דירוג בתי השקעות

מצב
הנושא נעול.

omerb99

New member
דירוג בתי השקעות

דירוג בתי השקעות
אני מחפש בית השקעות. האם יש אתר שמפרסם "דרוג כללי" של בתי ההשקעות בישראל ? האם נכון לדרג את בתי ההשקעות לפי ביצועי הקרנות שלהם ? (ומהשתכלות חפוזה ראיתי שכמה בתי השקעות תמיד מובילים בסוג מסויים של קרן, ובאחרות הם בין 4-5 המובילים. אם ככה, איך אפשר לבחור ?!?! מה ההדל בין בית השקעות שהגיע מקום 1 בקרן המתמחה בת"א 25 לבין בית השקעות אחר שהגיע מקום 1 בקרן המתמחה בת"א 100 ?!?! אולי מספר האנליסטים.. ?! ) אשמח לעצה ..

tzzzzz

New member
אני רואה שאתה מתעקש על בית השקעות...

דירוג בתי השקעות
אני מחפש בית השקעות. האם יש אתר שמפרסם "דרוג כללי" של בתי ההשקעות בישראל ? האם נכון לדרג את בתי ההשקעות לפי ביצועי הקרנות שלהם ? (ומהשתכלות חפוזה ראיתי שכמה בתי השקעות תמיד מובילים בסוג מסויים של קרן, ובאחרות הם בין 4-5 המובילים. אם ככה, איך אפשר לבחור ?!?! מה ההדל בין בית השקעות שהגיע מקום 1 בקרן המתמחה בת"א 25 לבין בית השקעות אחר שהגיע מקום 1 בקרן המתמחה בת"א 100 ?!?! אולי מספר האנליסטים.. ?! ) אשמח לעצה ..
אני רואה שאתה מתעקש על בית השקעות...
אין דבר כזה דירוג כללי של בתי השקעות. הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות כיום זה באמת לבחון אותם לפי קרנות הנאמנות שלהם, כי זה חלון הראוה לגבי ניהול כספים. לא תמצא בית השקעות שתמיד יהיה מספר 1 בכל. העצה הכי טובה שאני יכולה לתת לך זה ללכת לאתר של מעלות http://www.maalot-funds.co.il/ , שמפרסם דירוג של קרנות נאמנות ולעבור שם על בתי ההשקעות ולראות למי יש אחוז גבוה של קרנות מדורגות ביהלומים, ואחוז נמוך של קרנות גרועות. הדירוג הזה בכלל יעזור לך, כי עם סכום כמו שלך רוב רובם של בתי ההשקעות הרציניים ממילא ינהל את כספך באמצעות קניית קרנות נאמנות של עצמו, אז כדאי שתוודא שקרנות הנאמנות שהוא הולך לקנות לך באמת יהיו שוות. בהזדמנות זו אני חוזרת על ההמלצה הראשונית שלי - אם ממילא אתה הולך לקבל משהו זהה או מקביל לקרנות נאמנות אז למה לא לקנות אותן ישירות ואז לקבל גיוון של קרנות טובות מכמה מנהלים, ועוד יותר טוב, אם ממילא רוב התיק שלך מנייתי אז למה לא לקנות פשוט כמה תעודות סל על מדדי מניות? ממילא הסיכוי שמנהל תיקים ינצח את המדדים לאורך זמן הוא אפסי, אז למה לשלם לו כסף?

מצב
הנושא נעול.
למעלה