דעתכם על המחשב HP Pavilion dv6-1110ej וחבילה

Charlotte Chamb

New member
דעתכם על המחשב HP Pavilion dv6-1110ej וחבילה

שהציעו לי. המחשב וחבילת גלישה של 1.5 ב 129 ש"ח לחודש ל 36 חודשים. זה משתלם?? אני לא ממש צריכה מחשב חדש אבל אם זה משתלם (כי ממילא יש לי חבילת גלישה ב 20 ש"ח לחודש) אז אולי כדאי להתחדש כבר?? זה המפרט: Windows Vista® Home Premium גרסה מקורית של (32-bit) Pack 1 מערכת הפעלה Intel® Pentium® processor T4200 מעבד 1 ברמה 2 MB 2 ג'יגה הרץ, זיכרון מטמון של מעבד (2 x 1024 MB) 2048 MB 8 GB של עד DDR2 תומך בזיכרון זיכרון סל"ד SATA Hard Disk Drive 5,400 250 כונן דיסק קשיח GB 9 עבור שחזור מערכת GB מחיצה בגודל של עד xD Picture כרטיסי אחסון DVD ובקרי תפריט, מוסיקה ולחצני HP Mediasmart תוכנת נגן מדיה של עם מיקרופון דיגיטלי משולב HP Pavilion Webcam מצלמת אינטרנט HP Mobile Remote Control בידור נייד 10/100/1000 משולבת Gigabit Ethernet LAN רשת Intel 802.11a/g/n Bluetooth® רשת אלחוטית של (ExpressCard/34- אחד (תומך גם ב ExpressCard/54 חריץ תקשורת בגודל 15.6 אינץ' באלכסון High Definition HP Brightview Display תצוגה צג ATI Mobility Radeon HD 4530 512 MB 1,278 עם זיכרון ייעודי של MB זיכרון גרפיקה כולל של עד וידיאו 16 תואם משולב bit 3 שמע D Sound Blaster Pro Audio Playback SRS Premium Sound צליל באיכות מעולה

RoyBO

New member
אם את לא צריכה מחשב אז אל תפלי לשטויות כאלה

תמיד זה יוצא יקר ממה שזה שווה

RoyBO

New member
כל עוד הוא מספק אותך למה להחליף?

חוץ מזה מחשבים קונים בחנות מחשבים ולא מספק אינטרנט זו לפחות דעתי

למעלה