דמי לובאטו תפוטר?

Moses The Fish

New member
פירסמתי את זה לפני ששודר פרק ההדחה

ובכתבה מצויין שג'נל גארסייה הודחה

andre93

New member
מצד אחד, סיימון יוצא קצת לא בסדר בכל העניין

הזה. חשבתי דווקא שמאחורי הקלעים אין מטען בין דמי לסיימון, שסיימון לא כזה רציני לגבי הביקורת שלו נגד דמי. מסתבר שזה חמור ממה שנראה...
מצד שני, דמי לא עשתה משהו כדי שאתמוך בעמדתה בסכסוך הזה. היא קיבלה קבוצה חזקה ובעלת פוטנציאל ולא הצליחה להשיג תוצאות טובות. אחרי הכל המבחן האמיתי הוא מבחן התוצאה.
עכשיו סיימון בטח מתחרט שנתן לניקול ללכת. בגרסא הבריטית היא זורחת ועושה עם האקטים שלה עבודה פשוט מושלמת! סיימון חייב איכשהו להחזיר את ניקול!

lakilaki12

New member
אני לא יודע מה קורה בבריטי,

אבל עונה שעברה היא הייתה רק בסדר. אני יחסית די אהבתי אותה. אבל אז קרה מקרה רייצ'ל, שבו היא בחרה להדיח אותה רק בגלל רגשות(כדי לא לאכזב את מרקוס). זה היה ממש לא מקצועי ויש סיבה לזה שהקהל צעק לה בוז. מאז המקרה הזה הבנתי שהיא לא מתאימה לשפוט.

andre93

New member
גם אני לא אהבתי אותה בכלל בעונה שעברה

אבל בגרסא הבריטית היא השתפרה פלאים!

אה??? כן, שמעתי שמדברים על ניקול אז קפצתי ליישר קו.

התפקיד של השופטים בשלב הזה של ה"ראש בראש" זה לבחור במי שהם חושבים, שהם מרגישים, שיותר טוב. למי שהם מתחברים אליו יותר.
זה לא לבחור במי שהקהל רוצה. או מי שהבחירה ברורה.
כך שלהפך, היא אמורה להדיח מרגשות (!!).

אז ניקול ממש אהבה את מרכוס. לך תבין, אבל זה מה שהיא הרגישה.
אז היא החליטה לבחור בו. ולעבור ל"דדלוק" (במחשבה בטח שבכל מקרה הוא יודח בדדלוק ורייצ'ל תישאר)

יצא מה שיצא, היא עשתה מה שהיא הרגישה וזה לא קשור ל"לא מקצועי" ו"להתאים לשפוט".
מה שאפשר להבין שהקהל מאוד רגיש לפייבוריטים שלו (אהמ, אתם אלה שהדחתם אותה, גאונים)
אז זה יצר אנטי לניקול... שבסדר.. אפשר להבין את זה. אבל מבחינה הגיונית אין סיבה לכעוס.
וודאי שזה לא מעיד שום דבר עליה.

אגב, אני חושב שמה שיצר בעיקר את הבעייתיות זה שהיא הגיבה לכך ברגשנות.
אם היא היתה פשוט קובעת שהיא מעדיפה את מרכוס ומצביעה לו, זה היה עובר יותר טוב.

lakilaki12

New member
להפך.

היא צריכה להצביע על פי מה שהקהל חושב. אחרי הכל,הקהל הוא זה שבסוף קונה\שומע\הולך להופעות של המתמודד. אם מישהו יהיה בבוטום 2 כל שבוע ובסוף יהיה בגמר רק כי " שופטת אהבה אותו" זה לא יהיה תחרות שירה. רייצ'ל יותר טובה ממרכוס וזאת עובדה.

ואני מסכים לגבי החלק האחרון. אבל עדיין, ההחלטה הנכונה והמובנת מאליה הייתה לשמור את רייצ'ל. גם ככה מרכוס עף שבוע אחרי זה :\

אז אני אומר לך, שזה לא עובד ככה...
זה לא מה שהקהל חושב - אם זה היה ככה, אז לא היה את ה"ראש בראש" הזה,
זה פשוט היה הדחה לפי הצבעת קהל. למה צריך שופטים שיצביעו לפי מה שהקהל חושב, אם אפשר ללכת לפי הצבעות?
זה לא ממש הגיוני, תחשוב על זה רגע...

הרעיון זה שכל שופט יצביע לפי דעתו. זה הפורמט לפחות.
נכון שרוב השופטים יכוונו לדעת קהל, אבל לרוב זה בשביל לרצות את הקהל, שלא יעשה עליהם לינץ' (כמו לניקול).

