דצמבר שמח לחגים!

didalf

Well-known member
לא הכרתי את השיר הזה

אני יותר אוהבת את השירים החדשים שלה. אבל הוא חמוד.
&nbsp
אני חלקית מסכימה עם הדירוג שלך. קודם כל ג'סי במקום הראשון
ובמקום השני וולט מאותה סיבה שלך. ומעבר לזה אני צריכה לחשוב.

1Shir

New member
טיילור סוויפט +
שובר שורות

אני אהבתי מאוד את טיילור סוויפט בתקופה של האלבום השני.
האיכות ביוטיוב שלו לא מאוד טובה, אצלי בנגן זה נשמע טוב יותר

אני אוהבת גם את השירים החדשים שלה

לגבי ג'סי - בהתחלה הוא היה בעיקר מצחיק (בעיקר כי הוא היה דביל)

בהתחלה, לעומת וולטר, הוא היה עבריין לא מוסרי (למשל לא אהבתי כשהוא לקח את כל החסכונות של וולטר בשביל לקנות להם קרוואן, אבל בזבז כמעט הכל על מסיבה עם החברים שלו ולכן קנה קרוואן מתפרק וגנוב), אבל, בעוד שבהתחלה היה הרבה יותר קל להזדהות עם וולטר והתרבות והרקע שהוא הגיע מהם לעומת ג'סי, בהמשך הם התאזנו, ג'סי נהיה יותר רציני (זה התבטא גם באיכות המת' שלו), ולא היה יותר עבריין לא מוסרי מוולטר, גילינו בו הרבה צדדים מוסריים, גם הכרנו את המשפחה המתנכרת שלו וזה גרם לנו לחוש כלפיו הרבה אמפתיה, וככל שעברו עליו יותר דברים קשים, כך הוא נהיה יותר רציני ומוסרי, אז הן ההזדהות עם יכולת ההישרדות שלו, והן השינוי שהדמות שלו עברה, גרמו לנו לאהוב אותו יותר. הוא תמיד נשאר יותר אימפולסיבי מוולטר, לטוב ולרע.
אני חושבת שאולי יש כאן גם עניין של גילאים. ג'סי עבורי הוא ילד, ואולי כאשר את ראית את הסדרה, הוא לא היה ילד עבורך, כך שנקודת הייחוס משתנה מעט

didalf

Well-known member
לרגע חשבתי שיש פה ספוילר לטיילור סוויפט
(+
ש"ש)

+
(נגמר לי המקום בכותרת).
&nbsp
לא ממש הכרתי אותה בתקופה של האלבום השני. בכלל עד לפני 3 שנים חשבתי שהיא רק לילדות בנות 12, עד שיום אחד שמעתי ברדיו את blanck space שבדיוק יצא באותה תקופה והתאהבתי בה. אני עדיין חושבת שהשירים הישנים שלה הם מידי מתקתקים וילדותיים לטעמי ואני עדיין לא מכירה את רובם, אבל בכללי אם זה טיילור אני אוהבת

&nbsp
ובמעבר חד לשובר שורות

סה"כ תיארת את הסיבות למה אני אוהבת את ג'סי. הוא אחת הדמויות שהכי נכנסו לי ללב וגם שברו אותו לרסיסים. יכול להיות שגם יותר התחברתי אליו כי אני נוטה להתחבר לצעירים. אבל בתכלס גם אלייך הוא יותר קרוב בגיל מאשר וולט.
ובקשר להודעה השניה - אני חושבת שכבר אמרתי שאני מבינה למה את מתכוונת בקלילה יחסית לסול. אפילו שזה מוזר לי להגדיר את ש"ש כקלילה. גם בגלל שתי העונות האחרונות כמו שאמרת. אבל גם בראשונות קורים הרבה דברים דרמטיים ובכללי היא די איטית. נכון שיחסית לסול היא יותר מצחיקה וכן, לג'סי ו-וולט יש סצנות קורעות ביחד. נכון שגם יחסית לסול היא יותר זורמת, כי סול באמת מאד איטית. ובתכלס, בסדרה על סמים תמיד יהיה יותר אקשן מבסדרה על עורכי דין. וזה ששובר שורות יכולה להיות כ"כ מצחיקה וגם כל כך קורעת לב זה אחת הסיבות שהיא אחת הסדרות הכי טובות אי פעם ואחת האהובות עליי ביקום.
&nbsp

1Shir

New member

אני חושבת שהיו לא מעט פרקים בעונות הראשונות שהיו בעיקר מצחיקים
ולא מעט פרקים בעונות האחרונות שהיו בעיקר קורעי לב
לתחושתי היה כאן שינוי אווירה לא קטן שהתבטא בעיקר בשינוי שעברה הדמות של ג'סי

1Shir

New member
מוסיפה במקום להיכנס לעריכה - עדיין ספוילר...

