דרוש/ה ( בהרשאת מנהלת הפורום המקCימה )

Master Stav

New member
דרוש/ה ( בהרשאת מנהלת הפורום המקCימה )

אני רוצה לעשות פרוייקט צילומים חדש דרושים לי דוגמן ודוגמנית לפרוייקט כל הצילומים כמו אלו שאני מציג בבלוג שלי יעברו מניפולציה עלידי פוטושופ ולפני שיוצגו יקבלו אישור של המצולמים . יש מתנדבים ?

Master Stav

New member
פנייה רצינית אחת התקבלה

חברה ....לא בא לכם להיות מונצחים לעד ? מבטיח לא למכור את התמונות לSUN הלונדוני ......

א פרח

New member
!shit

ואני בניתי על פרסום בSUN, איזה בעסה.

Master Stav

New member
תביאי אישור מההורים

אני מבטיח לשלוח להם ..... החייזרית מהפורום

א פרח

New member
מההורים?

הם ימותו מצחוק אם אומר להם שצריכה אישור למשהו, בשום גיל לא הצליחו למנוע ממני לעשות כרצוני

Master Stav

New member
אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

ואני רציתי ....נו טוב ......
את יודעת שאת תמיד מוזמנת עם או בלי אישור
SUN ..... היכונו היכונו החיזרית מהפורום .....מגיעה

א פרח

New member
אשמח

אך נשוחח על כך כבר פנים אל פנים מעל איזה סטייק מדמם

Master Stav

New member
אישה כלבבי

סטיק מדמם ....הלאה הורגי הבשר ..... סתיו מחכך ידיו ובהנאה ומחדד את שיניו

אייבורי

New member
למה לא ?

בשונה מהודעות כאלו מכל מיני סוטים שונים ומשונים מאסטר סתיו מוכר מאד ופעיל במחוזותינו. יש אנשים שעבורם צילומים וחשיפה מעוררים ריגוש וחרמנות ואם כבר אז רצוי עם מישהו מוכר שיודעים שמשם יוצאים עם תמונות וחוויה מענגת.

G I R L P

New member
כפי שראית

אני ממש אוהבת להצטלמן, אבל לא בוטחת בך עדיין ברמת צילומי בדסמ בפרט או בכלל (אל תעלב לי!) אבל נראה.... NEVER SAY NEVER....

אייבורי

New member
אני בטוח לא נעלב

אני לא הצלם
אבל אני יכול לשלוח את סי שתחזיק לך את היד <אני לא אחראי מה היא עושה עם היד השניה>

G I R L P

New member
????

באמת מתי מתחילים? כבר אמרתי- אם C בעניין- אני בעניין~!

Master Stav

New member
שבוע הבא .....

נתאם דרך C ונקבע C של מפגש צילומים להנאת כולנו

Master Stav

New member
מממממ

ילדה , את מוזמנת להביא חברה או חבר או שניים שיהיו שם ... אישית אניחושב שזה יקלקל ....אבל וואלה אם את לא מקבלת פיק בירכיים אני בטח לא אני מצלם המון ....והחוויה בגרך כלל עושה טוב לשני הצדדים .... מתי שיבוא לך ...איך אומרים נוור סי נוור ........וכן C היא אופציה נהדרת אולי נצלמן אתכם יחד ....

למעלה