דצמבר שמח לחגים!

איך אהבתי ספרי פוצ'ו כשהייתי קטן

לא ידעתי שהוא הוציא גם ספרים שהם לא סיפורת. האם זה אומר שאין שם את המורה שמילקיהו?

&nbsp
ארמדילו החג בחברים זה קטע מעולה

זה אגב, מצחיק שהילד הזה שמשחק את בן משחק כיום בסדרה ריברדייל בתפקיד ג'אגהד.
&nbsp
אני גם אוהב את מימה (לא נראה לי שיש דרך נכונה לכתוב את זה בעברית) בשלדון הצעיר. למרות שהדמות של הסבתא המתירנית שמדברת על סקס זה קצת קלישאה עוד מימי "מי הבוס".
&nbsp
&nbsp
ואני מקווה שתתחילי ליהנות ממד מן יותר בהמשך. לדעתי היא סדרה מעולה.

Chandler Rulz

New member
סליחה על האיחור, הכלב אכל לי את שיעורי הבית..

שם/כינוי: איגור/איגי/איג
מרחק מהחומה הסינית: 7,127 ק"מ, לפי גוגל

סדרת החודש: המעניש! עדיין נשארו לי 2 פרקים כי זה כל כך מצויין ואני לא רוצה שיגמר מהר! [זה, וזה שאני רואה עם חבר שלי ואנחנו בקושי יחד בבית.. חח]
סרט החודש: אהבתי את "ליגת הצדק". אני לא חושב שראיתי בעצם עוד סרט החודש במילא..
ספר החודש: קראתי סוף סוף את "אני אוהב את תמיר". סיימתי אותו ביומיים חחח סיימתי להקשיב גם ל-Life In Parts של בריאן קרנסטון - איזה מעולה זה! ממליץ לכל מי שאוהב אוטוביוגרפיות, את שובר שורות, את בריאן קרנסטון או את שלושתם גם יחד.
שיר החודש: Washed Out - Hard to Say Goodbye
אחרי שהייתי בהופעה הנהדרת שלהם/שלו ב"בארבי" בשלישי שעבר
דמות החודש: ממ.. אהבתי את הדמות של The Ray מהקרוסאובר הנפלא Crisis on Earth X
שחקן/נית החודש: ג'ון ברנת'ל ב"מעניש". משחק נפלא!
לאיזה סדרה אתם הכי מצפים בדצמבר? אאלץ להמתין לסוף החודש, אבל גם "מראה שחורה" וגם פאודה חוזרות! יאייי!

לביבות או סופגניות? ברור שסופגניות. אין פה שאלה בכלל. ואני בכלל מעדיף מלוח ממתוק, אבל פה - לגמרי סופגניות!
מקפידים על הדלקת נרות? יותר לכיוון של כן..
חנוכה או חג המולד? חנוכה. זה 8 ימים. חג מולד זה יומיים בלחץ
איזה מתנה שקשורה בעולם הטלוויזיה הייתם מבקשים מסנטה קלאוס? תפקיד אורח מתמשך ב-This Is Us.
בחנוכה חוגגים את נס פך השמן. מה הייתם מגדירים כנס טלווזיוני? העונה השלישית של "מתחת לבועה" בהחלט הייתה נס.. לא חיובי, אבל נס

באיזה מקום שהוא מפגש קבוע לדמויות בסדרה תמיד חלמתם לבלות (למשל: סנטרל פרק בחברים, הבר באיך פגשתי את אמא, כאלה)?ברור שסנטרל פרק!

ידעתי שאפשר לסמוך עליך

לא בעניין זמן (תירוצי כלב...)
אבל בתמיכה בעניין הסופגניות.
*אגב, אכלתי היום את הסופגניה הראשונה שלי של השנה.
&nbsp
וואו, אני בשוק שעוד לא סיימת המעניש. אתה וחבר שלך צריכים יותר זמן יחד.
&nbsp
מה חשבת על "אני אוהב את תמיר". קראתי לפני המון זמן. זכור לי כדי קיצ'י, אבל נוגע ללב.
&nbsp
בראש שלי נס צריך להיות קשור לאירוע חיובי, אבל כנראה שלא, זה פשוט אירוע שכנראה קרה בהתערבות אלוהית. אז אתה חושב שזה היה סוג של עונש אלוהי על הלא מאמינים?
אני לא ראיתי את העונה השלישית, אבל ממה ששמעתי הדבר היחיד שהיה אולי יותר גרוע זה בעצם לשים אנשים בכיפה אמיתית כזאת.

