דיסתימיה

yaelon12

New member
דיסתימיה

יכול להיות שזה לא הפורום המתאים, אז מצטערת מראש אני בת 17 וחצי ולפני כמה ימים אובחנתי כסובלת מדיסתימיה, שכידוע לי זה לא חמור כל כך כמו דיכאון מג'ורי. זה נמשך כבר 4 חודשים בערך. רציתי לדעת אם יש אפשרות לצאת מהמצב הלא נעים הזה גם בלי התרופות... רק בעזרת טיפול פסיכולוגי ובעזרת עצמי, כי אני עוד מתפקדת בסדר יחסית. תודה ושבת שלום

סויה 1

New member
שלום yaelon12

בוודאי שאפשר לצאת מזה.כל הכבוד לך על הרוח האופטימית שאת מגלה זאת הדרך הנכונה.עשית את הצעד הראשון לכיוון החלמה. אם יש לך רופא משפחה טוב שאת סומכת עליו,פני אליו ותתיעצי איתו.הוא אולי יוכל להמליץ לך על פסיכולוג טוב. אם לא אני סומכת עליך שתמצאי את האדם המתאים ביותר עבורך. אל תחכי הרבה זמן למה לסבול? צאי לדרך והלחמי על בריאותך. בהצלחה

chooselife

New member
יעל שלום../images/Emo13.gif

אני לא אתיימר לדעת מה בדיוק נכון לך באופן אישי מבחינת טיפול-מאחר ורק את יודעת את חומרת המצב. באופן כללי אני חושב שיש מקום לפנות לפסיכולוג,אם אפשר לא פסיכודינאמי אלא קוגניטיבי\התנהגותי מאחר ואלו יעילים יותר בלחימה מול חרדה ודיכאון(זה שדה ההתמחות הכי חזק שלהם)-ולראות כיצד מטפלים במהירות וביעילות בדבר
מקווה שדברים יסתדרו במהרה,למרות שאני חייב לומר שכבר עכשיו את משדרת אופטימיות וכוח נפשי,וזה מרשים!

זרדוז

New member
שאלה

שלום אובחנת רק לפני מספר ימים. האם זה אומר שרק לפני מספר ימים הגעת לראשונה לפסיכיאטר ? האם קיבלת מרשם לתרופות ? למה את מעוניינת בטיפול שאינו תרופתי? אם כן, אולי תתני לזה צ'אנס? אולי זה יעזור לך להתרכז בלימודייך? אולי זה יקל עלייך את קשיי גיל ההתבגרות? ביי

למעלה