דרושים@~@

nikgoosh

New member
דרושים@~@

דרושים אנשים כדי להאבק למען זכויותינו כנהגי סקוטר. בזמן הקרוב יוקם מאבק לטובת זכויותינו לסוע בסקוטרים ללא הגבלה בארץ,במאבק הזה יתאספו רוכבי סקוטר מכל רחבי הארץ ויסעו מתל אביב ועד ירושלים לבית המשפט העליון לשלוח להם את הצילומים שנעשה בדרך עד שיאפשרו לנו נהיגה חופשית וללא חשש!!! שאלות ותשובות: ש:אז מי יכול לבוא להשתתף במאבק? ת:כל מי שמלאו לו 12 ובבעלותו סקוטר חשמלי בלבד, מי שעדיין אין בבעלותו סקוטר זה יוכל להיפתר על ידינו. ש:מהו המרחק בין ת"א לי"ם? ת:המרחק הוא 60 ק"מ. ש:אם המרחק הוא כזה אז סקוטרים פשוטים לא יוכלו לעבור אותו נכון? ת:זה נכון אבל לשם כך כל מי שמצטרף למסע ישדרג איתנו את הסקוטר שלנו זאת אומרת ישים לו סוללה גדולה יותר מצבר יותר טוב וכו'. ש:מה יתרום לנו המאבק הזה? ת:המאבק הזה הוא למען הזכויות שלנו כנהגי סקוטר לסוע חופשי ברחבי הארץ באיזה מהירות שאנחנו רוצים!!! ש:אפשר לשאול עוד שאלות? ת:בטח תשאלו בפורום ואני מבטיח לענות לכם בהקדם האפשרי.

Yoav 21

New member
בקשר לסקוטר בנזין

יש לי סקוטר דווקא על בנזין ומאוד הייתי רוצה להשתתף במסע. לפי דעתי כמו שנלחמים למען סקוטרים חשמליים שנוסעים 40 קמ"ש לערך אפשר להלחם גם על קורקינט בנזין שנוסע באיזור הזה של המהירות. תרדו מכל העניין של הזיהום זה בטח לא הקורקינטים בנזין שמזהמים את העלום. חומר למחשבה! תחזיר תשובה פה מה דעתך.

nikgoosh

New member
אז זהו שכן

המאבק שלנו גם יהיה על הקטע של זה שב10 השנים האחרונות העולם יזדהם בצורה מדאיגה ובעצם החשמליים יוכלו להציל אותו אבל אני לא מאמין שאם יצטרפו אלינו איזה 2 אנשים עם סקוטרים על בנזין זה ישנה כל כך משהו... נ.ב.תתנו דרך לדבר איתכם איי סי קיו או מסן

ה"שתים שלוש" יהרסו לך את הכל

אם המאבק הוא למען כלים חשמליים אז יבדקו לך בציציות ואם יגלו שאיזה שני חברים בעלי סקוטר בנזין הכל יהרס, לא חבל? ולדעתי עם סקוטר חשמלי בעל מנוע מכובד יכול לעמוד יופי מול דגם בעל 50cc בשקט. אילו רק המחירים יהיו ריאלים אז זה יהיה גם אפשרי לקנות

Yoav 21

New member
תשובה לאלרונד

סקוטר חשמלי אף פעם לא יוכל להיות ראש בראש עם בנזין בגלל סיבה אחת: אחרי נגיד חצי שעה נסיעה(סביר להניח לא רצופה) הקורקינט שלי עדיין יהיה בשיא הכוח שלו לעומת שלך שנחלש ונחלש ונחלש.

לEVT דווקא יש סוללות שמספיקות

נכון שביחס לבנזין שמכבה את המנוע כשנגמר הבנזין, כאן אתה תרגיש שהסוללות הולכות להיגמר אבל הן יחזיקו מעמד כמה שעות ככל הנראה.

Yoav 21

New member
תשובה בפנים

198242998 ICQ לי יש סקוטר בנזין ואני רוצה להצטרף למסע. הבעיה היחידה: ש- אתם גם נחשבים לא חוקיים ? לפחות כמו הבזנין? אחרת יכול לצאת מצב שבאמצע המסע אני ימצא את עצמי ברגל בגלל שאיזה שוטר נחמד החרים לי את הקורקינט.

סקוטרים נחשבים לא חוקיים

אם הם עוברים את המהירות המוצהרת בחוק שהיא 12 קמ"ש מעבר למהירות זו אפשר או במקומות המיועדים לכך, ולשימוש אכלוסיה מוגבלת וכו'

Yoav 21

New member
תשובה

אז מה שאומר שבחוק אני ואתה מקיימים את אותו הפשע כן? בקשר לסוללות גם אם הן יספיקו הכוח עדיין ירד בהדרגה. איזה מקום מיועד לסקוטרים?

משהו לא ברור לי...

אם המסע מת"א לירושלים... ומותר לסוע רק בשטחים מיוחדים זאת אומרת שזה דרך ארוכה יותר מנגיד כביש מס'1. ומותר לסוע רק עד 12 קמ"ש... זה לא יקח איזה שבוע שלם?

nikgoosh

New member
זה הקטע

אנחנו לא נסע בסקוטרים חוקיים אנחנו נסע ביותר מהירים שנוסעים איזה 25-50 קמ"ש וגם אנחנו נעצור בדרך באיזה תחנה שתיים...

לא עניתה לי עדיין אבל...

מי מארגן את זה? מתי זה צפוי לקרות? האם אתם תוכלו לעזור לכאלו שאין להם סקוטרים?

nikgoosh

New member
כן...

אני מארגן את זה בעיקרון אבל בגלל גילי הצעיר אני צריך מישהו שיעזור לי כמו אלרונד אבל אני עדיין לא יודע אם הוא מוכן וגם לכאלו שאין סקוטרים אנחנו ננסה למצוא להם סקוטרים במחיר נמוך עד כמה שאפשר... ומתי זה צפוי לקרות כאשר יהיו מספיק אנשים ו1000 חתימות לעצומה שכרגע מנסים לנסח טוב...

BOREKASS

New member
אני בעסק.....

למרות שלא הספקתי לקרוא את רב ההודעות בפורום, אני חדש ומעוניין בתחום NIKOOSH להזכירך זה BLACKBAMBA עצוב לראות שיש תחומים כמו זה שבארץ פשוט לא חוקיים

למעלה