דרושה תעסוקה

מותר לי

New member
דרושה תעסוקה ../images/Emo198.gif

לילד בן 13.5, משועמם רצח, שמתקשר לאנשים במספרים אקראיים ומתחיל לדבר איתם בערבית רצוצה
האמת שחוץ מ"מרחבה" ו"כיף חאלק" הוא לא צריך
מטורף קצת הילד...

מותר לי

New member
באחד הטלפונים ../images/Emo33.gif

הוא הגיע לערבי, וזו היתה שיחה מצחיקה!
-הלו, מרחבה -מרחבה, כיף חאלק? -מין מעי? -שו עיסמאק? -מין מעי? -כיף חאלק? -כיף??? -כיף חאלק? מרחבה! ואז הוא התייאש וניתק

../images/Emo36.gifתגידי.....

רק אני האהבלה היחידה כאן שלא הבינה ת'הודעה שלך
טוב, הלכתי להתקלח, אולי שם אבין

רוצה עוד מילים בערבית? או אולי

תעסוקה בשפה אחרת? (בערבית אני טובה יותר) סבאח אל חיר שו איסמאק אנא שרון ואינתי? אנא @@@@@ מומכן אתערך עלכי? אייווה פן אינתי סכנה? אנא סכנה פי ##### ואינתי? אנא כמאן אדש ביטאקת אלהווייה? 56564743738 וכך ההלאה- להמשיך?

מותר לי

New member
../images/Emo3.gif

סבאח אל נור! כיף חאלק? אנא גלי (ליתר דיוק- גאלי) כאמן, אנא גלי! מין אן תחכימא, שרון? קדש ולד עילאק? וון מעאק ג'וזדאן? עטיני! כול מסארי!!

מותר לי

New member
|ערבי|

ג'יבי כול מסארי! מין ג'אבק, מין שאנטה, מין כיס, כול מסארי! חאלי הון! רוחי הונאק! חראקה!
אפרופו ערבית: אני אף פעם לא הבנתי למה מע"צ שמו שלט שכתוב בו "קאסר אל יאהוד" בעברית, אנגלית וערבית... לא מצאו שם יותר נחמד

אופס... לא הכל הבנתי ../images/Emo4.gif

לא ידעתי שאת דוברת את השפה, את גם קוראת ערבית? לענות לפי מיטב הבנתי או לוותר על הסתכנות באי הבנת הנקרא?

מותר לי

New member
האמת?...

גם אני לא הבנתי את כל מה שכתבת
אני עדיין לא דוברת ערבית רהוטה, אבל אני עובדת איתם
קוראת? לא ממש... אני מזהה פה ושם אותיות, לפעמים יכולה "להשלים" לפי הקשר, (אם אני יודעת א' וח' ויש שֶם עם 4 אותיות, זה יהיה ככל הנראה "אחמד") את השם שלי אני יודעת לקרוא (ולכתוב), גם מספרים אני יודעת, אני מקשיבה הרבה לשפה, אני שואלת המון, (ושוכחת שניה אחרי
) ותמיד תמיד כדאי לנסות! לא להתייאש!
הידעת? דינאק זה הדת שלך, ורבאק זה האל שלך

מותר לי

New member
כדי...

שהיהודים לא יבינו
מאותה סיבה שבחרת את הרקע שלך אני כתבתי את השם בערבית... סתם כי בא לי
جألي

למעלה