דירה

חיהלה

New member
דירה

שלום עינת, שמחה לקרוא כאן שנהנית מהמנוחה שהיתה לך מי כמונו, הקבועים כאן, יודע שמגיעה לך אחת כזאת. בזמן שנפשת שכרתי דירה, אשמח לשמוע מה יש למספרים ולשאר לומר לגביה. מספר הבית 70 מספר הדירה 1 האם משנה מקום משנה מזל, יהיה נכון גם לי ולבנותי? ש.פ. 8,1,5 ש.מ. 8,5,8,6 תאריך לידה: 27.10.52 בכורתי: ש.פ:1,6,2.3.1 ש.מ. 8,5,8,6 תאריך לידה: 10.4.88 הצעירה: ש.פ. 1,5,3,5 ש.מ. 8,5,8,6 תאריך לידה: 19.2.95 המוןןןןןןןןןן תודה , שפע ואהבה

חיהלה

New member
עינת, פספסתי אותך בדקותיים ../images/Emo132.gif

ולכן צריכה לחכות לפחות יום שלם?!

עינת

New member
היי יקירה ../images/Emo24.gif

פשוט נפלא מס" הדירה וגם כאשר מצרפים אליה את מס" הביית. זו דירה שמתאימה לאנשים יצירתיים בעלי אישיות חזקה ובעלי יוזמה. אין ספק שהיא משרה אנרגיה של כח,ההזהרה היחידה שיש לי לתת לך הוא להמנע מרדיפה אחר כסף ומותרות. אני בטוחה שיש כאן התחלה חדשה - בהצלחה
שפע ו
והלואי ותהיה שנה נפלאה עינת

חיהלה

New member
שמחתי... עד ש...

למה הכוונה "ההזהרה היחידה שיש לי לתת לך הוא להמנע מרדיפה אחר כסף ומותרות". אני מנסה למצוא מקור נוסף להכנסה , "ארדוף" אחרי כל דבר שיוכל לעזור לי להביא פרנסה הביתה. האם זה נקרא רדיפה אחרי כסף ומותרות? אודה לך מאודדדד אם תוכלי לפרט למה התכוונת.

עינת

New member
חיהלה ../images/Emo24.gif

למצוא מקור פרנסה הביתה אינו רדיפה אחר כסף ומותרות ,הוא דאגה לקיום ולצרכים ולכן אל לך לבלבל. מותרות הן מותרות ואני בטוחה שאת יודעת מה הן. הייתי ממליצה לך לעבוד עם הספר של סנאיה רומן/יצירת כסף,מפתחות לשפע,שהוא מדריך בנוגע לחוקים הרוחניים של שפע.
שפע ו
עינת

חיהלה

New member
../images/Emo24.gif תודה, יש לי את הספר , אבל

הגיע הזמן כנראה, להתחיל לעבוד על פיו ולא רק לקרוא אותו. המון תודה שפע ואהבה

למעלה