Chandler Rulz

New member
כן, הספר באמת די קיצ'י וגם היו חסרים לי שם סצנות שהייתי רוצה

לקרוא, אבל הוא היה טוב מאוד.
&nbsp
סיימנו אתמול בערב את "המעניש". איזה סוף מעולה! עושה חשק לעונה שניה בהקדם האפשרי.
&nbsp
נס יכול להיות חיובי או שלילי בעיני.. כל העניין הוא פשוט משהו שקרה כנגד כל הסיכויים

panda0zombie

New member
אני תמיד בעד שרשור חתיכים

לקראת סוף החודש אני לא אהיה בארץ לכמה ימים אז אם תעלו אותו אז אגיב כשאחזור אבל כמובן שאגיב
לא חסרים לי חתיכים להשתפך עליהם פה
&nbsp
מתוכנן לחודש דצמבר: החג הכי טוב עולם (חנוכה!!!) והיום הולדת שלי ב8 לדצמבר
ושל אח שלי יומיים אחרי ושל החברה הכי טובה שלי 4 ימים לפני אבל למי אכפת (אני חוגגת יום הולדת עם יותר מידי אנשים)
כיף לדעת שהרבה מפורסמים שאני אוהבת חוגגים יום הולדת בדצמבר (אליסון ברי
) ובעיקר שאני חולקת את היום ספציפית עם אחד החתיכים שכנראה נתייחס אליהם בשרשור (איאן סומרהלדר)
&nbsp
וואלה הלילה הכי ארוך בשנה זה החודש? מתי?
&nbsp
תקופת יובש בסדרות אומר שיש לי זמן להשלים! אני אמצא את החיובי
&nbsp
וואו כתבתי ממש קצת.. זה מה שקורה כשאני עובדת יותר מידי ואין לי זמן לעצמי כמעט

תהני בחו"ל

לאן את טסה?
ואפילו יותר חשוב - מתי?
אין סיבה שנעשה את השרשור דווקא כשאת לא בארץ.
אני חשבתי לעשות אותו במהלך חנוכה. אולי לפתוח אותו ב12 לחודש (יום שלישי הבא)
&nbsp
הלילה הארוך ביותר של השנה אמור להיות הלילה שבין ה21 לדצמבר ל22 בדצמבר.
&nbsp
אומנם הרבה סדרות יוצאות לפגרה, אבל עדיין יש כל כך הרבה. אני לחלוטין בניתי על הזמן הזה כדי להשלים סדרות ובסוף מרוב סדרות אני לא אספיק.
&nbsp
החודש באמת כתבת יחסית פחות. אבל עדיין מקום שישי זה מכובד.
&nbsp

panda0zombie

New member
בדיוק בלילה של הלילה הארוך בשנה אני טסה

מה22 לדצמבר ואני חוזרת ב27 לדצמבר בבוקר ואני טסה ללונדון! תמיד רציתי לטוס לשם וכבר יש תכנונים (קנינו כרטיסים למחזמר של אלאדין ומאדאם טוסו..)
&nbsp
לי אין כל כך הרבה סדרות להשלים.. 8 פרקים בטוטאל של היקום של החץ ופרק של ריברדייל תכלס הם החשובים לי לבינתיים. יש גם את runaways אבל לא יצא עדיין בתרגום באינטרנט אז יש לי עוד שבוע עד שמישהו יעלה על זה בטח
&nbsp
מקום שישי זה נחמד אבל אני מכוונת גבוה

1Shir

New member
גם דוד שלי באותו התאריך
וגם מישהי מאוד נחמדה

מפורום מצעדים וביקורת מוזיקה
כנראה תאריך טוב

panda0zombie

New member
זה לא אמיתי

כל כך הרבה אנשים חוגגים ב8 לדצמבר שאני מכירה או יודעת עליהם