השינוי בג'סי מסמל את השינוי שעברה הסדרה לדעתי.
אתם כולכם לא הבנתם למה בהתחלה כיניתי את הסדרה יחסית קלילה.
היום כאשר אני כמה חודשים אחרי הצפייה בסדרה בשלמותה פחות קשה לי להבין אותכם

מפרספקטיבה של זמן כאשר אני נזכרת בסדרה אני לא חווה אותה כקלילה, אבל!!! זה כי נשארתי עם הרושם החזק של עונות 4-5 שפשוט בועטות בך.
אם אני נזכרת למשל בעונות 1-2, ומצליחה "לשכוח" את מה שראיתי בעונות האחרונות, הסדרה לא פחות מצחיקה מרצינית, לא פחות קלילה מכבדה.
אני עדיין רק כמה חודשים אחרי הצפייה, כך שאני זוכרת טוב סיטואציות ואווירות ויכולה לעשות את ההפרדה.
בעונות הראשונות בערך כל סצנה של וולטר & ג'סי היתה קורעת. היתה גם דברים אחרים - אבל גם קורעת. הרי אין סתירה בין קומדיה לדרמה, אפילו להפך.

אני מקווה שההודעה הזאת תראה לך פחות הזויה מהודעות קודמות שלי. מקסימום אני אמשיך לנסות

dory141

New member
את לא יודעת מה קורה מאחורי הקלעים של סדרות

בתחילת הרשימה השחורה, מייגן בון (ליז קיין בסדרה) כמעט ועזבה בגלל כסאח אדיר שהיה לה עם ג'יימס ספיידר שמשחק את רד. אגב, מומלץ להתחיל לצפות בסדרה, אם לא עשית את זה עד עכשיו. אני צריך להתחיל בקרוב את עונה 4, שנגמרה.

זה באמת קשה לדעת

יש מקרים שבהם ידוע שיש בעיות בין שחקנים של סדרה. נראה לי כולם ידעו על בעיות בין שחקניות על הסט של עקרות בית נואשות למשל.
&nbsp
חברים היא מסוג הסדרות שניסו ליצור תחושה שכל חברי הצוות מסתדרים מעולה גם מאחורי הקלעים, אבל ממש לא ברור עד כמה זה היה ככה.
&nbsp
זה ידוע שבצילומי מאחורי הקלעים או ראיונות, תמיד השחקנים מדברים איך יצא להם מזל להיות על סט שבו כולם מסתדרים מעולה במיוחד כשהם שומעים סיפורים על סדרות אחרות שבהם זה ממש לא המצב.
אבל בכל הסדרות טוענים את זה שדווקא אצלם מסתדרים מעולה והבעיות הם בכל כך הרבה סטים אחרים. מזה אפשר להבין שברבים מהמקרים פשוט משקרים.

1Shir

New member
אני התייחסתי למבחן התוצאה, כתבתי "סט מתפקד" וכימיה טובה על ה

מסך. אני בכלל לא מתעסקת במה קורה מאחורי הקלעים.

Reutk

Active member
אפשר לפחות לשער שזה נכון בחלק מהמקרים

בעיקר בסדרות שכבר הסתיימו ורואים שהקשר נשמר בין שחקנים מסויימים, כמו בחברים עם קורטני וג'ינפר, נראה שיש בינהן קשר ממש טוב גם בחיים. צריך לקחת גם בחשבון שדברים משתנים במהלך תקופה של קבוצה של אנשים ביחד כלומר, זה שהם אומרים שיש כימיה טובה עדיין יכולה להיות אמת בנק' הזמן הספציפית שבה זה נאמר למרות שלפני ואחרי היו חיכוכים וכדומה. בדיוק לפני יומיים ראיתי איזה קטע מהדוקו על אריק איינשטיין ושאלו מישהי (לא זוכרת מי), איך הם הסתדרו בחלונות הגבוהים, והיא אמרה שבהתחלה היו הרבה חיכוכים אחר כך הם היו חברים ממש טובים ובסוף ממש לא. אבל אתה צודק שזה באמת קשה לדעת, אולי פשוט צריך לקבל את התיאוריה של ג'ואי מחברים, שכימיה טובה על מסך מעידה על כימיה מאוד לא טובה מחוץ לו והפוך
.

