דרושים נגנים.

Flash Button

New member
דרושים נגנים.

אם זה אמור להשתרשר לאנשהו - אז אני מתנצל מראש, אין לי מושג בחוקי הפורום כל כך. דרושים מתופף\ת, גיטריסט\ית, באסיסט\ית, קלידן\ית, מאיזור השפלה - רחובות, רמלה, נס ציונה, באיזור הזה. אני גיטריסט בן 16 וחצי עם חומר שדורש הלחנה, המטרה היא הקמת להקה שתתחיל להתאמן ולהופיע בתוך כמה חודשים. הסגנון הוא רוק ישראלי. לפנות אליי לICQ - 232959079 או למסנג'ר - [email protected] תודה מראש!!

מאשמשית

New member
אז מה רצית, רוק ערבי?

אני מתופפת...

אבל זה לא הסגנון שאני מחפשת... אבל אם אתה לא מוצא או משהו.. אני אשמח לעזור לך.. 149784940 דבר איתי=)

ואתה בטח מסכן שקיים על רושם ראשוני.

אז לא.. אני סטרייטית... ולא מחפשת שומ הרכב.. אני כרגע בהרכב ג'ז וקלאסי במקום שאני לומדת. וכמובן ההרכב של אדון דניאל...שבתיכנונים... אבל בסגנון הכללי אם הייתי מחפשת.. הייתי מחפשת משהו לג'אז. היה שלום.

acid bath

New member
אחחחחחחחחחחחחחחח

זה שרף...... בסדר מצטער מודה בטעות..... 1)תאכלי תשני תחרבני ותשתיני כשאת שומעת ג'אקו פאסטוריס...זה יעשה לך רק טוב(לג'אז בלוז פאנק גרובי מדאפאקה). 2)תופים בקלאסיייייי ????????????????????????????..

אנלא שומעת ג'אז...אני מנגנת ג'אז...

תופים בכל סגנון... כל דבר אפשר להביא תופים... בקלאסי למשל משתלב מעולה מארשים...לרוב. אבל כל סגנון זה עולם אחר. כל דבר קטן אפשר להוסיפ ת'תופים, גם אם זה סתם רבעים על הרייד. תופים לא חייב להיות הקלי הפרוע והמוציא עצבים הוא יכול להיות גם עדין ורגוע. אם קצת רצון וקצת יכולת, גם פיל יוכל לדפוק תרנגולת
(אם קצת חשק וקצת תרגול, יוכל גם לדפוק את כל הלול)

acid bath

New member
לא אמרתי

שתופים זה רק כלי עצבני.....אמרתי (גם לא ממש) שבחיים שלי לא שמעתי תופים במוסיקה קלאסית....אבל קחי את זה בהבנה...אני שונא מתופפים,חוץ מאיזה 2.

למעלה