דנה בארץ נהדרת

שני32889

New member
דנה בארץ נהדרת

טוב אז היה טוב מה קטלני אבל כפרה על הבגד כבר צועק הצילו מחרישות

נגה א

New member
וואי איך ירדו עליה!!! חחחח

ראיתם את דנה בארץ נהדרת? הייתי מופתעת כשהיא נכנסה לא ידעתי שהיא תהייה שם. עם כל הכבוד, ויש כבודדדד """"" דנה שחקנית גרועה היא יודעת לשחק רק פרחה מה הקטע? ואני שוב חייבת לציין שאני מופתעת ולא לטובה כמה שלא מפריע לה שמתעסקים לה במיניות ובמה יש לה בין הרגליים וכל הדברים האלה. חבל... אבל חוץ מזה אני קרועה על התוכנית הזאת "ארץ נהדרת" יש להם מערכונים אדירים וכותבים מוכשרים וטל פרידמן האגדי כמובן. נ.ב. דנה גם הולכת לישון עם הבגד הזה? לא חראם עליו עוד מעט נושרים ממנו הפאייטים.

אני דווקא חושבת הפוך....

אני בעד זה שהיא כזאת מדליקה כדי לאפשר לאנשים "לרדת עליה". מה לעשות זה מה יש לה בין הרגליים... ובזמן האחרון היא יותר פתוחה לדבר על זה מפעם. זה מראה שהיא התבגרה, והפסיקה ליחס חשיבות למילים של אנשים. מה לעשות, זה העולם שאנו חיים בו ואנו מחפשים לצחוק מכל דבר.. ומה לעשות אם זה עושה צחוק ולדנה לא אכפת אז בואו נהנה מזה!!!! דנה את מלכה חולה עלייך פרחולה מקסימה שלי.... תמשיכי לחרוש על הבגד אם זה עושה לך טוב..... מתה עלייך יפיפיה.

גן אני חושב כמוך....

דנה הייתה נהדרת שם וגם אני חולה עלייה !!! דנה תעשי מה בראש שלך עם בראש שלך לחשרוש תחרשי ! שמי זין גדול על כלום אוהב אותך תמיד תמיד באש וגם במים וביום וגם בלילה וקיץ וגם בחורף...! ממני , דני אינטרנשיונל חולה עלייך מלכה מלכה !

למעלה