דשא! תוהה

Hell is beige

New member
דשא! תוהה

הוא פתח הרבה ת`רדים על שטויות והתחילו לצעור עליו ואיימו שיזרקו עליו איזה פיל מחרסינה או משהו... הוא חשב, ``מה יקרה עם דשא! ירכז את כל הדברים המוזרים וחסרי משמעות שהוא חשב עליהם וירכז אותם בת`רד אחד?`` אז הנה 1) N0, M ונעל - אתם לפעמים מוצאים את עצמכם גם חושבים בגוף שלישי? 2) שאלה שכבר עלתה קודם: מי באמת לוקח, מייק טייסון או ג`קי צ`אן? 3) בנים, מה אתם מעדיפים? בוקסרים או צמודות? 4) נכון שלצ`רי קוק ולקולה רגיל יש אותו טעם? 5) פעם אחת וסופית - כל מי שבפורום בבמה חדשה שיגיד ``איי`` 6) בן כמה ומאיפה כל אחד לכל הרוחות? 7) אני יודע איך קוראים לN0 (זה לא מוטי) ואתם לא, נהנהנהנהנהנהנה זהו

hasaroot

New member
יש בחירה?

לברנש (שעוקב אחרי דשא! ומנסה גם הוא לכתוב בגוף שלישי כשזה לא מעצבן אותו) יש תשובות לשאלות מס: 2) לשאול אם ג`קי צ`אן לוקח את מייק טייסון זה כמו לשאול אם ספלינטר לוקח את שרדר, למרות ששרדר הרבה יותר חזר, ספלינטר הרבה יותר מהיר וחכם (מה גם שהוא מוטציה מצויירת) ולכן הוא ינצח את שרדר. למרות ששרדר זיין לצבים את הצורה אחד אחד. מי שמוצא קשר בין השאלה לתשובה, שיאמר לי. 3) זה תלוי. כשאני הולך עם טרנינג או עם מכנסים קצרים הברנש לובש ג`וקיס (צמודים), כדי שלא יהיו לברנש פאשלות.. מה שכבר קרה מספר לא מבוטל של פעמים. לכל השאר הברנש מעדיף בהרבה בהרבה בהרבה בהרבה בהרבה בוקסרס, תן אויר... 4) לפני ל``ג בעומר אתמול, הברנש שתה פעם ראשונה בחייו את ה``צ`רי קוק`` הזה. בעודו מחכה לטעם מוזר הוא מרגיש בדיוק את הטעם של הקולה הרגילה, אולי קצת יותר מתוק. ממשיך הברנש ובולע את הנוזל הבלתי מזוהה. אבל הוא מרגיש שעדין יש לו משהו בפה.. כן! כן!!! זהו טעם הלוואי המרושע!!!.. אז ``צ`רי קוק`` זה בעצם קולה עם טעם לוואי. הברנש גם היה עונה על שאלה מס` 6 ששאולת ``מי אתה?``, אבל הוא לא בטוח כרגע. habarnash שחושב שגדלה לו עוד פיטמה

כמה תשובות

2) ג`קי צ`אן 3) בוקסר 4)אני גאה להיות מהאזרחים הראשונים ששתו צ`רי קוק, בגלל שלפני שבוע היה לנו סיור בקוקה קולה והם נתנו לכל אחד בקבוק חצי ליטר של הצ`רי קוק (הייתם מאמינם שרק חצי? קמצנים....) וזה דווקא שונה טיפה... כלומר בחצי הראשון של השלוק יש את הטעם של הקולה הרגילה.. ובחצי השני יש טעם מוזר כזה... 5)איי 6)עוד חמש עשרה יום בדיוק אני בן 14 וחצי 7)זה לא ממש שאלה....

לפני שבוע ?

שנה שעברה שהייתי בפולין ראיתי את זה .. הרבה שתו את זה שם, כמובן שאני לא לקחתי את הסיכון.

תשובות.

1) לפעמים אני חושב על עצמי בגוף שני ... לא שלישי. 2) לפי דעתי מייק טייסון 3) בוקסר, ללא ספק, נותן חופש ביטוי, ומרגישים הרבה יותר חופש.. ואוויר ... 4) אני לא שותה מוגז, זה כואב לי. 5) - 6) בן 18 מראשון 7) מה השאלה ?

Sprite

New member
טוב גם לי תשובות....

1) אני לא חושבת על עצמי בגוף שלישי.... 2)מייק טייסון 3)למרות שאני בת אני מעדיפה בנים שהולכים עם בוקסר יותר בריא... 4)לא אין להם את אותו הטעם לצ`רי קוק יש טעם של RC קולה אבל יש טעם דובדבני עם שותים שלוק גדול כזה... 5)איי 6) אני בת 16 מבאר יעקב (ליד נס ציונה וליד רמלוד וגם קרוב לראשון...) 7)אתה לא היחיד תאכל חרא!

סיפור א-ר-ו-ך מידי

וגם אין לי כוח להזכרבכל הפרטים... תמסרי לו ד``ש ממני או משהו

אז זהו ש...

