די כבר!!!!!!!!

ירדן14

New member
די כבר!!!!!!!!

האם מישהו קרא את הכתבות למערכת בזמן האחרון במעריב לנוער? כולם שם רבים על הטעם במוזיקה! בריטני שווה, בריטני קופה, נטליה גדולה, נטליה שמנה, הרוק מת וכו`.... די!!! די לחשוב שמה שאתם שומעים זה הדבר הכי טוב בעולם וכולם צריכים לשמוע את מה שאתם שומעים, ``על טעם וריח אין מה להתווכח``!!!הרוק לא מת, אני אישית לא סובלת רוק, אבל אני לא אגיד שאסור לשמוע רוק בגלל שאני לא אוהבת! זכותי להעריץ את בריטני! ושאף אחד לא יגיד לי אחרת, ``בריטני פאסה`` ``אף 1 לא אוהב אותה``.... אז``ש! יש לה אלפי מעריצים מסביב לעולם, עובדה שזכתה פעמיים בפלאטינה משולשת, עובדה שילדה התאבדה בגלל שלא זכתה למפגש מעריצים! עם נמאס לכם לשמוע עליה או על מישהו שאתם לא אוהבים, אל תשמעו! אף אחד לא אמר לכם לא לכבות את הרדיו! אני שונאת את נטליה, ואם יש שיר שלה בטלוויזיה או ברדיו אני מעבירה, ולא מנסה להרוס את מה שחושבים עליה! אז לסיכום: תשמעו לטינית, רוק, פופ ואפילו מוסיקה משנות ה-40-50, אבל העיקר שתשמעו את מה שבראש שלכם ולא תנסו להרוס לאחרים! נא לקחת את זה לתשומת לבכם!

tenen

New member
oops you did it again

את יודעת שיש סיבה לזה שיורדים עליה :) מציע לך לשמוע את הפרודיה של the wired al yancovich על oops i did it again את תיפלי מצחוק :)

סליחה

סליחה סליחה סליחה מה מה לעזעזל עשינו לך רע?? שאלתך היתה כזו: ``האפ מישהו קרא את המכתבים למערכת למעריבלנוער לאחרונה?`` רגע רגערגע, ירדן- את יכולה בבקשהלתת לנו לחשוב על השאלה הזו? מי יודע? אולי במקרה-לא- קראנו את המכתבים האחרונים במעריב לנוער? כן, זה הגיוני לא? כי יש אנשים שלא קוראים מעריב לנוער להנאתם. אוקיי, אז ניחשת לבד שקראנו. תפסת אותנו! אני מאוד מצטערת יקירתי- בבקשה תסלחי לי! מה עשיתילך רע?? למה לתקוף אותי?? אני אף פעם לא תקפתיאותך! אני אפילו לא הגבתי להודעה האינפנטילית שלך על החברה שלך והתמונה ההיא. למה שאני אבכה? לא יפה מצידך! אם יש לך משהו להגיד לאומה, אז בבקשה תפני אותולמעריב לנוער! כן, אני מבינה שאת לא רוצה להוסיף עוד פלפל למדורה הגדולה אשר בוערת בעיתון האיכות והאקשן מעריב לנוער, וזה מאוד בוגר מצידך- כל הכבוד, אבל האם אנחנו אלה שהתקפנו את מעריצי בריטני? למה לפגוע בנערים ונערות כה רגישים שכמותינו? ושוב, אחזור על עצמי- אם היית נותנת לנו לענות על שאלתך (אפילו שזה היה יוצר הודעת צ`ט. נורא בוגר מצידך בפעם השניה, אבל באמת- אני מאמינה שאת מסוגלת ליותר), הגיוני והיינו עונים לך: ``לא, אנחנו לא קוראים את מדור המכתבים למערכת ועל כן אנחנו גם לא כותבים לשם מכתבי נאצה``, ואז היית נוכחת לדעת שכל ההודעה שלך היתה חסרת ביסוס. ובבקש האל תתקיפי אותנו יותר. תתקיפי את כותבי מהכתבים של מעריב לנוער, למרות שאני חוששת שהעורכים ממציאים את כולם. :-(, נעמה- ילדה בעלת תקווה.

הפעם

הוצאת לי את המילים מהפה! בדיוק מה שתכוונתי לכתוב לה! כל הכבוד. שאלה- יש כאן מישהו שקורא מעריב לנוער או ראש אחד או כל עיתון כזה?

סליחה

סליחה סליחה סליה מה מה לעזעזל עשינו לך רע?? שאלתך היתה כזו: ``האפ מישהו קרא את המכתבים למערכת למעריבלנוער לאחרונה?`` רגע רגערגע, ירדן- את יכולה בבקשהלתת לנו לחשוב על השאלה הזו? מי יודע? אולי במקרה-לא- קראנו את המכתבים האחרונים במעריב לנוער? כן, זה הגיוני לא? כי יש אנשים שלא קוראים מעריב לנוער להנאתם. אוקיי, אז ניחשת לבד שקראנו. תפסת אותנו! אני מאוד מצטערת יקירתי- בבקשה תסלחי לי! מה עשיתילך רע?? למה לתקוף אותי?? אני אף פעם לא תקפתיאותך! אני אפילו לא הגבתי להודעה האינפנטילית שלך על החברה שלך והתמונה ההיא. למה שאני אבכה? לא יפה מצידך! אם יש לך משהו להגיד לאומה, אז בבקשה תפני אותולמעריב לנוער! כן, אני מבינה שאת לא רוצה להוסיף עוד פלפל למדורה הגדולה אשר בוערת בעיתון האיכות והאקשן מעריב לנוער, וזה מאוד בוגר מצידך- כל הכבוד, אבל האם אנחנו אלה שהתקפנו את מעריצי בריטני? למה לפגוע בנערים ונערות כה רגישים שכמותינו? ושוב, אחזור על עצמי- אם היית נותנת לנו לענות על שאלתך (אפילו שזה היה יוצר הודעת צ`ט. נורא בוגר מצידך בפעם השניה, אבל באמת- אני מאמינה שאת מסוגלת ליותר), הגיוני והיינו עונים לך: ``לא, אנחנו לא קוראים את מדור המכתבים למערכת ועל כן אנחנו גם לא כותבים לשם מכתבי נאצה``, ואז היית נוכחת לדעת שכל ההודעה שלך היתה חסרת ביסוס. ובבקשהאל תתקיפיאותנויותר. תתקיפי את כותבי מהכתבים של מעריב לנוער, למרות שאני חוששת שהעורכים ממציאים את כולם. :-(, נעמה- ילדה בעלת תקווה.

למעלה