די

katrina12

New member
די

נמאס לי וכואב מבפנים
רוצה לתפקד רוצה לחיות רגיל
שוב ושוב אני נכנעת לחולשה
במקום להיות אני ולצפצף
לא רוצה להיות מושלמת לא רוצה להיות דקיקה לא רוצה כלום
רק רוצה להיות אני ולחיות עם עצמי בשלום.
לעשות כל יום את אותן פעולות.
מי שיאהב אותי יאהב אותי בזכות מי שאני
ונמאס לי שהשאיפה לשלמות מנתקת אותי מהעולם ומעצמי
והורסת לי את החיים.
רוצה להיות חלק מ
לא רוצה להיות בצד
רוצה להצליח
לא רוצה להיות ליד.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
למצוא את השלם

רק להיות עצמך
רק להשלים עם מי שאת
רק להרגיש שייכת
שלמה עם עצמך ושייכת לסביבה

כמו במן מלחמה פנימית, נאבקת בשאיפה לשלמות שלא מאפשרת לך לחיות בשלום עם עצמך... מלחמת התשה כזו, דחף פנימי שכל הזמן רוצה עוד ועוד, ולא נותן מנוח...
זה בטח יכול להיות מתיש כל כך, לחיות בהרגשה כאילו את לא מספיק טובה, כאילו תמיד אפשר יותר, כאילו להשלים עם מי שאת זה באיזשהו מקום לוותר...

ואולי, יקרה, "מושלם" זה רק עניין של הגדרה, וכל אחד מאיתנו מושלם בדרכו שלו... אולי יש מי שהמראה שלו מושלם, ומישהו אחר שרוקד מושלם, ויש מי שיהיה חבר מושלם...

מזמינים אותך לספר לנו על הדברים בהם את מרגישה ביטחון, אותם הדברים בהם את מרגישה מושלמת - או לפחות קרובה לשלמות...

katrina12

New member
תודה=]

יש דברים שבהם אני מרגישה ביטחון ואלה הדברים שאני טובה בהם.(גם דברים שאחרים מחמיאים לי עליהם- כמו שאני יפה,מוכשרת ,רגישה ועוד).
וזה מה שהכי כואב. שאני כל הזמן מתעקשת להסתיר את עצמי ולפעמים אפילו לנסות ׳׳לפרק לעצמי את החיים׳׳ כשבדיעבד יש לי את כל הסיבות שבעולם לאהוב את עצמי.
זה באמת מלחמה פנימית אבל לפעמים אני מוותרת מרוב שאני מרגישה שאף פעם לא אגיע למשהו... ואז זה עוד יותר קשה כי אז אני רק מרחיקה את עצמי מהעולם ומהמטרה שלי.
המלחמה היא על החיים שלי אבל לפעמים נורא קשה שלא לוותר עליהם רק כי אני מרגישה שאני לא ׳׳טובה מספיק׳׳...
אז במקום להתעסק בעולם ובמה שאני רוצה אני לאט לאט מוותרת על כל מה שאהבתי פעם לעשות...
זה מרגיז להרגיש כל כך חלשה ונכנעת לפחדים. במיוחד כשלא חסרים אנשים שאוהבים אותי ושאכפת להם ממני.

למעלה