אני לא כותבת הרבה בפורום, אני סתם נידחפת לפעמים, אז למי שלא מכיר אותי אני לי בת 15 (חודשיים ו-10 ימים) אני גרה בישוב קטן (ישוב נילי) ליד העיר מודיעין וזהו... עכשיו לשאלות של שי (דשא!) : 2. אין לי שמץ על מי אתה מדבר - SORRY 3. לשמחתי, אני עדיין לא בן... 4. אתמול טעמתי את הצ`רי קוק או איך שלא קוראים לזה והיה לזה טעם של קולה רגילה רק שגומרים לשתות את זה נישאר טעם של תרופה בפה וזה היה מאוד איכסה ! 5. NOT I 6. אני בת 15 (חודשיים ו-10 ימים) :) מישוב נילי. 7. סבבה לך המשך יום נעים! לי

luka

New member
מה השאלות האלה?!

טוב. גם אני אתן תשובות: 1. זה היה מכוון רק לנעל, M, וNO? טוב, כי לפעמים מוצאת את עצמי מדברת בגוף שלישי, אבל לא כותבת בגוף שלישי. כן, יערה לא כותבת בגוף שלישי. לא, סתם, רק עם זה דברים רעים, או לא נחמדים שאני מספרת לאנשים עלי אז זה בגוף שלישי, כי כאילו, לא אני עשיתי אותם, אלא יערה. 2. אין לי מושג. אבל כן יש לי מושג מי אלה. 3. לא יודעת, מה באמת? 4. לא טעמתי. 5. אמממ.... לא. אין לי כישרון. 6. היי, יש לי תשובה, לשם שינוי- אז אני יערה בת 16 עוד חודש וחצי 22.6!! ואני מראשון. כמו שליש פורום פה. 7. כמה אני יודעת איך קוראים לNO, אני גם יכולה להגיד את השם שלו, בלי שהוא יעשה לי שום דבר... אז השם שלו זה... וואיי... כמה צפויה אני...!!!!!!!, אני לא אגיד אותו. אני לא כזו רעה (יערה-רעה- חרוז:) טוב, לא חשוב. ביי לכם.

luka

New member
מה השאלות האלה?!

טוב. גם אני אתן תשובות: 1. זה היה מכוון רק לנעל, M, וNO? טוב, כי לפעמים מוצאת את עצמי מדברת בגוף שלישי, אבל לא כותבת בגוף שלישי. כן, יערה לא כותבת בגוף שלישי. לא, סתם, רק עם זה דברים רעים, או לא נחמדים שאני מספרת לאנשים עלי אז זה בגוף שלישי, כי כאילו, לא אני עשיתי אותם, אלא יערה. 2. אין לי מושג. אבל כן יש לי מושג מי אלה. 3. לא יודעת, מה באמת? 4. לא טעמתי. 5. אמממ.... לא. אין לי כישרון. 6. היי, יש לי תשובה, לשם שינוי- אז אני יערה בת 16 עוד חודש וחצי 22.6!! ואני מראשון. כמו שליש פורום פה. 7. כמה אני יודעת איך קוראים לNO, אני גם יכולה להגיד את השם שלו, בלי שהוא יעשה לי שום דבר... אז השם שלו זה... וואיי... כמה צפויה אני...!!!!!!!, אני לא אגיד אותו. אני לא כזו רעה (יערה-רעה- חרוז:) טוב, לא חשוב. ביי לכם.

MERD!

New member
mmm

1. כמו שמישהי פה אמרה אני לפעמים חושב בגוף שאני אבל זהו.. 2. מייק טייסון 3. בוקסר בטוח לפעמים גם כלום 4. לא טעמתי אבל זה נשמע כמו רד בול 5. לא אני 6. 16 מודעין 7. לא ממש אכפת לי מה השם שלו NO מספק אותי

סופרמן18

New member
,תשובות

1) כן 2) ג`קי צ`אן ובגדול וגם מוחמד עלי לוקח את טייסון מאותה סיבה(לא עכשיו מוחמד עלי של פעם) 3)בוקסרים או חופשי חופשי ולעיתים נדירות(כשנגמרות התחתונים) אז צמודים 4)לא טעמתי 6) בן 18(צפוי לא?) ומגבעת שמואל(אם יש פה מישהו מקרית אונו והסביבה אנא שיזהיר אותי לא לדבר יותר מדי). 7) לא ממש אכפת לי איך קוראים n0. אבלn0 מהרגע הראשון שמתי לב שזה 0 בשם שלך ולא o. ערן פינת הציטוט: forgive your enemies but never forget their names (J.F.K

סופרמן18

New member
שכחתי לשאול

פעם השם של N0 היה כתוב עם n קטנה לא? וחוץ מזה האיי סי קיו שלי 111153876

Hell is beige

New member
דשא! מכיר מלא חמשושים מגבעת שמואל

לירון פריוב רוני צ`סלר בן וקסלר יוני פררה נטלי נורצק (משהו כזה) ועוד הרבה הוא מכיר גם כמה מקרית אונו: שביט טל נחמיאס מעיין צ`חנובסקי והילה בר

סופרמן18

New member
כל עוד הם חמשושים לא אכפת לי

בלי לזלזל או משהו מאיפה אתה? אתה יודע במקרה אם הם מרמת אילן?(אם כן אז הם בטח חברים של אח שלי)

למעלה