דעתכן ועצתכן מתבקשת

מעמקים39

New member
הנה עוד משהו שאני אוהבת בך

הקלות בה אתה מתנצל אם חושב ששגית. לא פועל מתוך אגו. זה יפה.

דעתכן ועצתכן מתבקשת

בדיוק ממש עכשיו- חזרתי מבית המרקחת של הקופה כדי להוציא שני מרשמים למשחות. הגעתי,לקחתי מספר והתיישבתי להמתין.
מסביבי יושבים עוד ארבעה אנשים ולידי מימיני גבר כבן 60.
כעבור מספר דקות מגיע עוד גבר שואל את מי שיושב מימיני כמה תורים עברו, מספר לו שעזב ל"דקה אחת" את המקום והשני שואל מה המספר אצלו ביד וכטובה אפילו מציע שיגש לפניו בתור. הם ממשיכים ביניהם לדבר וחושבים שאני לא שומעת מה המיסטר מתכנן (היו עליי אוזניות אך ללא ווליום). לבסוף כשהתחלף המספר לתורו, ויתר על הצעתו האדיבה עבור ה'נמלט' שהגיע- וניגש לדלפק.
וודאי שמיד שמעתי וצפיתי את זה קורה: בעת התחלפות המספר בלוח ל- 208 (המספר שלי ,שהחזקתי ביד) החצוף קם ומנסה לעקוף אותי. בקושי מצליח לבלבל במוח את הסיבות שלו- ישר הרמתי את הקול ודיברתי בכזו תקיפות! הוא כל כך הובך! והתקפל מיד! שתק!! בינתיים ה- buddy הנלוז שלו מביט עליי במבטים תמהוניים של "בסדר בסדר מה את עצבנית" על אילו נקודות העמדתי אותו במקום! בהחלט הרמתי את הפואנטה של: "למה אותו לא עקפת מה כי הוא גבר אה?!" " אתה חושב שזה בעיה שלי שקמת והלכת?!? אנשים פה ממתינים! חצוף!!!!!!" והוא פשוט שותק וקופא במקום. נוכל. ממש ניסה לעקוף אותי , כל כך ברור שהוא לא היה מעיז אילו הייתי גבר! חצוף! ואיך שהעמדתי אותו במקום..אויש, תענוג!
(מיותר לציין שזו ממש לא הפעם הראשונה שאני נכללת בתרחיש כזה, רק הפעם אני ממש גאה בעצמי! לא לוותר! חוט שידרה!)

טוב! לקרוא על הקטטה קצת מורט עצבים אבל במציאות זה מה שמתבקש.

לי היו בעבר היתקלויות עם גברים גסים בסופרמרקט שאז הם נקטו פעולה פיזית (שמו את המצרכים שלהם לפניי) וכן עם ערס בן תשחורת שנדחף בקופ"ח לרופא בתור שלי, ונוכחתי להוותי עד כמה אני לא כשירה גופנית, עד כמה כל זבל זיכרי יכול להתגבר על זכויותיי פשוט ע"י איתגור פיזי. האם עליי להשתדל ללמוד שיטת לוחמה ("הגנה עצמית"), לאחר שניסיתי כמה פעמים ולא הלך לי? ואם אשלים בסוף קורסים מתאימים כאלה, ואהיה כשירה לתת מכות לזכרים ולהתגבר עליהם, האם קטטה כזו במקום ציבורי תהיה במקום? ייתכן שכן, ייתכן שכך הם ילמדו לקח שאי אפשר לדרוס אותי או אשה אחרת.
הבעיה העקרונית בישראל היא שאין קציני וקצינות בטחון בסופרמרקטים ובקופות החולים ובאוטובוסים, שישמרו על הסדר הציבורי מפני הערסים ושאר גסי הרוח.

BlackMetal6

New member
למזלי אני חזקה פיזית

אך צריכה ללמוד אומנויות לחימה כדי לדעת איך להכניס מכות לזכרים זבלים אם ינסו להזיק לי

BlackMetal6

New member
כל אישה צריכה ללמוד אומנויות לחימה ולהחזיק נשק מסויים שיגן

עליה מפני זכרים זבלים שמעיזים להיות אלימים כלפי נשים

BlackMetal6

New member
ובתור התחלה כל אישה צריכה לדעת לתת לזכר בעיטה חזקה בביצים

אם יעיז להיות אלים כלפיה

BlackMetal6

New member
זה לא קשה בכלל

כבר הכנסתי בעיטות חזקות בביצים של זכרים שהעיזו להתנכל לי בלי לדעת אמנויות לחימה

Hastelloy

New member
תזהרי רק שגברים לא יחליטו להחזיר לך בבעיטה בין הרגליים

חחח

צריך להזהר, בייחוד ע"י נקיטת הפתעה. אחרי בעיטה בביצים

הזכר מנוטרל לגמרי. "להחזיר" הוא לא יכול חחחחחח.

מעמקים39

New member
חשוב לציין שאישה שחוטפת בעיטה לאיזור המפשעה

עשויה לסבול כאבים קשים ויש להימנע ולדעת להגן מבעוד מועד. ובאשר לגברים אשר יחליטו לבעוט בה, אותם יש להרוג בשניה שהמחשבה רק חולפת בראשם ויש הרבה דרכים לכך.

ללמד נשים! ללמד אותנו מילדות!

והלוואי שהכרתי מדעניות ומהנדסות שהיו עוזרות לי לפתח את רעיוני על כלי הנשק הסגולי שמשתמש בזיכריות כדי לפגוע בזכר.

הלוואי. לו היו במציאות הרבה קבוצות פמיניסטיות שמלמדות נשים

אמנויות אלה, והיכולת הזו היתה נהפכת ליכולת בסיסית של כל אשה, הרבה מקרי אונס, התעללות ורציחת נשים היו נמנעים.
כרגע אנו הנשים כמו היהודים בגלות : קרבן פוטנציאלי לכל חוליגאן.

Hastelloy

New member
אומנויות לחימה זה טוב אבל צריך גם כוח מאחורי זה

בכל אומנות לחימה בין אם זה קיקבוקסינג או קונג-פו יש אימוני כוח כי בסופו של דבר זה לא פחות חשוב

מעמקים39

New member
יש לך אפס הבנה באומנויות לחימה

לא צריך שום כוח. צריך טכניקה טובה, זריזות וניסיון שמגיע מתרגול. כל אישה, גם אם היא חלשה פיזית, יכולה לגבור ואף להרוג תוך שבריר שניה גבר חזק וגדול מימדים!

למעלה