דתיים וחילונים לא הולך יחד

מני שמש

New member
דתיים וחילונים לא הולך יחד

לא ניתן לחיות עם כפייה דתית! ולא ניתן לחיות עם אוכלי חינם!

מתנדב

New member
מני, אתה יכול להסביר גם את דבריך?

במה אתה רואה כפיה דתית? ועל איזה אוכלי חינם אתה רואה? סתם הודעות סתמיות כאלו, לא מוצא חן בעיני, וזה עלול להיגרר למחיקות הודעות כאלו זה בדיוק כמו שאחד שיכתוב שכל החילונים מפגרים, זה יהיה הודעה סתמית ולא יסביר את עצמו, זה רק מראה שההודעה נכתבה בגלל שנאה כלשהי לכן אני מבקש כשכותבים הודעה תסבירו את עצמכם גם...

אני אסביר לך למה הוא מתכוון

אני מכירה לצערי לעומק את נושא הזה...מני הוא אחד מהאנשים שמחלק את היהודים ככה: חילונים וחרדים! מ'זתומרת: החילוניים=אנשים סבבה והכל טוף בחיים... חרדים=יושבים בישיבות ואוכלים על חשבון המדינה.... אז תן לי להסביר לך-זה לא ככה
וזה מה שמעצבו
וזה מה שרשמתי בהודעה הראשונה שלי כאן

מתנדב

New member
מי אוכל על חשבון המדינה?

אנחנו לא משלמים מיסים? כולם אנשים טובים, וכולם משלמים מיסים

אל תסביר את זה לי...../images/Emo4.gif

ברר....סטיגמות!סטיגמות!סטיגמות!סטיגמות!סטיגמות!סטיגמות!סטיגמות!סטיגמות!סטיגמות!סטיגמות!סטיגמות!סטיגמות!סטיגמות!סטיגמות! נמאס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! נמאס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!נמאס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!נמאס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!נמאס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!נמאס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!נמאס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!נמאס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! בררררררררר.....|שאגה| אולי אם כל אחד יראה ת'צד הטוב שיש בכל זרם....ויש הרבה כאלו! החיים יהיו יותר טובים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Baby Boo

New member
זאת היתה הכרזה למען מלחמה

הוא לא בא להביע דעה אלא סתם לשפוך זבל אין טעם לענות.. חילונית דרך אגב פשוט אנשים ששונאים אנשים.... לא מבינה

או....זה כזה דפוק!

זה לא שאנחנו פורום לא יודעת מה שאפשר לשנוא...כאילו....אתם יודעים...אנחנו רק דתיים!!! במה אנחנו שונים ממכם? בלבוש? בזה שאנחנו לא נוסעים בשבת? זה פשוט גזענות מגעילה! כל עם ישראל אחים! לאן נעלם המשפט הזה?

ש ו נ י

New member
אני דווקא דתית והולכת עם חברים שלי

שמכנים את עצמם חילונים אזזזזזזזזזזזזזז מצטערת אבל זה כן הולך ביחד

למעלה