דיסק קשיח לגיבוי

דיסק קשיח לגיבוי

שלומלום לכולם, אני מחפש דיסק קשיח לגיבוי שמתחבר דרך USB ויופיע במחשב ככונן נוסף. מעוניין בגודל דיסק של 20 גיגה ושיהיה מבחינה פיזית כמה שאפשר יותר קל וקומפקטי. מישהו מכיר דבר כזה ויכול להפנות אותי במדויק.... ? שלומלום

unholy

New member
הממ....

לא כדאי לקנות הארד דיסק חלש של 20 ג'יגה באיזה 350 שקל...ומגירה ב-120 מאשר להוציא איזה 2000 שקל על הארד דיסק חיצוני? או שאתה רוצה שהוא יהיה נייד לגמרי ואז צריך מגירה בכל מחשב שתכניס אותו אליו

מה אתה אומר? זה עולה 2000? ../images/Emo12.gif

הייתי כבר מוסיף עוד 2000 וקונה נייד פושט ומתחבר איתו לכל מחשב עם כבל USB של 220 שקל... נסחפתי מה.....

unholy

New member
כן...

בדקתי וזה 2500 שקל... וכן...קנה מחשב נייד וזהו...הפתרון שהצעתי הוא הרבה יותר הגיוני

unholy

New member
מוזר

תבדוק בבקשה את הלינק מצאתי משו להארד דיסק ולא הבנתי מה זה עושה... תנסה לברר אולי להבין מה זה עושה... כי לזה מחיר שפוי

אני חושש שהייתה פה טעות קטנה...

כונן קשיח נייד פשוט בגודל 20GB עולה קצת פחות מ-1000 ש"ח. נא להכנס לאתר של KSP , ללכת למדור Hard disks ולגלגל עד למטה ל-External, יש שם מספר גדלים של דיסקים קשיחים ניידים המתחברים ל-USB. בברכה גיליוטין

Pitaron4U

New member
ולסיכום...

לפחות שתי אפשרויות: ההצעה שהעלה גיליוטין, בדיסק חיצוני של 20GB עם חיבור USB תהיה מתחת ל-1000 ש"ח. ההצעה לחבר את הנייד לנייח, ולגבות על גבי הנייח - תהיה כרוכה בעלות החיבור ביניהם (כבל Eternet אם לשניהם כרטיסי רשת, או USB אם לשניהם יכולת לתקשר דרך USB). בכל מקרה, עלות דיסק רגיל בנפח של 20GB צריכה להיות קרוב ל-400 ש"ח. בהצלחה, פתרון.

למעלה