דרושה עצה דחופה

דרושה עצה דחופה

HEIP !!!! פרסמנו מודעה בעיתון והשאירו לנו הודעות בתא הקולי (מירבי פעלנו לפי עצתך ושכרנו תא קולי עבור זה). מה עושים עכשיו? אפשר לומר שמה שעשינו עד עכשיו הוא לקבל טפסים מאביבה, לעקוב אחר הפורום, לפרסם מודעה ולקבל הודעות. האם ליצור איתן קשר עכשיו, האם להיפגש עם עורך דין לפני זה, מה אתן ממליצות? כמו כן לפי מה שקראנו כאן כדאי לדבר על כסף כבר בהתחלה אז מה טווח המחירים של התשלום לפונדקאית עצמה? (לא כולל ההוצאות)? תודה רבה מראש.

מירבי*

New member
היי גיל, יופי שהתקדמתם...

אני מציעה שתיצרו קשר עם הבנות שהשאירו מספרי טלפון, תקבעו איתן פגישות, חשבו לפני כן מה אתם רוצים לשאול ולהגיד. בקשו ממנה לספר על עצמה, על משפחתה, למה התגרשה, במה היא עוסקת, למה היא רוצה לעשות פונדקאות, בנדה כתבה כאן לפני כמה ימים שכדאי שגם אתם תספרו על עצמכם כדי לרכך את האווירה ואני מוסיפה כדי לא לתת תחושה של ראיון עבודה חד צדדי. מומלץ לדון בנושא הכספי כבר בפגישה הראשונה מכיוון שעל העניין הזה יכול הדבר לקום או ליפול. ככל הידוע לי טווח המחירים נע בין 25000$ ל-35000$. לעורך הדין כדאי לכם לגשת לאחר שכבר מצאתם פונדקאית, לפני כן אין לזה משמעות. מאחלת לכם המון בהצלחה, מחכה לעדכונים. שבוע טוב מירבי*

שלום גיל

עצות ותשובות מפורטות כבר קיבלת ממירבי... אנחנו כן נפגשנו עם העו"ד לפני שפירסמנו מודעה כדי לדעת גם כמה יעלה לנו כל מה שמסביב וגם כדי לקבל הערכת זמן, אבל אני לא חושבת שזה הכרחי. הכי חשוב זה להתרשם מהפונות. קודם כל בשיחת הטלפון אפשר לבדוק אם היא עונה על הקריטריונים הבסיסיים ואם היא מבינה במה מדובר. אח"כ בפגישה עצמה כדאי פשוט להתרשם ממנה, האם היא ניראת לכם מתאימה, האם תוכלו להסתדר איתה, האם יש ביניכם הסכמה לגבי הנושא הכספי וכד´. שיהיה

למעלה