Don Nirtin

New member
טוב אם אני כבר כאן בפורום......

שם/כינוי: ניר
מרחק מהחומה הסינית: רחוק.
סדרת החודש: ברוקלין 9-9
סרט החודש: ---
ספר החודש: ----
שיר החודש:---
דמות החודש: כולם בברוקלין.
שחקן/נית החודש: אנדי סמברג.
לאיזה סדרה אתם הכי מצפים בדצמבר? שיימלס. כלומר, אם יתרגמו כבר

לביבות או סופגניות? שניהם!
מקפידים על הדלקת נרות? לא
חנוכה או חג המולד? חנוכה
איזה מתנה שקשורה בעולם הטלוויזיה הייתם מבקשים מסנטה קלאוס? שיבטל כבר את המפץ הגדול/האנטומיה של גריי/כל דבר שנמרח מעבר ליותר מ5 עונות
בחנוכה חוגגים את נס פך השמן. מה הייתם מגדירים כנס טלווזיוני? זה ספוילר לפלאש אז אני לא אכתוב.
באיזה מקום שהוא מפגש קבוע לדמויות בסדרה תמיד חלמתם לבלות (למשל: סנטרל פרק בחברים, הבר באיך פגשתי את אמא, כאלה)? באף אחד. הם תמיד חופרים על כלום.
תמונה ו/או סרטון שבא לכם להוסיף: - לא.

trilliane

Well-known member
מנהל
הו לא! המפץ הגדול עדיין חיה ובועטת וכך הרבה סדרות אחרות

שסיימו יפה גם יותר מחמש עונות. מי שלא מרוצה לא יצפה.

Reutk

Active member
תשובות

שם/כינוי: רעות
מרחק מהחומה הסינית:

סדרת החודש: דברים טובים והפינה
סרט החודש: לא ראיתי
ספר החודש: הכלב היהודי
שיר החודש: Tilted / Christine and the Queens
דמות החודש: סאם מדברים טובים
שחקן/נית החודש: ג'יימס הארדן! חחח... כי יוסטון סיימו כמעט חודש מושלם (נראה לי היה להם איזה הפסד אחד מתוך 13 משחקים או משהו כזה.) ולא כזה אכפת לי משחקנים מעולם ה-טלוויזיה/קולנוע. גם לא כזה אכפת לי מהארדן אבל באמת היה לו חודש מעולה.
לאיזה סדרה אתם הכי מצפים בדצמבר? לא יודעת מה צריך לחזור, ובכל מקרה לא מחכה לכלום.

לביבות או סופגניות? לביבות ברור. בכלל לא אוהבת סופגניות.
מקפידים על הדלקת נרות? כן.
חנוכה או חג המולד? חנוכה זה בערך החג היחיד שאני אוהבת אם לא מחשיבים את עצמאות.
איזה מתנה שקשורה בעולם הטלוויזיה הייתם מבקשים מסנטה קלאוס? שעוד אנשים יכתבו על הבית הלבן פה בפורום.
בחנוכה חוגגים את נס פך השמן. מה הייתם מגדירים כנס טלווזיוני? אין לי רעיון.
באיזה מקום שהוא מפגש קבוע לדמויות בסדרה תמיד חלמתם לבלות (למשל: סנטרל פרק בחברים, הבר באיך פגשתי את אמא, כאלה)? לא עולה לי משהו מעניין במיוחד, אבל ראיתי שחלק כתבו את הדיינר של לוק וזה נשמע כמו רעיון טוב.

didalf

Well-known member
הפינה זאת הסדרה של דיוויד סיימון

מלפני הסמויה? איך היא? ואיך את רואה?
לא שבאמת אני אגיע לזה

&nbsp
איזה יופי התחכמת עם שחקן החודש

Reutk

Active member
כן

אפשר להגיד שהיא סוג של הצצה לחיים בשיכונים של בולטימור והסחר בפינות. היא משודרת ביס פעם בשבוע וראיתי בינתיים רק פרק אחד אבל אהבתי מספיק כדי לבחור בה כסדרת החודש, הפרק ה-2 ישודר היום.

