דניאלה

לופוס

New member
דניאלה../images/Emo13.gif

שלום לכולם. אני דניאלה בת 32 רווקה נכת צה"ל כבר 13 שנה כשהייתי חיילת חליתי בלופוס משרד הביטחון הכיר בי כנכה ומאז אני מוצאת את עצמי דיי בודדה בתוך המשפחה הזאת שניקראת נכי צה"ל , רוב הנכים הם גברים ( לצערנו) אשמח להכיר עוד נכות צה"ל כדי להעביר או לשתף דעות..... ביי וחג שמח.

tilit

New member
דרום../images/Emo13.gif

אני גרה בבאר שבע חבל שאין לנו בית הלוחם באיזור הדרום!!!!!

dos1

New member
בית לוחם

יש קיום דיונים על הקמה של בתי לוחם נוספים על - פי מיטב ידעתי תכנון הוא באשדוד זה יכול להיות שמקום אחר מתאים יותר אפשר לפעול בחוז ארגון על-מנת להשפיעה.

smile2life

New member
ישנם ארועים

שעורך מחוז דרום של ארגון נכי צה"ל אני ממליץ לך לפנות אל מזכירות המחוז כדי להשאר מעודכנת ומיודעת על ארועים לפי הפרטים הבאים: מזכיר מחוז באר-שבע והדרום : אליעזר אביטן עוזר : שלמה לוי כתובת: מגדל קניון הנגב, קומה ב´ (צומת אלי כהן) באר שבע. ת.ד. ‎733 מיקוד: ‎84106 טלפון: ‎08-6230111 פקס: ‎08-6233554 קבלת קהל: ימים א´, ב´, ג´, ה´ 16:00-08:00 יום ד´ 18:00-08:00 אני מקווה שתגיעי לפעילות של נכי צה"ל באזור מגורייך או תתחילי ליזום בעצמך. אני בטוח שהחברות במחוז דרום תהיינה שמחות אם תיזמי אורעים לטובתן - אני בטוח גם שכמותך ישנן רבות באזור הדרום אבל מכיוון רובכן, כנראה, לא פעילות, אז ישנן נכות צה"ל עם תחושות דומות לשלך. הפתרון הוא יוזמה

dos1

New member
נכות צהל

קיים פורום נשים נכות צהל ראי פרסום עתון הבלוחם

למעלה