דלקת שרירים

Sea Creature

New member
דלקת שרירים

שלום רב, לאור כאבים חזקים בבית החזה ובדיקות רבות, הרופאים קבעו שכנראה מה שיש לי זה דלקת בשרירי בית החזה ולכך אין פיתרון ואין שום ידיעה מוקדמת פרט לכדור שצריך לקחת בכל פעם שיש את הכאבים. עשו לי בדיקות דם מקיפות, אקג, צילום חזה - ולא נמצאה שום בעיה, ולכן הם קבעו שהבעיה היא חיצונית ולא פנימית. כמובן שהסבר של "קחי כדור כשכואב לך" הוא אינו מרצה אותי. לטענת הרופא, הם אפילו לא יודעים כיצד זה נגרם. הייתי שמחה מאד לכל טיפ או עצה או פיתרון שיודעים עליו ברפואה המשלימה. במידה וזו באמת דלקת, אהיה מוכנה לעשות כל דבר שיקל עלי את הבעיה במקום "להשתיק" עם כדור. תודה רבה לכם מראש

ינוקא1

New member
היי.

שתי המלצות - 1. דיקור. 2. תנועה - תנועה איטית משולבת עם נשימות - למשל לפתוח את הידיים כלפי מעלה בצורת עיגול. לעשות זאת שוב ושוב - אפילו 5 ו10 דקות רצוף. כנ"ל כל תנועה אחרת שתרגישי שהיא נכונה - תעשי. מה שחשוב זה שהתנועה תהיה איטית מאוד , לנשום כשאת עושה את זה ולהרגיש כיצד המתח משתחרר בנשיפה , ולחזור על התנועה שוב ושוב.

0 אור 0

New member
טיפול בדלקת בשרירים

בפרט ברירים מכו בית החזה, הוא באמת לא פשוט, אבל יש מה לעשות: 1. התאמה של תערובת שמנים ואולי בתוספת של צמחי מרפא - למשיכה על ידך לעבודה פנימית והקלה 2. עיסויים + תרגילים הביתה על ידי מי שעוסק בעיסוי רפואי-שיקומי. יש פרוטוקולים רבים של טיפול בנושאים של איזורים שונים. האמת היא ששני סוגי הטיפול הספיפיים האלו לא תמיד מצויים אצ אדם אחד, אבל יכול להיות שהמעסה יתיעץ בשבילך עם מומחה לשמנים או שתגשי בעצמך למומחה לשמנים בנפרד מהמעסה.

על דלקות וקונפליקטים פנימיים

שלום לך, מהנסיון שלי, הגוף יוצר דלקות כאשר קיימים רצונות סותרים, בעיקר במיקום שאת מתארת. כדי להבין למה הגוף יצר את הדלקת את מוזמנת לקרוא מאמר שכתבתי על דלקות כרוניות, וכן מאמר על איך להבין את הגוף.- שבו אני חושפת שאלות שאני תמיד שואלת באבחון, וניתן גם לענות עליהם לבד כדי להבין את הכאב שלך. אחרי שתביני למה הוא בא תדעי איך לטפל בו. הרבה בריאות רינת

oversensitived

New member
נשמע כאילו נתנו לך פלסבו

בד"כ כאבים "חזקים" בבית החזה שבעטיים עוברים בדיקות מקיפות הן סימן למתח וחרדה - מציע לך לחשוב בכיוון זה.

Sea Creature

New member
תודה רבה לכם על התשובות

הכל מאד עזר לי. אני יודעת שההשלכה הנפשית היא מתח וחרדה ועוד היבטים נפשיים שהוכח לי שברגע שהם נפתרים או נרגעים - הכאב פותחת בצורה משמעותית. הסיבה שחיפשתי עוד פתרונות היא כיוון שהרופאים אמרו לי ש"אין מה לעשות עם דלקת שרירים" וזה פשוט לא היה נשמע לי אמין וזה לא היה מקובל עלי, כיוון שאני לא רוצה להזניח לא את גופי ולא את נפשי לכן חשבתי אולי יש טיפול פיזי מתאים בנוסף לטיפול ועיבוד הנפשי שאעשה

amitdvir tcm

New member
דלקת

כשרופא אומר "דלקת", זה בד"כ שם קוד ל"אין לנו מושג מה זה אבל בטח סטרואידים יעזרו". אני מסכים שהכאבים בבית החזה מקורם, כנראה, במשהו נפשי עמוק. דלקת בשרירי בית החזה היא דווקא תופעה יחסית מוכרת ברפואה הסינית, מכיוון שהמון מאוכזבי רפואה קונבנציונלית, כדוגמתך, מגיעים עם הבעיה הזאת לאחר שנאמר להם, כמו שנאמר לך, שאין מה לעשות עם זה. ראיתי איך דיקור סיני עושה פלאים בטיפול בתופעה הזאת. מכיוון שהוא מטפל בגוף ובנפש כאחד, הוא מאד יעיל בטיפול במצבים פסיכוסומטיים. נראה שאת מאד מודעת לגופך ולנפשך, שזה תמיד הצעד הראשון לכיוון החלמה.

Sea Creature

New member
תודה רבה, ההסתייגויות שיש לי בנוגע לדיקור

הן שלא ברור לי איך מתבע בטיפול כזה הטיפול הנפשי. אני מבינה את הטיפול הפיזי והנפשי שמתחולל בצורה לא מודעת, אבל איך אפשר להחליף את זה בערך שיש למטופל כשהוא מבין בצורה מלאה את מקור הכאב?

amitdvir tcm

New member
בשביל זה חשוב לבחור מטפל טוב

מעבר לצד הפיזיולוגי של הדיקור, שהמחטים גורמות להפרשה של הורמונים ונוירוטרנזמיטורים מסויימים המשפיעים על הנפש, ומעבר לצד האנרגטי של הדיקור, שהוא משיג איזון פנימי וכך יכול (תיאורטית) לרפא כל דבר, קיימת גם האינטראקציה בין המטפל לבין המטופל. מטפל טוב יכול להבין, ולהעביר בצורה כזאת או אחרת למטופל, המון דברים הקשורים לנפש דרך הגוף. זאת באמצעות אבחנת גוף, אבחנת דופק ואבחנת לשון (בין היתר). זה תהליך, ולפעמים זה לוקח זמן, אבל טיפול דיקור יכול להיות אפקטיווי לא פחות מטיפול פסיכולוגי.

kaya11

New member
הייתה תקופה שסבלתי מדלקת בשריר בית החזה

לי אמרו שזה כנראה מהתקררות (ובאמת גרתי אז בירושלים). וזה מאד כאב! טיפול באלקטרו קריסטלים יכול מאד לעוזור! הטיפול משדר תדרים אלקטרו מגנטים לשדה האלקטרו מגנטי של הגוף ומזכיר לו את התדר הנכון שלו. שיטה שעזרה לי להחלים מטרשת נפוצה, למטופלת שלי לחזרה ספונטנית של הדיסק למקום אחרי פריצת דיסק ולאחרת להחזיק הריון אחרי 4 הפלות. אני מאמינה שגם לך זה יכול לעזור.

למעלה