יש לך יחסית הרבה אנשים שמדברים על הבית הלבן

בשביל סדרה שהסתיימה לפני יותר מעשור מדברים עליה כאן די הרבה.
&nbsp
אם כבר צריך כאן יותר אנשים שידברו על באפי.
&nbsp
אני לא מבין מה הקטע של כל האנשים כאן עם לביבות ונגד סופגניות.
רק שתדעו שלמסיבת חנוכה של הפורום אני מביא רק סופגניות ולא יהיו לביבות.

Lhuna1

New member
רק רוצה בשביל הפרוטוקול להגיד שאני לא "נגד" סופגניות

פשוט סופגניות זה סבבה ולביבות זה אלוהי.

מצטרפת קצת באיחור

שם / כינוי: שרון של אופיר
מרחק מהחומה הסינית: מאוד גדול. כל כך גדול שאפילו Google Maps מסרב לחשב מסלול לשם

סדרת החודש: מד-מן. התחלתי לצפות בזה עם בעלי. לא ממש התחברתי לעונה הראשונה מבחינת העלילה, אבל מאוד אוהבת את האווירה של הסדרה הזו, וזה מושך אותי להמשיך ולצפות בה.
ספר החודש: אחרי למדבר - פוצ'ו. ספר ממש ישן, שבעלי הביא בהזדמנות מאחת מהוצאות הספרים של הספרייה במכללת אחווה (כשהם מוציאים ספרים ישנים וכל אחד מוזמן לקחת מה שהוא רוצה), שמדבר על ראשית ההתיישבות בסיני ובפתחת ניצנה. מצד אחד - זה פוצ'ו שאני מאוד אוהבת את הכתיבה שלו. מצד שני - זה ספר היסטוריה ולא סיפורת, כך שזה די "כבד" לי. (לכן זה ספר החודש - שזה בערך כמה זמן שלוקח לי לקרוא אותו, כי אני מתקדמת בקצב של עמוד או שניים ליום ולא 200 ביום כמו שאני בדרך כלל קוראת)
שיר החודש: התיבה המזמרת, בביצוע של אבישי כהן. עיבוד חדש ומצויין לשיר ישן של אלתרמן
דמות החודש: מיאמה - הסבתא של שלדון בסדרה "שלדון הצעיר". מפרק לפרק אני יותר ויותר אוהבת אותה.
לאיזה סדרה אתם הכי מצפים בדצמבר: the crown עונה 2. פיניתי כבר את השבת הבאה, הודעתי למשפחה שהטלוויזיה שלי בסוף השבוע הזה - ואני הולכת לעשות לי מרתון.
לביבות או ספגניות: אני מארחת את המשפחה בנר השני. יהיו - ספינג'ים, צ'ורוס, גוגוסי (סופגניית רומניות שטוחות), לעטקעס.. בקיצור - גם וגם.
מקפידים על הדלקת נרות: כן. כל ערב, בלפחות חנוכיה אחת.
חנוכה או חג מולד: חנוכה במשםחה. חג מולד בטלוויזיה (לא זוכרת שום סרט / פרק בסדרה שהוקדש לחנוכה והיה ממש טוב)
איזה מתנה שקשורה בעולם הטלויזיה הייתם מבקשים מסנטה קלאוס: לא ממש מצליחה לחשוב על משהו...
בחנוכה חוגגים את נס פך השמן. מה הייתם מגדירים כנס טלויזיוני: את זה שיש עדיין צופים להוטים ל"אנטומיה של גרי", אחרי שכולם שם מתו / עבור תאונה קשה / התרסקו עם מטוס / טבעו / נורו / איבדו קרוב משפחה / גילו קרוב משפחה ועוד ועוד. גם זה שיש קהל לסדרות של שונדה, שעדיין לא הבין שמדובר בסבוניות שכל אחת ממוקמת שמיקום שונה, אבל בפועל זה סבוניות - מדהים אותי.
באיזה מקום שהוא מפגש קבוע לדמויות בסדרה תמיד חלמת לבלות: בדיינר של לוק מ"בנות גלמור". נראה לי שאהנה גם מהחברה וגם מהאוכל.

תגובה או סרטון -
(לא בדקתי תגובות קודמות לראות אם כבר העלו. אם כן - מתנצלת)
ארמדילו החגים של רוס, שמנסה להסביר לבן על החגים השונים וההבדל בין חג המולד לחנוכה

למעלה