לא יגיע מישהו שהיה בבוטום לגמר רק כי שופטת אהבה אותו, כי יש עוד 3 שופטים.
והשופטים הם בסה"כ גם קהל, אם יש מישהו שהוא גרוע - הוא יעוף בסוף.

רייצ'ל יותר טובה ממרכוס, זאת לא עובדה, זאת דעתך. ניקול כנראה לא הסכימה.

ואולי היא נלחצה לרגע והצילה את מרכוס בשביל להגיע לדדלוק לראות מה הקהל באמת רוצה. אני לא יודע. אבל עזבו אותה כבר.
אמריקה בעיקר רעדה מהדרמה שרייצ'ל עשתה על הבמה באותו רגע. זה מה שקורה שנותנים לילדים קטנים להיכנס לתחרות כזאת.

שיהיה ברור שגם אני אהבתי את רייצ'ל, וממש לא הבנתי למה היא בחרה במרכוס שהיה בבוטום פעם שלישית כבר.
גם אני התעצבנתי וכנראה אתעצבן אם זה יקרה לפייבוריט שלי.. אז אני מבין את מה שאתה אומר. אבל לקחו את זה קשה מדיי.
(ובעיקר התגובה שלי מתייחסת לחלק הטכני אצלך, מבחינת הפורמט והמקצועיות שלה, ולא אם מה שהיא עשתה הוא נכון)

such an angel

New member

כלכך כעסתי עלייה !!!! ריצת קרואו הייתה צריכה להגיע לגמר !
זו הייתה בחירה נוראית שלה ואחר כך המראה הזה שהיא בכתה על הבמה וממש ישבה עליה
נקרע לי הלב. אחר כך כתבו בטוויטר של ניקול מליון תגובות שונאות וכועסות על זה שהיא רעה!
אני שמחה שהיא לא בפנאל שוב !

andre93

New member
לא צריך להטפל אליה בגלל איזו טעות שהיא עשתה

לפני שנה... חוץ מזה זכותה לבחור במי שהיא רוצה. בני אדם משתנים וניקול היא דוגמה טובה לזה.

לא לא לא. שלא תתקרב לאמריקאי יותר ולא לסיימון. יעשה לה רק רע.

andre93

New member
יש מצב האמת... יכול להיות שבגרסא הבריטית

היא מרגישה יותר משוחררת כשאין לה את סיימון שנושף בעורפה.

snirf

Active member
הלוואי שהיה מחזיר את ניקול...

אבל אין מצב לדעתי...אם כבר הוא יביא שופטת מפורסמת חדשה.

אסתפק בזה שיחתימו את ניקול גם לעונה הבאה של הבריטית

MoRoSH11

New member
אוי לא, שלא יחזירו את ניקול

ולא אכפת לי כמה היא טובה בגרסה הבריטית.

omer719

New member
נשמע לי ממש מוזר שחושבים שהיא בולטת

לרעה!
כאילו אנשים לא עיוורים או טיפשים, גם אם היא עושה בחירות שגויות מבחינת השירים אז לומר שהיא בולטת לרעה זה מוגזם. לבלוט לרעה זה להדיח מישהו מבחינת אסטרטגית, כמו למשל ניקול מעיפה את רייצ'ל קרו. אבל מה דמי כולה עשתה? גם אם היא הרסה ומעכה את המתמודדים, מבחינת בחירות לא טובות, נגיד וזה ככה, מה שלדעתי ממש לא נכון ומוגזם, והמתמודדים לא חסרי החלטה או קול, לדעתי הם עומדים מאחורי הביצועים וההפקה בשווה יחד עם המנטור.
אבל עדיין נגיד וזה ככה - אלו רק טעויות של שופטת חדשה ובחורה צעירה, לא חושב שאפשר לומר שהיא בולטת לרעה, או גרועה, או לא מתאימה, צריך זמן בשביל זה. אם יעיפו אותה אחרי עונה אחת זה יהיה פיספוס, כי כמו שאמרו, באודישנים היא הייתה מעולה.

LeAnnDylan

Well-known member
בצדק

היא חמודה והכל אבל לא תורמת בשיט לפאנל או למתמודדים. אולי יש לה סיכוי כמו ניקול שרזינגר (שהייתה מזעזעת לגמרי שנה שעברה אבל מדהימה לחלוטין השנה בגרסה הבריטית) לכפר על מעשיה וללמוד מהטעויות שלה בעונה הבאה. אבל לא הייתי בונה על זה...

למעלה