דעתי האישית על רופאי השיקום

שני 4

New member
דעתי האישית על רופאי השיקום../images/Emo130.gif

לפני שנתיים + הייתי גרה בת"א , פעם אחת הייתי אצל רופא אחד (שכחתי את שמו אבל פעם הוא הופיע בעיתון שהוא רב עם השכנים על מזגן..) שאותו רופא אמר לי במפורש "יש לך מזל שמשה"בט הכיר בך אין לך כלום." וימים עברו שנה בלבד ועברתי קטיעה מתחת לברך עקב חסימה עורקית שהיתה לי. טוב רופא נכבד אמן שאתה הית צודק? אבל למה סתם לדבר שטויות??? בכלל אני כרגע בלשכה מסוימת שהרופא המחוזי אמר לי (לפני מ"ס חודשים) " שני אני מכיר את גובה התגמולים שלך, בביטוח לאומי חולמים על סכומים כאלה " אני שואלת : איפה כבוד של הרופאים במשרד הביטחון ועוד אותו רופא תמיד משכנע אותי שמה שיש לי זה כלום.(55%נכות מתוך 100+) ביי ביי שני

נויה 1

New member
שני..

הבעל שלי נכה צה"ל מספר חודשים לא רב, לאחר שתבע את משרד הביטחון תקופה ממושכת אחרי קרות המקרה. נכותו אינה נכות הנראית לעין (האמת.. רק לעין שאינה מכירה כמעט בכלל..), ואני, האישה שאיתו, יכולה להבין בדיוק על מה את מדברת. כשהוא היה מגיע לרופא המשפחה עם תחושות מסויימות, היו מבטלים אותו. אפילו כשהיה נמצא לעיתים בחברת חברים קרובים.. היו כאלה שהעקיצות שלהם "מגרדות", לי לפחות, עד עצם היום הזה. גם היום ישנם כאלה שאומרים ש"שיחקנו אותה". איזה כייף לנו שיש לנו אחוזי נכות של משרד הביטחון. יש לנו הכרה לכל החיים... ביטחון... טוב.. להגיד לך שאני מאושרת מזה ?! ממש לא. רק מי שנמצא בתוך ה"ביצה" הזו יכול, אולי, להסכים איתי, שהיה מוכן לוותר על כל ההכרה, על כל התנאים, על כל ה"כיופים" ולהיות בדיוק כמו כולם. מי שפחות נפגע, או לפחות אינו מראה סימני פגיעה, מכל הדיבורים והרינונים סביב, הוא דווקא הבעל שלי. השיטה שלו.. היא פשוט התעלמות מוחלטת ממה שאומרים. זה ממש כמו שאומרים להכנס מאוזן אחת ולהוציא מהשניה.. אז אצלו זה אפילו לא נכנס, זה רק עובר.. שני, אל תצפי לכבוד. האמיני לי, כך פחות תתאכזבי. מאחלת לך, בכל ליבי, הרבה אושר. נויה

למעלה