד מספיק שמגיעה למרכז בריאות האישה או רופא נשים, אפילו לא הרגיל שלה,בקופה שיש לו מכשיר ובדרך כלל אין בעיה עם זה. ממש מעצבן לשמוע על ההתנהגות הזו.

glilac

New member
הרופא בעייתי ולא הקופה...

הרופא שלי לא בוחל בשום אמצעים - שולח אותי קבוע לבדיקות של b12 עם כל בדיקת הדם האחרות מבלי לשאול אפילו ועל אולטרסאונד אני בכלל לא מדברת - ברור שכל ביקרו מלווה בהצצה. אני גם במאוחדת אצל דר' וינטרוב ומעולם לא נתקלתי בתירוצים כאלה של זה לא בסל הקופה... תחליפי!

הילהל

New member
תעזבי אותו

היתה לי רופאת משפחה בסגנון הנוראי הזה. לי יש בעיה כרונית של בי-12 ואני מוגדרת כחולה כרונית. ובכל זאת היא נמנעה מבדיקות רציניות כשהברזל ובי-12 שלי צנחו מייד בתחילת ההריון, ועשתה עלי טיפולים ניסיוניים שלא עבדו. עברתי לרופא משפחה אחר, שהומלץ לי. הוא היה בהלך ממה שקרה איתי. מייד הפנה לבדיקות רציניות וגם הפנה אותי לקבלת זריקות בי-12 תכופות יותר - וההתאוששות שלי היתה מהירה מאוד. לא נשארים עם רופא כמו שלך. זה ממש מסוכן.

talmom

New member
אכן עזבתי. אבל נתקלתי ברופא מדהים

זה שעשה לי את שתי הסקירות, ואתו החלטתי להישאר: ד"ר דרייזין ברחובות. הוא אמנם קצת רחוק לי (מחולון) אך שווה ומומלץ בחום. פרטני, יסודי, בעל ידע רב בתחום, עם יחס אישי ולא חוסך בבדיקות כשצריך.(מצטערת אם אני נשמעת כמו פרסומת, אבל הוא באמת כזה...)

shno

New member
אם כבר אנחנו בנושא נשמח לספירה

-מי מתכוונת ללדת בוולפסון? אולי נזכה לראות איזה ניק מוכר איתנו? התל"מ שלנו ב- 03.06. מישהי בכיוון? בתאריך או בבית החולים?

hilarose

New member
אני מתלבטת בין וולפסון לאסף הרופא

אבל התלמ שלי חודש אחרי אז.. לא ניפגש בבי"ח אולי אפגש עם אחרות..

למעלה