די נמאס לי....

די נמאס לי....

יצא לי השבוע לשוחח איתו...ובמקום לדבר על הנושא שעליו דיברתי על להגיע סוף כל סוף להסכם...הבן אדם מדבר איתי על לחזור לגור פה בבית... עברו להזכירכם כבר שנתיים וארבעה חודשים מאז הפרידה .
ואני מרגישה כאילו אני רק אחרי הפרידה מבחינת התובנות שלו,חשבתי שהזמן יעשה את שלו והוא יבין שאין דרך חזרה וישלים ויסכים סוף כל סוף לסיים. רוצה כבר סוף כל סוף לפתוח דף חדש נקי ... מספיק כבר נגמר לי האויר ...

gn64

New member
תיזהרי ! זה יכול להיות משחק התשה

מכוון ! הרבה עו"ד ממליצים על טקטיקה כזו כדי להביא אותך למצב שתהיי מוכנה להתפשר יותר ובתנאי שיילך

גיאצ'וק על דאגה../images/Emo24.gif

נכון שנגמר האויר ,אבל זה לא אומר שנגמר השכל, על דאגה.... אחרי תקופה כל כך ארוכה לא אתפשר עד שנגיע להסכם שיהיה מקובל עלי.... או שאמתין בסבלנות להחלטות של בית המשפט.. אז יקח עוש נה... אז....

blonda3

New member
רוצה בלוני חמצן?../images/Emo24.gif

וואוו, פשוט לא להאמין..... אבל, יש עוד כמה כאלו, אני מכירה אחד כזה לפחות.... ספרי לי על כך, זה כנראה משהו באישיות, איך לאמר, מתחיל בד'...
מה יהיה???
מקווה שזה לא כפי שגיא כתב לך..... למרות שלא יודעת כבר מה עדיף. קבלי את תנחומי וחיזוקיי ותביאי לי את הילדים שוב לסופש"ב.... כשייגמר לך האוויר.....

בלונדוש איך גילי אומר את חמודההההה

תודה מתוקונת, אבל אין ספק שלאובדן האוטיר יש הרבה סיבות נוספות חוץ ממנו ....אבל בכל זאת נגמר לי האויר...

blonda3

New member
חמצןןןןןןןןן, מהרררר../images/Emo101.gif../images/Emo53.gif

כן, אני יכולה לתאר לעצמי שלא הוא הסיבה היחידה...... אז אני פה, ויש עוד חברות, וחברים, ותנסי להעזר וככה לא ייגמר לך האוויר....

michaly44

New member
שילחי אותו לאמא

כניראה קשה לו. את המשיכי את חייך..והתרכזי בסיום הפרשה הזו... בהצלחה..

*יערית

New member
כמה כבר נמאס?

הרי הוא לא מרגיש שהוא רוצה לוותר על הביחד הזה..כל מעשה שהוא עושה ויעשה נחשב בעיניו כגישור לליבך ואילו את כבר במקום אחר לגמריי. לא יודעת מה לומר לך,הרי נאמר לפניו ה-כל. המצב הזה של להוציא מהדעת כבר ממזמן הצמיח זקן...פשוט להתעלם ולתת לעורכי הדין לעשות את העבודה עבורכם, איתו לא תוכלי להגיע להסכמה בעיניין הגרושים, יש לו את הסיבות שלו...ולכן אני מוצאת את זה כביזבוז אנרגייה בכל פעם לנסות שהוא יבין שזה הסוף. תשמרי את הכוחות עבור ארבעת הבנים..ואת השאר תתני לעורך דינך שיפעיל כבר לחץ להגיע לידי הסכם.

למעלה